Briefly unavailable for scheduled maintenance

رفع ارور ‘Briefly unavailable for scheduled maintenance’ وردپرس

همان طور که می دانید ،همواره مشکلات و خطاهای زیادی پیش روی وبمستران می باشد .در این پست قصد داریم تا به بررسی یکی از خطاهای رایج وردپرس بپردازیم و راه های رفع این مشکل را بیان کنیم.

ارور Briefly Unavailable for Scheduled Maintenance  چیست ؟

شاید برای شمام هم پیش آمده باشد زمانیکه وارد سایتی می شوید با چنین تصویری مواجه شوید

maintenance

البته برای سایت های فارسی با پیغام “برای نگهداری برنامه ریزی شده به طور خلاصه در دسترس نیست دقایقی دیگر مجددا بررسی کنید” مواجه خواهید شد. درواقع زمانیکه مدیر یک سایت ، در حال بروزرسانی قالب و افزونه های سایت خود باشد بازدیدکنندگان با این پیغام مواجه می شوند ، اما مسئله ای که هست به محض پایان بروزرسانی ، شما می توانید محتوای سایت را خواهید دید که همان طور که در متن پیام هم قابل مشاهده است ، نهایتا باید پس از یک دقیقه حذف شود. اما ممکن است در برخی موارد این پیام به صورت خود به خود حذف نشود که باید مدیر سایت برای رفع این مشکل دست به کار شود .اما علت بروز این مشکل چیست ؟

علت بروز خطای Briefly Unavailable for Scheduled Maintenance

برخی مواقع به دلیل مشکلات سرور از جمله کندی سرور ، محدودیت منابع و … ممکن است عملیات بروزرسانی با مشکل مواجه شود .

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی خطای “مختصراً برای برنامه ریزی نگهداری غیرقابل دسترس” را در وردپرس برطرف کنید. ما همچنین به شما نشان خواهیم داد که چرا این خطا رخ داده و چگونه می توانید در آینده از آن جلوگیری کنید.

برطرف کردن این مشکل بسیار آسان بوده و تنها کافیست به پنل هاست دسترسی داشته باشید و از فایل منیجر فایل Maintenance. را حذف کنید و تمام !

توجه داشته باشید این فایل در پوشه روت سایت می باشد که در حالت عادی public_html می باشد مگر اینکه سایت تان را بصورت اددان به هاست اضافه کرده باشید که در این حالت باید ببینید چه پوشه ای برای سایت تان درنظر گرفته شده است.

حذف ارور Maintenance

منبع http://wpbeginner.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *