پرسش و پاسخ سئو و بهینه سازی سایت

پرسش و پاسخ سئو و بهینه سازی

سلام و درود به شما همراهان گرامی ، در این پست ( پرسش و پاسخ سئو و بهینه سازی سایت ) ، قصد داریم تا به سوالات شما در زمینه ی سئو و بهینه سازی سایت پاسخ دهیم. شما می توانید سوالات خود را ازطریق نظرات همین پست مطرح کنید ، سوالات مهم و پرتکرار ، در زیر همین پست درج می شود و سایر سوالات از طریق رپلای کامنت پاسخگویی خواهد شد.

توجه داشته باشید ، در این پست تنها به سوالات مرتبط با سئو و بهینه سازی سایت پاسخ داده می شود و از همین رو ، از پرسش سوالات نامرتبط با موضوع این پست جدا خودداری کنید. پست های پرسش و پاسخ دیگری از جمله پرسش و پاسخ وردپرس و طراحی سایت ، پرسش و پاسخ هاست و میزبانی ، پرسش و پاسخ موبایل ، پرسش و پاسخ کامپیتور و لپ تاپ و … نیز به سایت خواهیم افزود که در صورت تمایل می توانید سوالات خود را در هر یک از این پست ها بپرسید.

پرسش و پاسخ سئو – سوالات کاربران

در ادامه سوالات شما را بر اساس سئو داخلی و سئو خارجی دسته بندی کرده ایم که بتوانید پاسخ سوالات خود را راحت تر پیدا کنید.

لطفا قبل از پرسش سوال ، به لیست سوالات درج شده توجه کنید و از پرسش سوالات تکراری پرهیز کنید چرا که سوالات تکراری پاسخگویی و منتشر نخواهد شد.

پرسش و پاسخ سئو -سوالات مربوط به سئو داخلی

اگر سوالی در زمینه سئو داخلی پرسیده اید ، در این قسمت می توانید پاسخ آن را بیابید

سئو داخلی چیست ؟

سئو داخلی به زبان ساده به معنی اموری است که با هدف رشد سایت و افزایش ورودی از موتورهای جستجو روی سایت تان انجام می دهید. برای مثال اموری از جمله ایجاد سایت مپ – نصب افزونه سئو و انجام تنظیمات آن ، بهینه سازی تصاویر ، افزایش سرعت سایت ، بهینه سازی محتوای صفحات و … جزو سئو داخلی سایت محسوب می شوند.

پرسش و پاسخ سئو -سوالات مربوط به سئو خاجی

سوالات مربوط به سئو خارجی در این قسمت درج می شوند و درصورتیکه سوالی در رابطه با سئو خارجی پرسیده اید ، می توانید در این قسمت پاسخ آن را بیابید.

سئو خارجی چیست ؟

سئو خارجی همان طور که از نامش پیداست ، به اموری گفته می شود که خارج از سایت انجام می شود .برای مثال یکی از رایج ترین مباحث مربوط به سئو خارجی ، لینک سازی می باشد. یا اینکه یکی دیگر از مباحث مربوط به سئو خارجی ، آنالیز و تحلیل سایت خودمان و همچنین سایت رقبا می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *