متن عمه شدن چه حس خوبیه

اهنگ می دونی چه حس خوبیه

حالا که این کار جدید رو به دست آوردی، ایمان دارم که اعتماد به نفست بیشتر شده و میتونی به خیلی چیزای بیشتر از اینم برسی. فقط عقب نکش و با جدیت کارت رو دنبال کن. اون موقع میبینی که چقدر موفقیت جدید وارد زندگیت میشه.

متن عمه شدن چه حس خوبیه

پروفایل خاله شدن چه حس خوبیه

شغل جدید یعنی رسیدن به موفقیت های بیشتر و رسیدن به خواسته هایی که داشتی و خیلی ها بهت گفتن که نمیتونی بهشون برسی. کلی بهت تبریک میگم این موفقیت بزرگ رو.

متن چه حال خوبیه اینکه کنارمی

این شغلی که تو الان بهش رسیدی، رسیدن بهش کار هر کسی نیست و خیلی مهارت میخواد. میخوام بگم که تو آدم خیلی با مهارتی هستی که الان به این درجه شغلی رسیدی. پس به خودت افتخار کن و باور کن که لایق بهترینا هستی. شاد باشید همیشه

متن قشنگ درباره عمه شدن

همه میگن زندگی سخته! اما من میخوام بهت بگم چرت میگن چون میخوان اینجور بی عرضه بودنای خودشون رو مخفی کنن. اینکه تو تونستی به این کار دست پیدا کنی، شاید از نظر خیلیا سختی کشیده باشی که به اون برسی، اما من میخوام بهت بگم که اگر خوب دقت کنی، میبینی از تک تک قدمایی که به سمت این کار برداشتی لذت بردی و شوق داشتی که بهش برسی و الانم رسیدی. پس سختی نبوده و لذت بوده و این ما هستیم که باید دیدمون رو تغییر بدیم. کار جدیدت مبارک و موفق باشی

چه حس خوبیه وق

میگمااا من هنوز باورم نمیشه. حدس زدم که باز رفتی جلو آینه با خودت مصاحبه کردی! اونجا پیش خودت قبول شدی و یهو جو زده شدی فک کردی واقعا کار جدیدت رو به دست آوردی! اینطوری نیست؟ اگه نیست باید به مجموعه ای که قراره براشون کار کنی این اتفاق ناگوار رو تسلیت عرض کنم 🙂 حالا بهت نخوره! تو لایق بهترینایی. اما امیدوارم مصاحبه ای که انجام دادی، مصاحبه آینه ای نباشه 🙂

چه حس خوبیه وق

اینکه بتونی هر ماه سر وقت قبضا رو پرداخت کنی! اینکه بتونی هر چیزی رو که میخوای همون موقع بخری و … خیلی حس خوبیه که با کاری که تو بهش رسیدی مطمئنم به همه ی این حس ها میرسی. موفق و پیروز باشید.

متن قشنگ درباره عمه شدن

درسته که پول چیزی رو تو زندگی آنچنان تغییر نمیده و نمیتونه باعث خوشبختی آدم بشه. اینم دسته که دارم الان چرت میگم. ولی در هر صورت خواستم بگم اگه با این کار پولدار شدی ما رو فراموش نکنی که اولین نفر خودم میام بهت میگم این پولا خوشبختی نمیاره 🙂

اهنگ چه حس خوبیه کاشکی همیشه اینطوری باشی

همیشه آدمی بودی که به کم راضی نمیشدی و همیشه بهترینا رو میخواستی. خیلیا میگفتن که این کارت اشتباهه. حالا من به بقیه حوزه های زندگیت کاری ندارم! ولی خدایی تو این حوزه از زندگیت یعنی پیدا کردن کار جدید، با این باور، واقعا گل کاشتی و به همه نشون دادن که بهترینا رو خواستن اونقدرام بد نیست.

متن خاله شدن حس خوبیه

میدونی همه ی چیزهایی که ما تو زندگیمون داریم رو از خدا گرفتیم. از نفسایی که میاد و میره تا کار جدیدی که وارد زندگیمون میشه. باید قدر همشون رو بدونیم و بابتش خدا رو شاکر باشیم! چون الان خیلیا هستن که اون رو ندارن. نه اینکه برای نداشتن بقیه خدا رو شکر کنیم! بلکه بابت این شکرش کنیم که ما رو لایق دونسته و اون رو وارد زندگی ما کرده. شاد باشی رفیق

کیلیپ عروس شدن چه حس خوبیه

کار جدید، یعنی رسیدن به اهداف. یعنی یک خونه ی جدید، یعنی یک زندگی جدید، یعنی اتفاقای جدید. اینا رو میگم که منتظر همشون باشی که به بهترین شکل قراره برات تغییر کنند؛ اگر با همین جدیت کارت رو ادامه بدی! کلی برات خوشحال شدم وقتی شنیدم این کار رو به تو دادن. پیروز باشی

متن اهنگ حس خوبیه

هر کار یه سری مسئولیت ها داره و الان که تو به این کار دست پیدا کردی، یقیناً باید یه سری مسئولیت های جدیدی رو قبول کنی. با شناختی که از تو دارم، میدونم که میتونی و بالاخره موفق میشی. تو این راه سعی کن که به موانع توجه نکنی و فقط روی هدفت تمرکز کن تا بهش برسی. کار جدید کلی مبارک

اهنگ می دونی چه حس خوبیه

میگماااا الان که کار جدید داری و یه درجه بالاتر رفتی، تازه شدی هم سطح گذشته من:) کلی باید تلاش کنی تا به من برسی! تو این راه از منم میتونی کمک بگیری. نه اینکه فک کنی دارم بهت تیکه میندازماااا! نه عزیزم دارم منت سرت میزارم 🙂 به هر حال کار جدیدت مبارک رفیق. میدونم که تو لیاقت بهتر از اینا رو داری و همیشه میتونی به بهترینا برسی.

پروفایل برای عمه فوت چه حس خوبیه

دانشگاه را گذراندی و حالا خودت را بسته ای! برای شروع کار جدید به تو تبریک می گویم! وقت جشن است! هورا!

اهنگ می دونی چه حس خوبیه

شغل جدیدت یک قدم به رویایت نزدیکت کرد. و همچنین فرصت این را به تو داد که برای زندگی آینده ات برنامه ریزی کنی. تبریک می گویم.نمی توانی تصور کنی چقدر امروز مرا خوشحال کردی.

متن چه حال خوبیه اینکه کنارمی

دستیابی به این نقطه مهم برای تو کار ساده ای است. اول مدرسه بعد دانشگاه و حالا شغل رویاییت. بهت افتخار می کنم.کارهای سخت را به سادگی انجام می دهی.تبریک می گویم.

اهنگ چه حس خوبیه کاشکی همیشه اینطوری باشی

ما در زمانی که زندگی می کنیم که زندگی خیلی سخت است و تو و هم سن و سالانت در پی یافتن شغل خوب هستید. تو خیلی خوش شانسی که پیدا کردی. باید خودت را خوشبخت و شاد بدانی. مبارک باشد.

متن قشنگ درباره عمه شدن

باور می کنی؟ این شرکت فکر می کند تو بخشی از این کاری؟ خیلی کنجکاوم بدانم چه کسی با تو مصاحبه کرده.احتمالا احمق است! شوخی کردم. مبارک باشد، این شغل برازنده تو است.

اهنگ می دونی چه حس خوبیه

شغل جدیدت مبارک! حالا میدانی که پرداخت قبض ماهانه چه حسی دارد! قبل از حقوق پایینی داشتی.من به تو افتخار می کنم.

متن چه حال خوبیه اینکه کنارمی

در زندگی پول همه چیز نیست اما بدون پول هم نمی شود زندگی قابل احترامی داشت. آرزو می کنم آینده ات مثل روز روشن باشد.

اهنگ می دونی چه حس خوبیه

همیشه آرزوهای بزرگ و درجات بزرگی در سر داشتی. حالا فرصتش رسیده، برو جلو و هیچ وقت متوقف نشو. این تنها راهی است که می توانی رویایت را به حقیقت تبدیل کنی.

مفلس چه حس خوبیه عمه شدن

آرزو می کنم خدا تو را خوشبخت کند.خدا کند او به تو انگیزه و الهامی ببخشد که هیچ وقت از زندگی جدیدت خسته نشوی. همیشه دعا می کنم که قوی باشی.

اهنگ می دونی چه حس خوبیه

شغل جدید یعنی ماشین جدید، اسباب بازی های جدید، خانه جدید و زندگی جدید! حالا آماده ای که ازدواج کنی دوست من! تبریک من را بپذیر.

متن عمه شدن چه حس خوبیه

شغل جدید یعنی مسئولیت های جدید. از آنها نترس، می دانی که تو می توانی هر چالشی را در زندگی کاریت حل کنی. تبریک می گویم!

پروفایل خاله شدن چه حس خوبیه

خیلی از مردم تلاش می کنند که شغلی مثل تو پیدا کنند. تو باید خیلی خوش شانس و خوشبخت باشی.هدرش نده و سخت به تلاشت ادامه بده.

متن عمه شدن چه حس خوبیه

تو انسان خوب و خوش قلبی هستی.تو لایق این چالش جدید در زندگیت هستی. در شغل جدیدت به تلاش ادامه بده، تو قادری تا به هرچه آرزو داشتی برسی! بی ریا به تو تبریک می گویم!

چه حس خوبیه یکیو داشته باشی

یک هدیه از طرف خداست. تو شغل خوب می خواستی و تلاش بسیاری کردی و سرانجام آن را پیدا کردی. حالا وقت لذت بردن از موفقیت های حرفه ای است.مبارک باشد!

اهنگ چه حس خوبیه شادمهر

آیا می دانی چند نفر بخاطر مدیریت این شغل جدید به تو حسادت می کنند؟ لطفا خوشحالشان نکن! شادی را برای خودت نگهدار!

کیلیپ عروس شدن چه حس خوبیه

راستش را بخواهی هیچ وقت فکر نمی کردم شغلی مثل این پیدا کنی.خیلی بهت افتخار می کنم.فقط یادت باشد که برای نگهداری این شغل به مدت طولانی باید سخت کار کنی.مبارک باشد!

چه حس خوبیه یکیو داشته باشی

تبریک می گویم، مطمئن هستم که زندگی کاری خوبی خواهی داشت. موفق باشی.

اهنگ می دونی چه حس خوبیه

یک زندگی حرفه ای، همانی که می خواستی. تو عالی جنگیدی و من می دانم که موفق می شوی. به عنوان بهترین دوستت از تو می خواهم که انگیزه ای پیدا کنی و با تمام مشکلات در پیش رویت در این شغل سخت بجنگی. مبارک باشد داداش.

متن اهنگ حس خوبیه شاد مهر

هی رفیق! تبریک می گویم که شغل مناسب خودت پیدا کردی. نگذار کسی در آینده ات دخالت کند. تو بهترین بهترینهایی.

اهنگ می دونی چه حس خوبیه

یک نقطه دیگر در زندگیت و یک فرصت بزرگ که توانایی ها و کیفیت خودت را نشان دهی! خیلی خوشحال شدم شنیدم کار پیدا کردی.

اهنگ چه حس خوبیه شادمهر

درجات لیاقت تو در مدرسه و کالج تازه شروع کار بودند. من به تو افتخار می کنم پسرم و تو موفقیت های بزرگی در زندگیت خواهی داشت.

چه حس خوبیه وق

از کودکی برای رسیدن به آنچه می خواستی سخت تلاش کردی.با این شغل ثابت کردی که این “سخت کوش” عوض نشده است. امید وارم موفقیت هی زیادی برایت رقم بخورد. مبارک باشد.

متن چه حال خوبیه اینکه کنارمی

تو تنها کسی نیستی که از این شغل خوشحالی. تمام افراد شرکت و دوستانت هم خوشحال اند. زود است که درک کنی، گرم ترین تبریک هایم برای شغل جدیدت

چه حس خوبیه یکیو داشته باشی

تو علم و کیفیت رسیدن به این شغل را داری. من تو را از خیلی وقت پیش می شناسم و دیدم که به موفقیت های زیادی دست یافتی. اما مطمئنم تعداد زیادی از آنها هم پیش رو است. شغل جدیدت مبارک.

اهنگ می دونی چه حس خوبیه

تو این را باور کردی، برایش سخت تلاش کردی و نهایتا انجامش دادی! موفقیت اینجاست که در زندگیت بماند، بهترین و بی ریاترین آرزوهای من برای شغل جدیدت.

اهنگ چه حس خوبیه شادمهر

مبارک باشد! این شروع بخش موفقی از زندگیت می باشد. ادامه بده!

متن چه حال خوبیه اینکه کنارمی

کار جدیدی که داری، باعث افتخار ما هست! چون میتونیم با غرور بگیم که نزدیک ترین کس ما به این کار دست پیدا کرده و بابتش کلی خوشحال باشیم. کار جدیدت مبارکت باشه

متن عمه شدن چه حس خوبیه

شاد بودن به میزان داشته ها نگاه نمیکنه! آدم باید ذاتاً شاد باشه تا بتونه احساس خوبی رو به دست بیاره. آدمی که شاده، همیشه بهترینا وارد زندگیش میشه! مثل تو که الان این کار جدید وارد زندگیت شده 🙂 کلی بهت تبریک میگم و بابتش برات خوشحالم.

متن عمه شدن

کار جدید میتونه احساس خوبی برای آدم به وجود بیاره. به شرط اینکه آدم عاشق اون کار باشه. مهم نیست که رده کاری چی هست! اگه ما به اون کار علاقه نداشته باشیم، نمیتونیم داخلش موفق بشیم. به همین جهت من به تو تبریک میگم! چون وارد کاری شدی که به اون علاقه داری و مطمئناً قراره موفقیت های زیادی رو هم به بار بیاری.

متن عمه شدن

کار جدید، احساس خیلی خوبی تا مدت ها در وجود آدم شکل میده. یادت باشه همیشه این حس خوب رو داشته باشی و مبادا فردا روز از کارت خسته بشی و دیگه نخوای ادامش بدی. همیشه شاد باشید.

حس خوبیه متن ترانه

کار جدید رو بهت تبریک میگم و میخوام اینو بدونی که همیشه من میگفتم که این آدم با بقیه آدما فرق میکنه و فرق کردنشم تو اراده ای هست که داره و الانم این اراده رو نشون دادی! خوشحالم که خودت رو اول از همه به خودت و بعد به بقیه ثابت کردی.

حس خوبیه متن ترانه

الان به این کار جدید رسیدی راضی هستی؟ نه اینکه بخوام سردت کنمااا. ولی همیشه قدمایی بلندتر هم میشه برداشت و همیشه موفقیت های بیشتری انتظار ما رو میکشه. اینو گفتم که بدونی که الان که به این درجه کاری رسیدی، تنها به این رضایت ندی و برای بهتر از این هم تلاش کنی! چون تو آدمی هستی که میتونی به بهترینا برسی.

اهنگ چه حس خوبیه کاشکی همیشه اینطوری باشی

کار جدید چیزی نیست که بخواهیم براش جلو بقیه کلاس بذاریم. به شرط اینکه در رده ی پایینی باشه! اما الان تو به یک شغلی دست پیدا کردی که سطح بالا هست و خیلی ها آرزوش رو دارن. پس ما بهت افتخار میکنیم که اینقدر قدرت داشتی که به چیزی که میخوای رسیدی. کلی مبارکت باشه.

پروفایل خاله شدن چه حس خوبیه

الان کار جدید به دست آوردی، فردا موقعیت کاری بهتر به دست میاری و روزای بعد از اون دیگه ردیف کاری ای بالاتر از کار تو وجود نداره. من الان تونستم آینده رو پیش بینی کنم! پیش بینی کردنشم کاری نداره. همینکه آدم تلاش و اراده تو رو میبینه، مطمئن میشه که به همه ی اینا میرسی.

پروفایل خاله شدن چه حس خوبیه

کار جدید به دست آوردن کار هر کسی نیست. هر کسی نمیتونه موقعیت کاری تو رو داشته باشه چون به اندازه تو خواهان رسیدن به اون نیست. این دنیا به آدمای با اراده و قدرتمندی مثل تو همیشه جواب میده. با جدیت به سمت رویاهات حرکت کن. چون این تو هستی که در آخر، نتیجه انتخاب هات رو میبینی. کلی شاد باشی

متن خاله شدن حس خوبیه

توی خوش قلب بودن تو هیچ شکی نیست. تو لیاقت این چالش جدید تو زندگیت رو داری. میدونم که مثل بقیه ی چالش هایی که بهشون پیروز شدی، به اینم پیروز میشی و موفق خواهی شد. فقط خواهش میکنم که همیشه همین روحیه قوی رو با خودت حفظ کن. چون موانع سر راهت زیادن و باید به همه ی اونا غلبه کنی و این یک روحیه ی قوی میخواد! مثل همین روحیه ای که الان داری

پروفایل برای عمه فوت چه حس خوبیه

به نظرم یک شکر خیلی بزرگ به خدا بدهکاری. یادت میاد چقد واسه داشتن این کار تلاش می کردی؟ الان بهش رسیدی. خواستم بهت یادآوری کنم که خدا بزرگه و ممکنه اون موقع هنوز زمانش نبوده و تو هنوز برای این کار آماده نبودی! اما الان آماده شدی و بهش رسیدی. پس خدا رو کلی شکر کن؛ مثل من که صد هزار بار خدا رو شاکرم که این کار رو به دست آوردی.

پروفایل خاله شدن چه حس خوبیه

حسادت یه چیز طبیعیه بین آدما ضعیف! الانم کسایی هستن که از اینکه تو به این کار رسیدی، حسودی میکنن و نمیتونن ببیننت. یه چیزی ازت میخوام! اینقدر موفق شو که این آدمای حسود یه روزی به خودشون بیان و مثل تو سعی کنن برای موفقیت تلاش کنن و موفقیت بقیه رو نکوبن. میدونم که در نوع خودت بهترینی و بهترین ها رو وارد زندگیت میکنی. کار جدید مبارک

چه حس خوبیه یکیو داشته باشی

راستش رو بخوای اصلا فکر نمیکردم که یک کار مثل این پیدا کنی! اخه کلی تو جامعه الان منفی بافی میکنن و اینکه تو بهش رسیدی، یعنی اینکه خلاف حرف اونا رو ثابت کردی و نشون دادی که اونا فقط حرف میزنن اما تو عمل کردی و به نتیجه رسیدی. برات کلی خوشحالم

چه حس خوبیه وق

کلی مبارکت باشه. میدونم که یک زندگی کاری خیلی خوب، شیک و مجلسی میتونی برای خودت دست و پا کنی.

پروفایل خاله شدن چه حس خوبیه

شروع یک زندگی حرفه ای جدید رو بهت کلی تبریک میگم. تو خیلی خوب تو میدون جنگ دنیا مبارزه کردی و به چیزی که می خواستی رسیدی. به عنوان فامیل که نه بلکه به عنوان دوستت ازت میخوام که با انگیزه و جدیت همین مسیر رو ادامه بدی. مطمئنم با این شجاعت و تلاشی که از تو سراغ دارم، بهترین ها در انتظارتن. پیروز باشی

متن چه حال خوبیه اینکه کنارمی

دوست عزیزم! کلی بهت تبریک میگم که کار جدید پیدا کردی. نزار کسی برای رسیدن به آرزوهات مانعت بشه و یا اینکه تو رو مایوس کنی. با جدیت و تلاش ادامه بده.

متن چه حال خوبیه اینکه کنارمی

بازم یک فرصت دیگه پیش اومد و بازم همون آدم قوی ای که میشناختم برای رسیدن به این فرصت سرجاش ننشست و حرکت کرد و بهش رسید. کار جدید کلی مبارکت باشه

متن عمه شدن

زمانی زیادی از دانشگاه رفتنت نمیگذره. خیلیا مدرک دارن و ازش استفاده نمیکنن! چون مهارت اون مدرکی که گرفتن رو ندارن. اما تو نشون دادی نه تنها مهارتش رو داری، بلکه استعداد رسیدن به بهتر از اون رو هم داری. برات کلی خوشحالم که وارد کار جدیدی شدی.

کیلیپ عروس شدن چه حس خوبیه

من از بچگی میشناسمت و میدونم که برای چیزی که میخوای بهش برسی، حتی اگه دنیا هم رو به روت وایسه بازم برای رسیدن بهش عقب نمیکشی! با رسیدن به این درجه کاری مطمئن شدم که تو یکی از سخت کوش ترین آدمایی هستی که تو زندگیم میشناسیم. موفق باشی

چه حس خوبیه وق

تو نباید از کاری که به دست آوردی خوشحال باشی! بلکه اون مجموعه ای که کارشون رو به تو سپردن باید شاد و خوشحال باشن. امیدوارم که با جدیت و تلاشی که از تو سراغ دارم، به بهترین ها دست پیدا کن. کار جدیدت مبارک بهترین

پروفایل خاله شدن چه حس خوبیه

اگه به این کار رسیدی، یعنی اینکه لیاقتش رو داری. به حرفهای منفی مردم توجه نکن! اینا همونایی هستن که دیروز بهت میگفت نمیتونی و الان تونستی و این کار جدید رو وارد زندگیت کردی. الان تلاش کن که نه برای مردم؛ بلکه برای خودت و آینده بهترین ها رو رقم بزنی و موفقیت های بیشتری رو به وجود بیاری. بهت ایمان دارم که میتونی. همیشه موفق و پایدار باشی

چه حس خوبیه وق

تو برای داشتن این کار تلاش کردی، داشتن اونو باور کردی و با کوشش بهش رسیدی. این یک موفقیت بزرگ هست که هر کسی لیاقت رسیدن به اون رو نداره! چرا که به اندازه تو تلاش نمیکنه. بهترین آرزوها رو برات دارم. امیدوارم که همیشه موفقیت وارد زندگیت بشه

مفلس چه حس خوبیه عمه شدن

هر انسانی اگر در روابط خود قوی باشد می تواند سریع تر حس خوشبختی را تجربه کند. همچنین با انجام بعضی از کارهای کوچک، شما می توانید احساس شادی کنید و از کنار هم بودن لذت ببرید.  در ادامه تعدادی متن گلچین شده در مورد خوشبختی و عکس نوشته های زیبا را آماده کرده ایم که امیدواریم بپسندید.

متن قشنگ درباره عمه شدن

آموخته ام…زندگی همیشه عالی و کامل نیست؛اما همیشه همانی است که تو میسازی…پس آن را به یادماندنی بساز،و هرگز اجازه نده کسی خوشـبختی تو را از تو بگیرد.

متن خاله شدن حس خوبیه

خوشبختی یعنی منتظر شادی های بزرگ نموندنو کیف کردن از تمام شادی های کوچک***خوشـبختی چیزی نیست که بخواهی آن را به تملک خود درآوریخوشـبختی کیفیت تفکر است؛حالت روحی است…خوشـبختیوابسته به جهان درون توست!

کیلیپ عروس شدن چه حس خوبیه

خوشبختی یعنی… زندگی با کسی که می‌دونه همسر یعنی یار… نه خدمتکار!

پروفایل برای عمه فوت چه حس خوبیه

خوشـبختی بر سه پایه استوار است!فراموش کردن تلخی‌های دیروزغنیمت شـماردن شـیرینی‌های امروز !امیدواری به فرصت‌های فردا .

متن اهنگ حس خوبیه

آدم‌ها خوشبخت متولد نمی‌شوند خوشبختی‌شان را می‌سازند!

متن خاله شدن حس خوبیه

خوشبختی یعنی … همه چیزت پیش یک نفر باشد دلت، فکرت، نگاهت

متن عمه شدن

خوشبـختی رسیدن به خواسته‌ها نیست،بلکه لذت بـردن از داشته‌هاستآری خوشبـختی یعنی هر چه داریم از خداوند است و لذت بردن از داشته‌ها است و بس

مفلس چه حس خوبیه عمه شدن

خوشبختی دیگرانازخوشبـختی تو کم نمی‌کندثروت آنانرزق تو را کم نمی‌کندصحت آنان هرگزنمی‌گیرد سلامتی تو راپس مهربان باشو آرزو کن برای دیگرانآنچهآرزو می‌کنی برای خودت..چپ

مفلس چه حس خوبیه عمه شدن

خوشبـختی داشتن کسی است!
که بـیشتر از خودش
تو را بـخواهد
و
بـیشتر از تو
هیچ نخواهد !
و
تو
بـرایش تمام زندگی بـاشی.

مفلس چه حس خوبیه عمه شدن

دوستَت دارم را من، دلـاویزترین شعر جهان یافته اماین گل سرخ من است !دامنی پر کن از این گل که دهی هدیه بـه خلـقکه بـری خانه ی دشمن، که فشانی بـر دوست !راز خوشبـختی هر کس بـه پراکندن اوست.

متن عمه شدن چه حس خوبیه

غـم را خدا نیافـریـد، انسان آفـریـدخوش بختی ، تنها پیشنهاد خدا به انسان بوداما انسان‌ها زشتی‌ها را خلق کردند و امروز پژواک گذشته خویش را ملاقات می‌کنند.

متن اهنگ حس خوبیه

خوشبـختی یعنی بنده خدایی هستیم که تمام خوبی‌ها از اوستخوشبـختی یعنی با امید به خدا زندگی کنیموخوشبـختی یعنی لذت بردن از داشته‌ها

پروفایل برای عمه فوت چه حس خوبیه

کافیست صبح که چشمانت را باز می‌کنی
لبخندی بزنی جانم …
صبح که جای خودش را دارد ،
ظهر و عصر و شب هم بخیر می‌شود .

متن خاله شدن حس خوبیه

بابالنگ دراز عزیزم؛من رمزواقعی خوشبـختی روکشف کردم و اون اینه کهباید تو زمان حال زندگی کردواصلا افسوس گذشته رو نخورد،مهم اینه که آدم بتونه با چیزهایکوچک خیلی خوش باشه.

پروفایل خاله شدن چه حس خوبیه

خوشبختی ینی… به انتخابای شخصیت احترام بذارن

اهنگ چه حس خوبیه شادمهر

واقف بودن به اینکه هر چه داریم از رحمت خداستو هر چه نداریم از حکمت خدا …احساس خوشبـختی یعنی همین!

پروفایل برای عمه فوت چه حس خوبیه

خوشبختی یعنی… شنیدن خر و پف مامان و بابام

اهنگ می دونی چه حس خوبیه

یک قدم تا خوشبـختی فاصله  !اماکفشهایم پاره و نفسهایم نای رفتن ندارند !بـگذار بـگریم در حسرت رسیدن.

متن عمه شدن

شش تا از مهم ترین دستاوردهای دانشگاه:– اس ام اس دادن بدون نگاه کردن به موبایل– خوابیدن در حالت نگاه کردن به کتاب– کار گروهی در هنگام امتحان– حرف زدن بدون تکون خوردن لب– حضور در زمان غیبت– توانایی خواندن مطالب کل ترم در کاغذی به ابعاد 4 در 4روز دانشجو مبارک

چه حس خوبیه وق

فرقی نداره کسی که باهاش حرف می زنی، پلی تکنیک می خونه یا آزاد.از نظر خودش سختگیرترین استادا و بالاترین سطح علمی رو دانشگاه اونا دارهروز دانشجو مبارک

متن خاله شدن حس خوبیه

روز دانشجو، روز تأکید بر نقش بی مانند مجاهدت در راه کسب علم و دانش،در کنار تقویت ایمان دینی و بصیرت سیاسی، در راه پیشرفت مادی و معنوی کشورستروز دانشجو چه روزی است؟ |

متن چه حال خوبیه اینکه کنارمی

دانشجو یعنی تلاش، امید، آینده، صبر، یعنی تو، یعنی منیعنی تمام اونایی که رفتن تا ما بمونیمروزت مبارک

چه حس خوبیه یکیو داشته باشی

دخترم  روز دانشجو را به تو تبریک نمی‌گویمتو را به این روز تبریک می‌گویمکه این روز بی تو، و بی حس “آرمان خواهی”و “ایمانت به حق طلبی”، وجودی بی معناست . . .روز دانشجو مبارک

چه حس خوبیه یکیو داشته باشی

دانشجو یعنی تلاش؛ امید؛ آینده؛ صبر؛ یعنی تویعنی تمام اونایی که رفتن تا ما بمونیم و ایران را بسازیمدخترم روزت مبارک

مفلس چه حس خوبیه عمه شدن

ترم دل است و عشق پیداستقصد و نیت ساختن فرداستدانشجوی وطن آریاییبتازیم و بسازیم که خدا با ماستدخترم روزت مبارک

متن خاله شدن حس خوبیه

فرا رسیدن روز دانشجو، روز تأکید بر اهمیت علم آموزی و لزوم حقیقت جویی،روز تأکید بر لزوم تقویت ایمان و اهمیت افزایش بصیرت سیاسی و معرفت دینی تبریک می‌گویم دختر عزیزم

پروفایل برای عمه فوت چه حس خوبیه

دختر عزیزم، هیچ گاه یادگیری را متوقف نکن، چون زندگی هیچ گاه آموختن را متوقف نخواهد کرد.روزت مبارک

اهنگ چه حس خوبیه کاشکی همیشه اینطوری باشی

روز دانشجوروز تأکید بر نقش بی مانند مجاهدت در راه کسب علم و دانشدرکنار تقویت ایمان دینی و بصیرت سیاسیدر راه پیشرفت مادی و معنوی کشور استروزت مبارک پسرم  

چه حس خوبیه وق

صفایی ندارد ارسطو شدنخوشا پر کشیدن پرستو شدنتو که پر نداری پرستو شویبنشین درس بخون تا ارسطو شویپسرم روز دانشجو را به تو تبریک می‌گویم

چه حس خوبیه وق

ترم زندگیت بی مشروطی، لحظاتت همیشه پاس و معدل شادیت ۲۰؛سایه حذف از زندگیت دور روز دانشجو مبارک پسر عزیزم

اهنگ می دونی چه حس خوبیه

شمع شدیشعله شدیسوختیبعد ۸ ترم هیچی نیاموختیروزت مبارک پسرم

متن اهنگ حس خوبیه

پسرم می‌‌خواستم روز دانشجو رو بهت تبریک بگمولی به دانشگاه تبریک بگم بهتره …اونقدی دوران تحصیلت طولانی شده که دیگه جزء اموال دانشگاه محسوب می‌شیروزت مبارک

متن اهنگ حس خوبیه

دانشجو یعنیسرشار از شور و شادیشب نشینی با نقل و چاییدور از هیاهوی جنجالیقلم و شب‌های جزوه نگاریدانشجو یعنی همیشه بی‌خوابیبا کوک ساعت هم هی خواب بمانیاز سرویس سر ساعـت هم جا بمانیدانشجو یعنی از ترس شب‌های امتحانطول ترم درس بخوانی یا نخوانیباز هم هی بمانی هی بمانیدانشجو یعنی پول تو جیبی‌های آخر ماهیاستقلال مالی یا جیـب‌های پر از خالیدانشجو یعنی رویای شام‌های شاهانهدورهمــی، خـوردن املت‌های شـبانهدانشجو یعنی شستن ظرف‌های سالانهجویای علم و رهرو راه‌هـــــای جانانهدانشجو یعنی کیف سنگین و چـمدانتعطیلی و بلیط شهرستانبه دور از شوخی‌های سرکاریبا دل‌های رنجور و ایـن همه بیکاریدانشجو یعنی یک دنیا امید و جوانیبه دنبالش شاهد روزهای عالییک فکر تازه تا جا نمانـی و جا نمانی

متن قشنگ درباره عمه شدن

فارغ‌التحصیل چشمانت شدن آرزوست …روز دانشجوستاما در دبستان مانده‌ام !

چه حس خوبیه وق

کبوتران روحت را اسیر رکود نکن!چشمت را در تاریکی‌ها نگستران!برای پرواز به سمت کارهای بلند دانش، بال‌های پروازت رادر زلالی آبی‌ها رها کن…بله در نسیم نور…میان این همه پرسش، کتاب‌هایت را بردارو ذهنت را در دست‌هایت بگیر و آماده باشکلاس، گام‌های محکم تو را انتظار می‌کشد،هوای روز را از تمامی سمت‌ها نفس بکش!نگذار دچار خاموشی وفراموشی شوی.امروز روز توست.روزت مبارک دانشجو

متن عمه شدن

نسل ما نسلی ست که درس خواند تا دانشجو شود…شنیده بودیم دانشجو شدن یعنی خوشبختی…ما درس خواندیم…کم یا زیاد، گاهی با علاقه و گاهی به اجبار…خواندیم تا برای آن چهار ساعت پر استرس آماده شویم…چهار ساعتی که می‌توانست سرنوشت ما را تغییر دهد…غول بزرگ!!!کنکور!!!وارد یک دنیای جدید شدیم…آدم‌های جدید…تفکرات جدید…فکر و خیال‌های جدید…گاهی کنار درس خواندن عاشق شدیم و گاهی دلتنگ عزیزانمان…شب بیداری کشیدیم برای امتحان…دانشگاه مثل زندگی بالا و پائین زیاد داشت…گاهی کنار درس‌ها، آدم‌های زندگیمان را هم حذف و اضافه کردیم…گاهی به اجبار سر کلاسی نشستیم و گاهی مثل روزهای خوب زندگی، آنقدر همه چیز عالی بود که دوست نداشتیم زمان بگذرد…گاهی درسی را فقط پاس می‌کردیم که تمام شود، مثل روزهایی که تحمل می‌کنیم تا فقط بگذرد…گاهی هم امتحان آنقدر سخت می‌شد که به جواب نمی‌رسیدیم،مثل روزهای سخت زندگی که برای حل مشکلاتمان به جواب نمی‌رسیم…کم و زیاد…خوب و بد…بالا و پائین می‌گذرد…یک روز چشم هایمان را باز می‌کنیم و می‌بینیم همه چیز تمام شده…ما می‌مانیم و به یاد ماندنی ترین خاطرات زندگیمان…روز دانشجو مبارک

کیلیپ عروس شدن چه حس خوبیه

یادم آید روز دیرینخوب وشیریناول ترموقت بسیاردرس اندک …اما اینک روز آخر،روز تلخ امتحانات،آخر ترم،وقت اندک درس بسیار، درس بسیار، درس بسیار!روز دانشجو مبارک باد 

چه حس خوبیه وق

روز دانشجوروز تکریم آمیختن علم و دانش با اخلاق اسلامی و بصیرت سیاسیبر دانشجویان فهیم گرامی باد

متن قشنگ درباره عمه شدن

روز دانشجو، روز اعلام اعتقاد و اعتماد به نسلی است که نقشی اساسی و پایه‌ای در پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی داشتهو برای ارتقای روزافزون معرفت و آگاهی،عزم خود را جزم نموده وکمر همت برای فتح سنگرهای علم و دانش بسته‌اندشانزدهم آذرماه روز دانشجو مبارک

متن عمه شدن

ما دانشجوهای واقعی وقتی چیزی نمی‌فهمیماز بغل دستی می‌پرسیم: تو چیزی می‌فهمی؟اونم میگه نه و ما به خود می‌بالیمو خوشحال از اینکه تنها نیستیم و همگی نمی‌فهمیم!تازه روزمون هم مبارک!

مفلس چه حس خوبیه عمه شدن

روز دانشجو را به تو تبریک نمی گویمتو را به این روز تبریک می گویمکه این روز بی تو، و بی حس “آرمان خواهی”و “ایمانت به حق طلبی”، وجودی بی معناست

پروفایل برای عمه فوت چه حس خوبیه

ترم زندگیت بی مشروطیلحظاتت همیشه پاس و معدل شادیت 20سایه حذف از زندگیتون دورروز دانشجو مبارک

اهنگ چه حس خوبیه شادمهر

سه تا از بهترین خوابیدن‌های دنیا:۱- خوابیدن رو پای مامان وقتی کلی خسته‌ای۲- خوابیدن رو شونه عشقت وقتی کلی تنهایی۳- خوابیدن با چشمای باز وقتی استاد داره درس میده!روز دانشجو مبارک

متن اهنگ حس خوبیه شاد مهر

واحد دانشگاهی دو حالت داره :واحد های سختو که نمیشه خوند …واحد های آسون هم که ارزش خوندن نداره !

متن عمه شدن

در کوچه درس رهگذاریم هنوزوین راه دراز می‌سپاریم هنوزاز اول ثبت نام سال‌ها می‌گذردما واحد پاس نکرده داریم هنوزروز دانشجو مبارک

متن چه حال خوبیه اینکه کنارمی

در کوچه ی درس ما پلاسیم هنوزاین راه دراز میسپاریم هرروز۸ ترم گذشته اما بازمما واحد پاس نکرده داریم هنوز

متن اهنگ حس خوبیه

روز دانشجو، روز تکریم آمیختن علم و دانش با اخلاق اسلامی و بصیرت سیاسی،بر دانشجویان فهیم گرامی باد

متن خاله شدن حس خوبیه

روز دانشجو بر تو دانشجوی موفق مبارک بادطرح شادمان سازی پشت کنکوری های گرامی

متن قشنگ درباره عمه شدن

یه چیز میگم امکان نداره دانشجو باشی و تایید نکنی :صبح بخوابیسر کلاس نریدوستات بگن استاد نیومداي حال میده ؛ اي حال میده !

مفلس چه حس خوبیه عمه شدن

شش تا از مهم ترین دستاوردهای دانشگاه:– اس ام اس دادن بدون نگاه کردن به موبایل– خوابیدن در حالت نگاه کردن به کتاب– کار گروهی در هنگام امتحان– حرف زدن بدون تکون خوردن لب– حضور در زمان غیبت– توانایی خواندن مطالب کل ترم در کاغذی به ابعاد ۴ در ۴روز دانشجو مبارک

اهنگ چه حس خوبیه کاشکی همیشه اینطوری باشی

یادم آید روز دیرینخوب وشیریناول ترموقت بسیاردرس اندک…اما اینک روز آخر،روز تلخ امتحانات،آخر ترم،وقت اندک درس بسیار، درس بسیار، درس بسیار!روز دانشجو خجسته باد

چه حس خوبیه وق

این روز رو به صورت بلبلی به این دانشجوها تبریک عرض مینماییم !دانشجو موجودی است که حاضر است گذرش به دباغ خانه بیفتدولی گذرش به اتاق استاد برای گرفتن نمره نیفتد !

اهنگ چه حس خوبیه کاشکی همیشه اینطوری باشی

تعریف دانشجو:موجودی بی‌پول نحیف و لاغرکه از نیکوتین و تخم مرغ و گوجه تغذیه می‌کند!معمولا افسرده است!دارای خط ایرانسلو دشمنی عجیبی با کتاب و جزوه دارد

متن عمه شدن

فرقی نداره کسی که باهاش حرف می‌زنی، پلی تکنیک می‌خونه یا آزاد.از نظر خودش سخت‌گیرترین استادا و بالاترین سطح علمی رو دانشگاه اونا دارهروز دانشجو مبارک

حس خوبیه متن ترانه

الان شش ترمه درس خوندم چهار ترم مشروط شدمکدام گزینه نزدیک به من است ؟مخروج !مجبور !مشمول !همه موارد به ترتیب حروف الفبا !روز دانشجو بر تو دانشجوی موفق مبارک باد

مفلس چه حس خوبیه عمه شدن

تعریف دانشجو :
موجودی بی پول ! نحیف و لاغر که از نیکوتین و تخم مرغ و گوجه تغذیه میکند !
معمولا افسرده است ! دارای خط ایرانسل و دشمنی عجیبی با کتاب دارد !
روز این موجود نفرین شده گرامی باد !

اهنگ چه حس خوبیه کاشکی همیشه اینطوری باشی

سپاس و ستایش دانشگاه آزاد راکه ترکش موجب بی مدرکی است و به کلاس اندرش مزید در به دریهر ترمی که آغاز می‌شود موجب پرداخت زر است و چون به اتمام رسد مایه ضررپس در هر سالی دو ترم موجود و بر هر ترمی شهریه‌ای واجباز جیب و جان که بر آیدکز عهده خرجش به در آید.

متن خاله شدن حس خوبیه

لذتی که در خوابیدن سرِ کلاسِ درسِ سه واحدیِ سختِ استادِ هست،تو خوابیدن لای پر قو در کنار سواحل آنتالیا نیست . . .حالا لذت قبولی با تقلب توی همون درس بماند، اصلا کلمات در توصیفش عاجزند!روزت مبارک دانشجو

متن چه حال خوبیه اینکه کنارمی

می‌خواستم روز دانشجو رو به خودم تبریک بگم،دیدم روز سرایدار رو تبریک بگم بهتره.چون دوران تحصیلم اونقد طولانی شده بودکه دیگه همه منو به عنوان سرایدار دانشکده می‌شناختن

چه حس خوبیه وق

اهل دانشگاهم، پیشه‌ام گپ زدن استگهگاهی می‌نویسم تکیف می‌سپارم به شماتا به یک نمره‌ی ناقابل بیستکه در آن زندانی‌ست، دلتان زنده شودچه خیالی چه خیالی؛ می‌دانم …گپ زدن بیهوده استاهل دانشگاهم، قبله‌ام آموزشجانمازم جزوهجزوه از اهل کلاس می‌گیرمهمه ذرات وجودم متبلور شده استدرس‌هایم را وقتی می‌خوانم که همه می‌خوابندروز دانشجو مبارک

اهنگ می دونی چه حس خوبیه

یه قانون نانوشته ای بین دانشجوها هست با این مضمون :در طول هفته هرچی بیشتر تعطیل باشی کمتر درس میخونی …

اهنگ می دونی چه حس خوبیه

اس ام اس تبریک روز دانشجوشما دانشجویین؟بعلهدرس هم میخونین؟نه دیگه تا اون حدخب باشه ؛ روزت مبارک !

متن اهنگ حس خوبیه شاد مهر

همگی برای به دنیا آمدن غنچه‌ای سالم برای خانواده مان دعا کردیم، امیدوارم با حضور خالهیی چون شما
خواهر عزیزم خاله شدنت مبارک

متن عمه شدن

باران رحمت خدا آمد و روح شما تازه شد، تازگی روحتان مبارکتولد زیباترین هدیه خدا که مانند سروشی روح بخشبه زندگی تان نور امید دمید را تبریک می گویمقدم های کوچکش برایتان پر از خیر و برکت باشدخاله شدنت هزار بار مبارک

متن چه حال خوبیه اینکه کنارمی

لحظه خاله شدن لحظه ای است که همه مبارزات زندگی ناگهان ارزش جنگیدن پیدا می کنند. تبریک می گم بخاطر تولد نوزادی که از امروز مهمان خانه شما شده است!حس زیبای خاله شدن را به تو تبریک می گویم

متن خاله شدن حس خوبیه

امیدوارم با قدم‌های نوزاد کوچولو تازه به زمین آمده، زندگی‌تان سرشار از سلامتی، برکت، شادی گردد.خاله شدنت مبارک

اهنگ چه حس خوبیه شادمهر

باز کن پنجره‌ها را که نسیم، روز میلاد اقاقی‌ها را جشن می‌گیرد و بهار، روی هر شاخه کنار هر برگ شمع روشن کرده است. همسر عزیزم خاله شدنت مبارک

چه حس خوبیه وق

امشب چه ناز دانه گلی در چمن رسیدگویی بساط عیش مداوم به من رسیدنور ستاره‌ای در شب تولدشانگار که فرشته‌ای از ازل رسیدخاله شدنت مبارک

اهنگ چه حس خوبیه کاشکی همیشه اینطوری باشی

زیبا ترین تولد ها ، آن هائیست که در رویا برای کسی میگیریم
که عاشقانه دوستش داریم
خاله شدنم مبارک

متن چه حال خوبیه اینکه کنارمی

وقتی خبر مادر شدن خواهرت را میشنوی روح تازه به جانت می آید و دلگرم میشوی.وقتی خواهرزاده ات میخندد، دندانش نیش میزند، حرف میزند، راه میرود و قد میکشد، تو میمانی و یک دنیا عشق به لحظه لحظه هایش.وقتی خواهرزاده ات با صدای شیرینش صدایت میکند، درست همان وقتی که میگوید: “خاله” هر بار ته دلت از جا کنده میشود، انگار عاشقی.گویی پس از عشق مادر، عشقی شیرین تر از عشق خاله به بچه ی خواهر نیست.غم خواهرزاده آتش به جانت می کشد.حاضری جانت را بدهی برای یک لحظه لبخند از ته دلش.حاضرم تمام دردهای عالم را به جان بخرم، تا تک تکتان بخندید و هر لحظه شاد شاد شاد باشید.خاله شدنم مبارک

چه حس خوبیه وق

امیدوارم عمر فرزندتان عمر نوح؛ همواره با سلامتی و موفقیت باشه و همواره موجب افتخار خالهش، فراوان فراوان تبریک و شاد باش عرض می‌کنم.
دوست عزیزم خاله شدنت مبارک

چه حس خوبیه وق

گل غنچه کرد و غنچه شکفت و خداوند بهترین و زیباترین هدیه‌اش را به شما داد. با آرزوی فرداهایی روشن تبریک صمیمانه مرا پذیرا باشید. خواهرم خاله شدنت مبارک.

کیلیپ عروس شدن چه حس خوبیه

پلک جهان می‌پرید. دلش گواهی می‌داد اتفاقی می‌افتد… اتفاقی می‌افتد… و… فرشته‌ای از آسمان فرود آمد. فرشته‌ای که مهمان خانه شما شد. خاله شدنت مبارک عزیزم

اهنگ چه حس خوبیه کاشکی همیشه اینطوری باشی

تجربه حس زیبای خاله شدن را به تو تبریک می گویم و امیدوارم قدوم کوچک این گل تازه رسیده برایت سراسر خیر و برکت باشد.

پروفایل برای عمه فوت چه حس خوبیه

خاله شدن این اتفاق قشنگ را به تو تبریک می گویم و پر خیر و برکت بودن قدم های کوچکش را برایت آرزو می کنم.
خاله شدنت مبارک

حس خوبیه متن ترانه

تولد کوچولوی نازنین خواهرت را تبریک می‌گویم. امیدوارم در صحت و سلامت در کنار خانواده رشد کند و همگی این اتفاق زیبا را جشن بگیرید.

متن اهنگ حس خوبیه شاد مهر

تبریک و دو صد تبریک و هزاران تبریک، شکر خدای را که شما را خالهی قرار داد که رحمت خدا در منزلش می‌نشیند.
خواهر عزیزم خاله شدنت مبارک

متن عمه شدن

قدم نو رسیده مبارک. امید که در سایه خداوند حق تعالی فرخندگی، سلامتی و شادابی برای این تولد نوزاد در پیش باشد.

متن اهنگ حس خوبیه

زیباترین ترانه زمینی آهنگ تپش قلب فرشته‌ای آسمانی است. طنین‌انداز شدن زیباترین ترانه زندگیتان مبارک.عزیزم خاله شدنت رو تبریک میگمخاله شدنتان را تبریک می‌گویم و آرزومندم که قدمش با برکت و روزی فراوان برای خودش و شما باشد.

متن خاله شدن حس خوبیه

تبریک تبریک تبریک. از اینکه خدای مهربان به شما بزرگترین نعمت خودش را بخشیده، همگی خیلی خیلی خوشحال شدیم.
خاله شدنت را تبریک می گویم

اهنگ چه حس خوبیه کاشکی همیشه اینطوری باشی

همسر عزیزم خاله شدنت را تبریک می‌گویم و آرزومندم که قدم این نوزاد فرخنده همراه با برکت و روزی فراوان برای خانواده اش باشد و بهترین اتفاق ها در زندگی اش رقم بخورد.
همسر عزیزم خاله شدنت مبارک

اهنگ چه حس خوبیه کاشکی همیشه اینطوری باشی

وقتی از ته دل بخندیوقتی هر چیزی رابه خودت نگیری ؛وقتی سپاسگزار انچه که هست باشی ؛وقتی برای شاد بودن نیاز به بهانه نداشته باشیان زمان است که واقعا زندگی می کنی…بازی زندگی، بازی بومرنگ‌هاست؛اندیشه‌ها، کردارها و سخنان ما دیر یا زود بادقت شگفت‌آوری به سوی ما باز میگردند.زمانی که آدمی بتواند بی هیچ دلهره ای آرزو کند، هر آرزویی بی درنگ برآورده خواهد شد .الهی که به آرزوهای قشنگتون برسید35 متن عاشقانه آرزوی خوب برای دخترم

اهنگ چه حس خوبیه شادمهر

سلامتی بزرگترین نعمت خداست
از خداوند منان روح و جسمی سالم برای شما دوست گرامی طلب می نمایم
و آرزو دارم بهترین ها در زندگی قسمت و روزی شما شود.

اهنگ می دونی چه حس خوبیه

آرزو می ڪنم …هر آنچه در این لحظه هااز دلتان می گذردبه نسیم لطافتِ خداوندبر شما روا گردد…

متن خاله شدن حس خوبیه

من برایت دعا می کنم که گل های وجود نازنینت هیچگاه پژمرده نشوند
برای شاپرک های باغچه خانه ات دعا می کنم که بال های شان هرگز محتاج مرهم نباشند
و برایت صبر زیبا و امید آرزومندم و شفای عاجل از آن یگانه مهربان

متن خاله شدن حس خوبیه

یه روزایی هست؛آدم اینقدر حالش خوبهکه هیچ اتفاقی نمیتونهحال خوبشو خراب ڪنه !از این روزاواسه همتون آرزو میڪنمحال دلتون خوبروزتون عااااااالی

اهنگ چه حس خوبیه کاشکی همیشه اینطوری باشی

خوشبختی دیگران،از خوشبختی توڪم نمیڪند!و ثروت آنانرزق تو را ڪم نمیڪندو صحت آنان هرگزنمۍگیرد سلامتۍ تو را..پس “مهربان” باشو آرزو ڪن براۍ دیگرانآنچہ را ڪہ آرزو میڪنۍ براۍ خودت..

چه حس خوبیه وق

سلامتی بزرگترین هدیه، قناعت بزرگترین ثروت، و وفاداری بهترین رابطه است.
بودا

متن چه حال خوبیه اینکه کنارمی

فقط گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی و سلامتی همه انسان ها کافی ست
این نگاه را هر لحظه از زندگی برایت آرزو می کنم

کیلیپ عروس شدن چه حس خوبیه

آرامش آسمان شب سهم قلبتانو خداوند روشنى ِ بى خاموشِتمـام لحظه هایتــان باشددر این ساعات پایانی شبآرزو دارم…“غیر از خدا محتاج کسی نشوید”

متن قشنگ درباره عمه شدن

روزتون بی نظیرآرزو دارمسلامتی،آرامش، دل خوشیشادی،خوشبختیایمان، ثروت حلالو عاقبت بخیریدرتقدیرتان باشد

حس خوبیه متن ترانه

سلامتی مادری که :
هم مادر بود هم پدر ! هم مریض بود هم سالم !
هم گرسنه بود ، هم سیر !
هم پیر بود ، هم جوون !
هم دل شکسته بود ، هم دل زنده !
مادرهایی که دلخوشیشون تو دلخوشی ما خلاصه میشه …

متن عمه شدن

سلامتی بزرگترین نعمت خداست
از خداوند منان روح و جسمی سالم برای شما دوست گرامی طلب می نمایم
و آرزو دارم بهترین ها در زندگی قسمت و روزی شما شود.

متن قشنگ درباره عمه شدن

یقین دارم دعاهایم اثر داردفقط گوشه چشمی از نگاه خدابرای خوشبختی و سلامتی همه انسان ها کافی ستاین نگاه را هر لحظه از زندگی برایت آرزو می کنم.

اهنگ می دونی چه حس خوبیه

آرزو میکنمکتاب های خوب بخوانیآهنگ های خوب گوش کنیعطر های خوب ببوییبا آدمهای خوب حرف بزنیو فراموش نکنیکه هیچ وقت دیر نیستبودن چیزی که دوست داری باشی!

چه حس خوبیه یکیو داشته باشی

من از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم
نمی دانم چه میخواهی ولی برای تو
برای رفع غمهایت
برای قلب زیبایت
برای آرزوهایت
به درگاهش دعا کردم و میدانم خدا از آرزوهایت خبر دارد
یقین دارم دعاهایم اثر دارد

متن خاله شدن حس خوبیه

میگویندبرای کلبه کوچک همسایه‌ات،چراغی آرزو کن،قطعأ حوالی خانه تونیز،روشن خواهد شد.من خورشید رابرای خانه دلتان آرزو میکنمتا هم گرم باشد وهم سرشاراز روشنایی.

متن اهنگ حس خوبیه شاد مهر

دختر نازنینم
عشقم نسبت به تو ابدی
و آغوشم تا همیشه پناهگاه امن تو خواهد بود.
امیدوارم در گذر از پیچ و خم‌های مسیر زندگی‌ات، همواره بهترین و با برکت‌ترین راه‌ها را برگزینی
دوستدار همیشگی تو
مامان

متن عمه شدن

زندگی کن ولبخند بزنبه خاطر آنهایی که ازنفست آرام میگیرندو به امیدت زنده هستندوبا یادت خاطره میسازندنمیدانم درزندگیت بهترین چگونه معنامیشودمن همان بهترین را برایت آرزو میکنم

چه حس خوبیه وق

دختر عزیزم
چند سال پیش زندگی من و مادرت شروع شد.
پس از آن هر چیزی معنی و مفهوم داشت.
آمدن تو، اما فراتر از معنی زندگی بود. خود معجزه بود.
بابت بودنت ممنون دختر عزیزم.

متن اهنگ حس خوبیه شاد مهر

نمیدانم هم اکنوندر کجا مشغول لبخندیفقط یک آرزو دارمکه در دنیای شیرینتمیان قلب تو با غمنباشد هیچ پیوندی

متن اهنگ حس خوبیه

دختر عزیزم
برای منی که از تمام تکرار‌ها فراری بودم
دوست داشتن تو
شیرین‌ترین کار تکراریه هر روز منه
اونی که بیشتر از هر کس دیگه‌ای توی این دنیا بزرگ، دوستت داره
از طرف مامان

متن عمه شدن چه حس خوبیه

دختر عزیزم
نور چشمانم
به خود می‌بالم که خداوند امانت ارزشمندی چون تو را به من داد
و از او می‌خواهم که مرا لایق حفظ این امانت قرار دهد.
دعا می‌کنم همیشه سربلند و سرافراز باشی و دست حق نگهدارت

متن اهنگ حس خوبیه شاد مهر

به یمن طلوعـی تازهآرزو میکنمهرچه صفای دل,سلامت تن,لبخند,عشق پاک,و اجابت دعاستاز آن شمامهربانان باشه

متن عمه شدن

دخترم
مهم نیست چند سال از عمرت گذشته است.
برای من هنوز همان بچه‌ی شیطون بازیگوشی.
تو دلیل روشنی و شادی قلب منی.
بابت داشتن تو هر روز خدا را شکر می‌کنم.

متن عمه شدن

براتون آرزو میکنمکه کسی رو که دوستش دارید،به همون اندازهدوستون داشته باشه.این آرامش بخش ترین چیزیه که یه آدم میتونه بهش تکیه کنه

متن اهنگ حس خوبیه شاد مهر

عرضی ندارم بانو
فقط یادت باشد امروز که دختری
در آینده مادر دختر دیگری هستی
و روزی می‌آید که مادربزرگ می‌شوی
پس جدا از همه ناپاکی‌ها تو پاک بمان

اهنگ چه حس خوبیه کاشکی همیشه اینطوری باشی

دخترم
تو فرشته نگهبان منى
تو بهانه تحمل سختى هایم
به خاطر تو مى‌جنگم و کار مى‌کنم
عجیب است اشکهایم که براى تو مى‌ریزند آرامم مى‌کنند
و در هر خنده شیرینت امید را حس مى‌کنم
دختر نازنینم دنیا مکانى تکرارى است
اما تکرار این روز‌ها با وجود تو زیباترین تکرار زندگی‌ام است

متن عمه شدن چه حس خوبیه

دختر عزیزم
هر نفست برایم نبض زندگیست که دلم را پر امید و خانه‌ام را روشن می‌کند.
برایت عمری دراز و با برکت همراه با سلامتی آرزو می‌کنم.

حس خوبیه متن ترانه

امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا! بجز خودت به دیگری واگذارش نکن! تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش! یقین در دلش!اخلاص در کردارش! سلامتی در وجودش!روشنی در دیده اش! بصیرت در قلبش! و روزی پر برکت در زندگی اشبا آرزوی سلامتی و شفای کامل از درگاه خداوند

اهنگ می دونی چه حس خوبیه

خدایا چگونه تو را بخوانم درحالی که من، من هستم
(با این همه گناه و معصیت)
و چگونه از رحمت تو نا امید شوم درحالی که تو، تو هستی
(با آن همه لطف و رحمت)
خدایا سلامتی، عاقبت به خیری و خوشبختی را به من، خانواده ام و دخترم . دخترم عطا فرما

اهنگ می دونی چه حس خوبیه

عزیزترینم
روز‌ها چه زود گذشتند و تو امروز از آن دخترک شلوغ بازیگوش تبدیل به یک آقای تمام عیار شده‌ای….
اما چه فرقی می‌کند که هنوز هم عطر وجودت با من همان می‌کند که عطر روز‌های کودکی‌ات.
دعاهایم همیشه بدرقه راهت
از صمیم قلبم دوستت دارم.

متن خاله شدن حس خوبیه

دختر قشنگم
امیدوارم مثل حنا با مسئولیت
مثل کوزت صبور
مثل ممول مهربون
مثل جودی شاد و سر زنده
و مثل سیندرلا خوشبخت باشی

چه حس خوبیه یکیو داشته باشی

تو مثل ِ بهانه ایتو مثل ِ بهاریتو مثل ِ تمام ِ هر چه تا به حال داشتم نیستیجدایی از تمام ِ آنچه منظور ِ من است…تو بهترین حسّی…مادر شدنم مبارک

پروفایل خاله شدن چه حس خوبیه

یک چیزهایی هیچوقت عادی نمیشود بچه دار شدن مثل یک جادوستمثل افسانه ای شیرین و عجیب‌وغریب کـه سخت میشود باورش کردآخر چطور می‌شود یک دفعه مادر شدهمین کـه نخستین بار نقطه ای تپنده را نشانت میدهند و میگوینداین بچه شماست، همه ی چیز تغییر می‌کنددستت را می‌گذاری روی شکم اتو حس میکنی از هم اکنون باید قویتر باشیباید محافظت کنی از این نقطه تپنده کوچکباید حامی اش باشی، همراهش باشیشروع بـه تکان خوردن کـه میکند فکر میکنی دیگر خودت نیستیدیگر پاهایت روی زمین نیستلذتی وجودت را میگیرد کـه با کمتر چیزی قابل قیاس اسـتبا گذشت هرروز و هرماه چقدر عاشق تر می شویچقدر قلبت میتپد برایش

چه حس خوبیه یکیو داشته باشی

در دلم کسی جا داردکه در تمام زندگی اماکنون او را حس میکنمو به خاطر وجودشبا خداوند در خلقت شریک شده امندیده دوستش دارمو عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم

متن اهنگ حس خوبیه

مادر بودن، زیباترین شادی دنیاستو نمی‌دانی من به خاطر توچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !

اهنگ می دونی چه حس خوبیه

این روزهادارم با خیال ِ آمدنتتصویر می بافم.تو حتمن برای من یک طالع ِ شیریناز طعم ِ دوست داشتنی ِ عسل خواهی آورد.

پروفایل خاله شدن چه حس خوبیه

فرزندهدیه ای خاص ازسوی خداستحاصل یکی شدن عشق مامان و باباستای حاصل زندگی من و عشقمفرزند نازنینمدوستت دارم

اهنگ چه حس خوبیه شادمهر

کوچک رویایی مندنیا اگر خودش را بکشد نمیتوانبه عشق من به تو شک کندتمام بودنت را حس می کنم

متن اهنگ حس خوبیه

دلایل بودنم را مرور میکنم هر روزهر روز از تعدادشان کم می شودآخرین باری که شمردمشانتنها یک دلیل برایم مانده بود …آنهم وجود تو بود فرزند نازنینم

متن خاله شدن حس خوبیه

همسر باردار عزیزم!
با تقدیم عشقم به تو
امیدوارم مراقب خودت و کوچولویی که توی راهه باشی

چه حس خوبیه وق

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلامنازنینم نبض زندگی منو حرکتای مداوم تو تنظیم میکنهمن با این نبض خو گرفته امبا لمس گاه به گاه بودنِ توهمیشه باش ! خوب و سالم باش تا زندگی زیباترین موسیقی اش را در متن زندگی ام بنوازد

متن قشنگ درباره عمه شدن

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …
خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …
بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …
فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …
اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….
احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم

متن عمه شدن چه حس خوبیه

شوق در دل تو خانه کرده و شادی محفل زندگی ما شده است. همراه تو منتظر به رویش نشستن عشق هستیم. حاملگی مبارک.

اهنگ چه حس خوبیه شادمهر

امشب به جمال او پرورده شود دیده
ای چشم ز بی‌خوابی تا غم نخوری امشب

متن عمه شدن چه حس خوبیه

از عشق تو درجهان سمر خواهم شد
وز دست غمت زیر و زبر خواهم شد
وانگه زپس هزار شب بی‌خوابی
گریان گریان به خواب درخواهم شد

متن اهنگ حس خوبیه شاد مهر

دلم بهانه ی تو را دارد
تو می دانی بهانه چیست؟!
بهانه همان است که
شب ها
خواب از چشم من می دزدد…

چه حس خوبیه یکیو داشته باشی

فـرهنـگ لـغـتهــا
نـیـاز بـه ویــرایــش دارند
بـرای مـعنی دلـتـنـگی
احتیـاج بــه ایــنهــمـه کـلمه نــیـســت
دلتنـگی یــعنـــی تـــو . . .

متن عمه شدن

جان دلم
بی حوصله ام و خواب به چشمانم نمی آید
منتظر دیدار آن چشم های روشنم تا بار دیگر جان گیرم

متن خاله شدن حس خوبیه

چه حس خوبیه هر شب
من از فکر تو بیدارم

متن اهنگ حس خوبیه شاد مهر

در شب های طولانی و در تنهایی وهم انگیزم
کنار پنجره می نشینم و تنها به تو فکر می کنم
تویی که تنها دلیل اشک های خاموش من هستی
و با تمام وجود آرزو می کنم که این جا بودی

مفلس چه حس خوبیه عمه شدن

شب های بی خوابی
برای عاشقان است و تنهایان!

متن اهنگ حس خوبیه

هر چند نمی دانم
خواب هایت را با که شریک می شوی
اما هنــــــــوز
شـریک تمام بیخوابی های من تـویی …

پروفایل خاله شدن چه حس خوبیه

It’s 1 am and I can’t fall asleep
These thoughts of you me in a waking state keep
So I sit at my windowsill looking at starry skies
Wish I were rather staring into your eyesساعت 1 نیمه شب است و نمی توانم به خواب بروم
افکار تو است که من را بی خواب کرده است
و من کنار پنجره ام می نشینم در حالی که به آسمان پر ستاره خیره می شوم
ای کاش به جای آن به چشمان تو خیره می شدم

متن عمه شدن

وقتی عاشق می شوی نمی توانی بخوابی زیرا
سرانجام واقعیت زندگی ات از رویاهای شبانه ات شیرین تر شده اند!

متن عمه شدن

تو دلیل این هستی که من
شب های بی خوابی را می گذرانمتو دلیل این هستی که من
دوست دارم بالشم را محکم در آغوش بگیرمتو دلیل این هستی که من
نمی توانم بدون شب بخیر گفتن بخوابم

کیلیپ عروس شدن چه حس خوبیه

هر لحظه در ذهنم و قلبم هستی
حتی اگر کنارم نباشی
و دوری تو خواب را از چشمانم ربوده …
دلتنگتم عزیزم!

متن اهنگ حس خوبیه

در کنار باغچه به خلوت بی همتای آسمان امشب نگاه میکنم . . .
نمی دانم خواب چرا با چشمانم دیگر بیگانه است . . .
یک آسمان پر ستاره و یک ماهه نیمه . . .
سکوت را صدای جیرجیرک می شکند ، گویا او هم بی خواب است امشب . . .چیزی در من مرا به این حال می خواهد ، من گناهکارم
که دوری از چشمان زیبایت شکنجه من شده و چه سخت شکنجه ایست . . .
چشمانم بی طاقتند که اینگونه نم نم میخوانند از دلتنگی ام . . .
به زمان قسم گلم که باور مرگ برای من راحت تر از دوری توست . . .
امشب چقدر من و شب و این جیرجیرک تنهاییم . . .
جیرجیرک با صدایش می گوید؛ تنهاست ، شب با خلوتش؛ . . .……من با اشک هایم……..
یک نفر در همین نزدیکی ها چیزی به وسعت یک زندگی برایت جا گذاشته است . . .
خیالت راحت باشد ، آرام چشمهایت را ببند . . .
یک نفر برای همه نگرانی هایت بیدار است . . .
یک نفر که از همه زیبایی های دنیا ، تنها تو را باور دارد . . !تمام نفسهایم تو را تمنا میکند و در گوشه ی بغضهایم یاد تو میدرخشد.
تیک تاک ساعت روی دیوار، مرا در انحصار زمان بیتو غرق میکند و ثانیه ها نبودنت را به رخم میکشند….کاش بودی
….نفرت دارم… گریزانم…ازگذر لحظاتی که در آنها نیستی

متن اهنگ حس خوبیه شاد مهر

بهتر است دیگران از ما بخاطر آنچه هستیم متنفر باشند
تا بخاطر آنچه که نیستیم دوستمان داشته باشند

متن قشنگ درباره عمه شدن

خیالت راحت
نفرین هایم نمی گیرد
نفرین باید از ته دل باشد
دل شکسته که ته ندارد

پروفایل خاله شدن چه حس خوبیه

تنها نفرین واسه ادمای تنوع طلب
میتونه این باشه
امیدوارم یه روز واقعا عاشق بشی و
بهش نرسی

متن عمه شدن چه حس خوبیه

من فقط از خدا می خوام
تو رو به حال خودت رهات کنه
همون جور که تو منو به حال خودم رهام کردی
و این بدترین نفرین دنیاست

متن اهنگ حس خوبیه شاد مهر

خدایا نفرین نمیکنم
ولی هر کی هر کاری با من و
زندگیم کرد
تو همین دنیا تو با اون و زندگیش
بکن

متن عمه شدن چه حس خوبیه

یکی را دوست داشتم که فکر میکردم دوستم نداره
ازش دوری می کردم وقتی فهمیدم دوستم داشته
دیگه دیر شده بود چون دیگه دوستم نداشت
ازم متنفر بود

متن عمه شدن چه حس خوبیه

از هر چه عشق و عاشقی تنفر دارم
در گفتن این حرف ها کمی تبحر دارم
دیروز یکی را دوست می داشتم
اکنون از او هم تنفر دارم
خود را عاشقی ساده و بی ریا می دیدم
اکنون از سادگی ام هم تنفر دارم

اهنگ چه حس خوبیه شادمهر

سرشارم از تنفر و عشق
تنفر از صدای جیرجیرک روی ایوان
سیاهی شب و باران کارهای بی پایان و انتظار

اهنگ چه حس خوبیه کاشکی همیشه اینطوری باشی

دلی ڪه بشڪند
فـــــریـــــادش را
نمـــیفهمــــی ولــــی
نفرینش به زمینت میـــزنــد

مفلس چه حس خوبیه عمه شدن

کاش انقدر بزرگت نکرده بودم
که برای پس دادن جایگاهت
به اندازه ي خودم دست بزنم
کاش انقدر دوستت نداشتم
که برای .حو شدنت
دست به دامن تنفر شم
کاش انقدر پشیمان نبودم.فقط همین

متن اهنگ حس خوبیه

فکر می‌کنی از تو تنفر دارم؟؟
اشتباه می کني
من به تو فکر هم نمی‌کنم
چون تنفر هم یه نوع احساسه و تو لیاقت هیچ احساسی رو نداری

متن اهنگ حس خوبیه

کمتر بترسید؛ اکثر امیدوار باشید
کمتر بخورید، اکثر بجوید
کمتر آه بکشید، اکثر نفس بکشید
کمتر متنفر باشید، اکثر عشق بورزید
و بعد خواهید دید
که همۀ چیزهای مفید از آن شما خواهد شد

کیلیپ عروس شدن چه حس خوبیه

تنفر زمانی وجود دارد که احساسی در بین باشد
دیگر متنفر نیستم

چه حس خوبیه یکیو داشته باشی

گاهی وقتا دوس داری جای کسی باشی ک یه زمانی ازش متنفر بودی! چون اون کسی رو داره که تو آرزوش رو داری

حس خوبیه متن ترانه

راست می گویند
عشق اول چیز دیگریست. از خودم متنفر می شوم وقتی در آغوش دیگری به تو فکر می‌کنم

حس خوبیه متن ترانه

هیچ کس نمی‌تواند در مسیر تلاش و کوشش باقی بماند در حالی‌که از آن کار متنفر هست
ناپلون هیل

متن چه حال خوبیه اینکه کنارمی

پدرم هرگز مرا نوازش نکرد و من متنفر از او، بی آنکه بفهمم پدرم نمی خواست دست هاي پینه بسته اش مرا آزاردهد… پدرم رفت، اما گریه هاي من بند نمی‌آید

متن خاله شدن حس خوبیه

همراه لک لکی خوشگل آمدم
اماحیف لالایی شب هایم را جغدها خواندند
برای عشق آمدم اما حیف تنفر را پیش از هر چیز آموختم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *