شبکه

فواید به کار گیری شبکه برای شرکت های رو به رشد چیست؟

شبکه از جمله مواردی است که اکثر شرکت های رو به رشد به آن نیاز دارند. شبکه های کامپیوتری به شرکت های رو به توصعه کمک می کند تا فرآیند کارها را تسهیل کنند و بتوانند امورات خود را به کمترین هزینه انجام دهند. هوشمند شدن خدمات و استفاده از فناوری باعث می شود تا این شرکت ها نسبت به رقبای خود متمایز شوند. شبکه های کامپیوتری بهترین گزینه برای شرکت هایی است که می خواهند سرویس های با کیفیتی را به مشتریان خود بدهند.

خدمات شبکه

هر شرکتی که به صورت اداری و یا صنعتی اداره می شود، نیاز به شبکه های رایانه ای برای مدیریت و دسترسی سریع تر به اطلاعات دارد. از این رو این شرکت های رو به رشد نیاز به خدمات شبکه های کامپیوتری به صورت حضوری و یا غیرحضوری دارند. بر اساس نیاز شبکه و تعداد کاربران آن مشخص می شود که چه بودجه نگهداری ماهیانه ای نیاز است. هر چه شبکه های کامپیوتری بزرگتر باشد نیاز به مدیریت و پشتیبانی بیشتری دارد. بسیاری از شرکت های رو به رشد با برون سپاری خدمات اقدام به جذب پشتیبان شبکه می کنند.

مدیریت و پشتیبانی

مدیریت و پشتیبانی فناوری اطلاعات یک سرویس اصلی از پیشگام رایانه است که به مشتریان خود ارائه می دهد. ما در پیشگام رایانه متخصصان مدیریت نصب IT برای مشاغل کوچک و متوسط هستیم. پذیرفتن نقش مدیر IT مجازی به صورت برون سپاری یکی از فعالیت های تخصصی ما است. ما می توانیم به صورت ریموت و از راه دور شبکه شما را مدیریت کنیم و در صورت لزوم نیروهای فنی را به شرکت شما ارسال کنیم. به ما متکی باشید تا در حالی که تمرکز خود را برای اداره تجارت خود بر عهده دارید ، از راه حل های پیچیده فناوری اطلاعات خلاص شوید. ما برای شما مدیریت و پشتیبانی شبکه را انجام می دهیم.

ما به ارائه خدمات مدیریت فناوری اطلاعات خط اول به یک مشتری گسترده و متنوع افتخار می کنیم. نمونه کارها پشتیبانی ما را مشاهده کنید. ما به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته به پشیبانی از شبکه شما می پردازیم.

خدمات شبکه

همزمان با همگرایی شبکه های سازمانی ، سازمان ها وظیفه دارند هوشمندانه ترافیک شبکه را مدیریت کنند ، در عین حال عملکرد و کیفیت خدمات یکسانی را به مکان های شعبه و کارگران سیار گسترش دهند. راه حل های شبکه سازی داده های پیشگام رایانه ، شبکه های سازمانی را قادر می سازد با اولویت بندی هوش تجاری در زمان واقعی ، کارایی را بهبود بخشند از جمله داده ، صدا ، ویدئو و ارتباطات چندرسانه ای. ضمن صرفه جویی در هزینه ها می توانند از خدمات تخصصی و حرفه ای بهره مند شوند.

پیشگام رایانه طیف گسترده ای از فناوری های شبکه داده از جمله IP Routing ، دسترسی WAN ، شبکه گروهی ، لبه ها و محصولات سوئیچینگ اصلی را ارائه می دهد. محیط های مختلف تجاری به راه حل های مختلف شبکه نیاز دارند. بنابراین ، تیم شبکه داده ما برای تعیین راه حل صحیح برای حل نیازهای تجاری منحصر به فرد شما ، از نزدیک با شما همکاری می کند. ما می توانیم خدمات شبکه را به صورت حضوری و یا از راه دور به شما ارائه دهیم.

وظایف عمومی

این وظایف خدماتی از قبیل مشاوره ، برنامه ریزی و مهندسی شبکه را فراهم می کند. خدمات شامل استقرار محصولات شبکه ، پشتیبانی عملیاتی محصولات شبکه ، تنظیم شبکه و نمودارسازی شبکه است. با این حال ، خدمات شامل خرید یا نگهداری سایر محصولات چند رسانه ای مبتنی بر شبکه نیست. البته پشتیبانی شبکه به صورت کامل انجام می شود. خدماتی از قبیل نصب و راه اندازی و اجرای شبکه نیز به مشتریان داده می شود تا تمام نیازهای آن ها مرتفع شود.

راه اندازی و طراحی شبکه رایانه ای

ما خدمات راه اندازی و طراحی کاملی از شبکه را ارائه می دهیم ، از برنامه ریزی تا خرید سخت افزار تا پیاده سازی ، همه چیز را کنترل می کنیم. ما به طور کامل نصب و راه اندازی شبکه را برای مشتریان انجام می دهیم. پس از آن تست کاملی از شبکه انجام داده و خدمات پشتیبانی شبکه را به مشتریان خود ارائه می دهیم. ما می توانیم به شما کمک کنیم زیرساختی کاملاً جدید طراحی کنید که بتواند با تجارت شما رشد کند یا شبکه موجود را برای تأمین بهتر نیازهای فعلی خود اصلاح کنید.

نگهداری سرور

ضربان قلب تجارت شما سرورهای شما هستند. اگر مشکلی در مورد آنها پیش آمده باشد ، تجارت شما می تواند سرعت خود را تا سرعت خزیدن کاهش داده و یا حتی کاملاً متوقف شود. واضح است که داشتن سرورهای کارآمد و قابل اعتماد بسیار مهم است. ما در تنظیمات سرورها در تنظیماتی که عملکرد آنها را بهینه می کند و خطر خرابی را به حداقل می رساند تخصص داریم. با گزینه هایی مانند RAID ، خوشه بندی ، افزونگی خارج از سایت و تعادل بار ، می توان اطمینان حاصل کرد که سرورهای شما ضربان شما را از دست نمی دهند.

دسترسی ایمن از راه دور

اینترنت بسیار عظیم است. این همزمان مفید و خطرناک است. این بدان معناست که محدود کردن دسترسی به سایتهای خطرناک و در عین حال اطمینان از در دسترس بودن سایتهای مفید نیز ضروری است. با این کار ضمن محافظت از تجهیزات ، بهره وری حداکثر حفظ می شود. با سرویس فیلتر کردن محتوای اینترنت ما می توانید آن را تنظیم کرده و فراموش کنید. ما همه جزئیات را اداره می کنیم تا نگران نباشید. می توانید با خدمات پیشگام رایانه امنیت شبکه خود را تامین کنید.

نظارت بر شبکه کامپیوتری

ما مجموعه وسیعی از خدمات نظارت بر شبکه های کامپیوتری را ارائه می دهیم. این شامل سیستم های تشخیص نفوذ پیشرفته ، تجزیه و تحلیل سطح بسته از ترافیک شبکه و استفاده از پردازنده و پهنای باند دستگاه های شبکه شما است. نظارت بر شبکه می تواند باعث افزایش امنیت داده ها شده و از خرابی های احتمالی جلوگیری کند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *