متن درباره معلم ادبی

شعر درباره معلم ادبیات

تولدتان مبارک استاد عزیز
در این روز خاص می خواهم از شما به خاطر صبر و از خود گذشتگی بی حدتان تشکر کنم
شما نمونه ی یک استاد واقعی هستید

متن ادبی درباره معلم کوتاه

متن ادبی درباره معلم

معلم عزیزم،کلام روح بخش و دلنشین تو موسیقی دلنوازی است که بر گوش جان می‌نشیندو آهنگ زندگی را به شور در می‌آورد.تولدتان مبارک

شعر درباره معلم ادبیات

الهی جاده زندگیتان هموار
آسمان چشمانتان صاف و دریای دلتان همیشه آرام و زلال باشد
و هیچ وقت از دنیا خسته نباشید . . .
تولدتان مبارک

متن ادبی درباره معلم

امروز برایت زیبا ترین گل های دنیا را خواهم آورد
هرچند تو مهربان تر از همه آن هایی
امروز تولد تو تولد همه خوبی هاست
معلم عزیزم تولدت مبارک

متن ادبی درباره معلم خوب من

تولد شما بی شک بهانه ای شد برای تشکر از زحمات فراوانتان
تولدتان را تبریک می گویم و برایتان آرزوی موفقیت می کنم.

متن درباره معلم ادبی

برای ما افتخار بود که از شما بیاموزیم استاد بزرگوار
بهترین جایگاه و بهترین شرایط را برایتان از خدا طلب می کنم
تولدتان مبارک

متن ادبی درباره معلم خوب من

تقدیم به استاد عزیزم……………….زبان ما قاصراست از شکر نعمت تولد و حس بودن شمادر روز تولدت سر بر زمین سائیده و از درگاه حضرت حقنهایت سپاس خود را بجا آورده،و برایت سالهای سالعمرباعزت و پر برکت خواستاریم.باشد که بقاء عمرت با عزت و سربلندی و توام با خدمت باشد.

متن درباره معلم ادبی

راست گفته اند که آموزش، عبادت و آموزش دهندگان، قدیسان گمنام جامعه‌اند.استاد ارجمند، سالروز تولد شما را صمیمانه تبریک عرض می‌نمایمو امیدوارم زمین زندگی‌تان همیشه پربار از موفقیت و شادی باشد.

شعر درباره معلم ادبیات

خرسندیم که سالروز تولدتان را با یگانه دارایی‌مان، با حدیث دلدادگی‌مان در قالب کلامی خالصانه و برآمده از دل جشن بگیریم، باشد که این ناقابل برآمده از دل، بر دل نیز بنشیند.

شعر طنز درباره معلم ادبیات

تولدتان مبارک استاد عزیز
در این روز خاص می‌خواهم از شما به خاطر صبر و از خود گذشتگی بی‌حدتان تشکر کنم
شما نمونه‌ یک استاد واقعی هستید که چگونه اندیشیدن را به من آموختید.

شعر درباره معلم ادبیات

امروز سالروز گزینش زمین اختیار و انتخاب و نفی بهشت بی دردی از جانب شماست.این انتخاب بر شما فرخنده باد . . .

متن ادبی درباره معلم

برخاستن از عدم و درآمدن بر سیرت انسانی ، باشکوهترین پدیده هستی استاین باشکوه ترین، بر شما مبارک باد . . .

متن ادبی درباره معلم

زیباترین گل ها را برای زیبایی زندگیتوکوتاهی عمرشان را برای غم هایت آرزومندم . . .تولدت مبارک

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

معلم عزیزم
تولدتان مبارک و بهترین آرزو‌ها را برای‌تان دارم
هیچ‌گاه شما را فراموش نخواهم کرد. شما سبب شدید
تا من به هر آن‌چه امروز دارم، دست پیدا کنم

شعر طنز درباره معلم ادبیات

بهترین آهنگ زندگی من تپش قلب توستقشنگ ترین روزم روز شکفتنتاستاد عزیزم تولدت مبارک

متن ادبی درباره معلم خوب من

حقارت واژه ها را وقتی دیدم که نتونستن مهربونیت رو توصیف کنندبه اندازه تمام خوبی های دنیا برات آرزوی موفقیت دارم.تولدت مبارک

شعر طنز درباره معلم ادبیات

معلم ها معجزاتی هستند که زندگی را در دیوارهای سرد مدرسه قرار می دهند
و شما معجزه ای بودید که به من آموختید چگونه زندگی ارزشمندی داشته باشم
سپاس از زحمات شما معلم گرامی تولدتان مبارک

شعر طنز درباره معلم ادبیات

الفبا برای سخن گفتن نیستبرای نوشتن نام توستاعداد پیش از تولد تو به صف ایستاده‌اندتا راز زادروز تو را بدانندمعلم عزیزم تولدت مبارک

متن ادبی درباره معلم کوتاه

اساتید خوب بیش تر از آنچه که باید به دیگران آموزش می دهند
آن ها به شاگران خود می آموزند چگونه در زندگی موفق باشند و شما یکی از این اساتید هستید
با آرزوی بهترین ها برای شما و خانواده ی محترمتان
تولدتان مبارک

شعر طنز درباره معلم ادبیات

امروز خورشید شادمانه‏ ترین طلوعش را خواهد کرد و دنیا رنگ دیگری خواهد گرفتقلبها به مناسبت آمدنت خوشامد خواهند گفتسالروز زمینی شدنت مبارک . . .

شعر درباره معلم ادبیات

به پشتوانه استاد بزرگی نظیر شما؛
آموختم که در مسیر زندگی چگونه سفری موفق داشته باشم.
ولی نمی‌توانم قدردان این همه تلاش شما باشم.
شاید با تبریک سالروز میلادتان و ابراز خرسندی‌ام از بهره‌مندی از وجود نازنینی نظیر شما بتوانم ادای دین کوچکی کرده باشم.
تبریکات صمیمانه مرا پذیرا باشید.

متن ادبی درباره معلم کوتاه

معلم عزیزمقدوم سبز تو سبزینه‌ کوچه باغ‌های زندگیو صفابخش خاطر پر دغدغه‌ ماست.تولدتان مبارک

شعر طنز درباره معلم ادبیات

نـفـس باد صبا مشک فشان خواهد شدعالـم پیر دگرباره جوان خواهد شدارغوان جام عقیقی به سمـن خواهد دادچشم نرگس به شقایق نگران خواهد شدآغاز بودنت مبارک

شعر درباره معلم ادبیات

به نام او که مهر را آفرید و مهربانی را و تو را، زاد روز تولد شما را صمیمانه تبریک عرض می کنم و عمری پر از سعادت و موفقیت و خوشبختی در کنار خانواده برایتان آرزو دارم.

متن درباره معلم ادبی

پرواز در آسمان آرزوها و فرود در فرودگاه موفقیت را برایتان آرزومندم !تولدتان مبارک

متن ادبی درباره معلم خوب من

صفر همیشه پایان نیست گاهی آغاز پرواز است . . .تولدت مبارک معلم عزیزم

متن ادبی درباره معلم خوب من

قهقهه هایی آسمانی و آرامش زلال زندگی را برایت آرزو دارمزمین در انتظار تولد یک برگ ،من در حال شمارش معکوس

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

دوست دارم امروز در انشایم بگویم که چقدر به دانستن نیازمندم و شما تنها کسی هستید که می‌توانید دانایی را به من هدیه دهید.كلاس به واسطه حضور شما متبرک می شود… برترین طواف معلم سعی میان شاگرد و تخته سیاه است و این طواف زیباترین لحظه‌های زندگی‌تان را می سازد.محراب شما كلاس درس است آنجا كه معبدیست راستین برای رسیدن به افق‌های دور خدایی شدن.
معلم ای که نفس‌های شما زندگی‌ام را طراوت می‌بخشد و ساحل نگاهتان دلم را آرامش، حرفهایتان چون جواهر بر صندوقچه ذهنم به یادگار می‌ماند و پرنده ذهنتان نامه‌رسان عشق و محبت است.
ای که صفای روح هستید و صبوریتان به قامت سرو، دلتان به صافی آینه و دستانتان یاری‌گر راه‌های دشوار زندگی‌ام است با چشمانم می‌بینم که چون شمع می‌سوزید و با گوش‌هایم می‌شنوم که صدایتان آرام آرام رسم دوستی را در گوشم زمزمه می‌کند، با قلبم حس می‌کنم که تپش ثانیه‌ها را آرام کرده‌اید، که با گچ و تخته روزهای درس را برایم خاطره‌ای جاودانه می‌کنید.
ای که با خنده‌هایتان کوله باری از غم را از دوشم بر می‌دارید، ای پنجره رو به دریای من، من با دروس شما با راز موفقیت آشنامی‌شوم، با آداب زندگانی انس می‌گیرم و به تماشای بهار می‌رسم.
ای که مهرتان از خورشید تابان هم تابان‌تر است، من با ضرب و حساب شما قضیه تالس را درک می‌کنم و با مساحت و حجم شما زمین را می‌شناسم. دفترچه خاطرات زندگی را با شما شناختم و می‌دانم که با یاد معلم عزیزم آن را به پایان می‌رسانم.
ای که با تمام توانایی‌هایتان تارهای وجودم را به صدا در آوردید و خواندن غزل با خدا بودن را به من آموختید و در سخت ترین لحظات زندگی، سرود سرسبزی را در وجود سرو  سرودید.
ای ساحل در سکوت مانده پرهیاهو، ای معلم عزیزم! می‌دانم گوشه‌ای از سخنان گهربارتان را با هدیه کوچک انشای تبریک روز معلم جبران نمی‌توانم بکنم اما از اعماق وجودم از ته قلبم می‌گویم: دوستتان دارم.

متن در مورد روز معلم ادبیات

معلم عزیز! آن زمان که پای درست می نشستم و تو الفبای عشق  را به من می آموختی، دلم از گوهر کلمات خالی بود و من با انبوهی از حرف ها به خانه بر می گشتم و شبانگاهان، با یاد تو به خواب می رفتم. سال ها از آن لحظات شیرین می گذرد، ولی هنوز یاد و نامت دردلم زنده است و تو را می ستایم که همچون انبیا، به تعلیم و تربیت عشق می ورزی.آن زمان برایم از دانایی می گفتی، محبت را می آموختی و زندگی را هجا می کردی، و من در سایه سار وجودت پیش می رفتم و قدم امروز به احترام نامت قیام   می کنم، در زلال کلماتت رها می شوم و حدیث زندگی را با تو مرور می کنم. از قدم برمی داشتم. تو بودی که دست مرا گرفتی تا در پرتگاه ها و لغزش گاه های زندگی نیفتم. روز معلم ، روز بزرگداشت عشق و ایثار است. تجلیل از کسانی که علم را جرعه جرعه در جان ها جاری می کردند. . خود لحظه لحظه می سوختند و با دانش خویش، جامعه را می ساختند و فردایی باشکوه را نوید می دادند. امروز، روز بزرگداشت کسانی است که الف قدّشان، در راه تعلیم خوبی ها خمیده شد.

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

 موضوع انشا : روز معلم شمع شدی ، شعله شدی سوختی                تا هنر خود به من آموختی معلم عزیز!  آن زمان که پای درست می نشستم و تو الفبای عشق  را به من می آموختی، دلم از گوهر کلمات خالی بود و من با انبوهی از حرف ها به خانه بر می گشتم و شبانگاهان، با یاد تو به خواب می رفتم. سال ها از آن لحظات شیرین می گذرد، ولی هنوز یاد و نامت دردلم زنده است و تو را می ستایم که همچون انبیا، به تعلیم و تربیت عشق می ورزی. آن زمان برایم از دانایی می گفتی، محبت را می آموختی و زندگی را هجا می کردی، و من در سایه سار وجودت پیش می رفتم و قدم امروز به احترام نامت قیام می کنم، در زلال کلماتت رها می شوم و حدیث زندگی را با تو مرور می کنم. از قدم برمی داشتم. تو بودی که دست مرا گرفتی تا در پرتگاه ها و لغزش گاه های زندگی نیفتم. روز معلم ، روز بزرگداشت عشق و ایثار است. تجلیل از کسانی که علم را جرعه جرعه در جان ها جاری می کردند. خود لحظه لحظه می سوختند و با دانش خویش، جامعه را می ساختند و فردایی باشکوه را نوید می دادند. امروز، روز بزرگداشت کسانی است که الف قدّشان، در راه تعلیم خوبی ها خمیده شد. روز پاسداشت عزیزانی است که در سنگر علم و دانش، سربازانی با اخلاص و دانشمند تربیت کردند. امروز، روز یاد کردن از گمنامان , چندین سال است بهانه مقدس شهادت معلمی بزرگ و فرزانه، استاد شهید مطهری رحمه الله دست مایه قدردانی و تجلیل از معلم شده است؛ معلمی که انسان ساز و فرداپرداز است و تکریم و تعظیم او، تکریم و تعظیم علم است.معلم، معمار قلب هاست و بذر نور در دل ها می افشاند. قدردانی و تجلیل از معلم، قدردانی از باغبانی است که هر صبح، سبدی از صمیمیت با خود به کلاس می برد و با انگشتان مهربان خویش، بر شاخه قلب ها فردا را پیوند می زند. معلم را توقع نام و نان نیست. این گمنام، هر روز از تنور داغ جانش، هزاران نان بر سفره گرسنه دل ها می بخشد و از علقمه قلبش، هزاران مشک به خیمه های عطش می رساند. تجلیل معلم، سپاس از انسانی است که هدف و غایت آفرینش را تأمین، و سلامت امانت هایی را که به دستش سپرده اند، تضمین می کند.

متن ادبی درباره معلم

معلم ای که نفس هایت زندگی ام را طراوت می بخشد و ساحل نگاهت دلم را آرامش،حرفهایت چون جواهر بر صندوقچه ی ذهنم به یادگار می ماند و پرنده ی ذهنت نامه رسان عشق و محبت استای که صفای روحی و صبوریت به قامت سرو ،دلت به صافی آینه و دستانت یاری گر راه های دشوار زندگی ام است با چشمانم می بینم که چون شمع می سوزی و با گوش هایم می شنوم که صدایت آرام آرام رسم دوستی را در گوشم زمزمه می کند،با قلبم حس می کنم که تپش ثانیه ها را آرام کرده ای که با گچ و تخته روزهای درس را برایم خاطره ای جاودانه می کنیانشا معلم : ای که با خنده هایت کوله باری از غم را از دوشم بر می داری …ای پنجره ی رو به دریای من ،من با حافظ و سعدی و مولوی تو به “قصه ی تکرار آرش “پای می نهم و با “راز موفقیت “وارد خانه ی “زن پارسا”می شوم و با “آداب زندگانی”انس می گیرم و با “شازده کوچولو”ی تو به “تماشای بهار” می رسمای که مهرت از خورشید تابان هم تابان تر است …من با ضرب و حساب تو قضیه ی تالس را درک می کنم و با مساحت و حجم تو زمین را می شناسمدفترچه ی خاطرات زندگی را با تو شناختم و می دانم که با تو آن را به پایان می رسانمای ساحل در سکوت مانده ی پرهیاهو،ای معلم عزیزم!می دانم گوشه ای از سخنان گهربارت را با هدیه ی کوچک تبریک روزت جبران نمی توانم بکنم اما از اعماق وجودم از ته قلبم می گویم:دوستت دارم.

شعر درباره معلم ادبیات

از وقتی که پا به دبستان گذاشتم با موجود دلسوز و مهربانی به نام معلم آشنا شدم ….او همچون شمع روشنی میسوزد تا به ما علم و دانش بیاموزد و ما راه زندگی و مسیر صحیح آینده خود را با کمک او پیدا کنیم .
معلم مادر دوم ماست و مدرسه خانه دومی استکه میتوانیم در آن خوبی ها را از بدیها تشخیص دهیم و آنچه را که نیاموختیم در آنجا بیاموزیم …
این معلم است که ما را با کلمات آشنا میکند و فرق روشنایی و تاریکی مهربانی و ظلم نفرت و محبت را به ما می آموزد .
او به ما یاد میدهد که چگونه در زندگی فردی مفید باشیم و با تلاش و کوشش باعث پیشرفت جامعه خود شویم .او ما را با دنیای بزرگ آشنا میکند و تاریخ گذشتگان را به ما می آموزدتا از آن درس عبرت بگیریم و ما را با کوهها و دریا ها آشنا میسازد تا استقامت و عظمت را بیاموزیم .
و ما همیشه تشنه یادگیری هستیم ……
انسانها در طول زندگی احتیاج به یک معلم و راهنما دارندتا شمع راهشان گردد و آنها را از نادانی و جهل دور سازد .
پس بدانید که معلم شخص بزرگ و محترمی است که باید او را دوست بداریمو از گفتار و رفتار او درس زندگی بیاموزیم و فردی مفید برای کشور و ملتمان باشیم

متن درباره معلم ادبی

در کنار پنجره نشسته بودم و داشتم به درختان حیاط نگاه می کردم که ناگهان برگی از درخت افتاد و یادم آمد(!!!) که روز معلم است و موضوع انشای این هفته هم روز معلم است.دفتر خود را باز کردم و انشایم را نوشتم:معلم مانند شمعی است که می سوزد و برای ما نور و گرما تولید می کند.معلم ما را خیلی زیاد دوست دارد‌‌‌‌٬ چون به ما درس می دهد و تلاش می کند که باسواد شویم تا درآینده بتوانیم کار خوبی پیدا کنیم.معلم به ما درس زندگی کردن می آموزد و به ما یاد می دهدکه باید با همه و با خانواده خود مهربان باشیم. او ما را مثل فرزندان خودش دوست دارد و به ما احترام می گذارد.معلمی شغل پیامبران است.چون آنها هم به مردم درس اخلاق و خوب زندگی کردن را یاد می دادند.آنها می گفتند که خداوند انسانها را آفریده است و برای اینکه آنها خوب زندگی کنند٬ نیاز به معلمانی خوب دارند.پس ما هم برای اینکه خوب باشیم نیاز به معلم داریم.بعضی از معلمان به دانش آموزان کتک می زنند. آنها دشمن ما نیستند و اگر هم به ما کتک می زنندبه خاطر این است که درس بخوانیم و چیزهای خوب یاد بگیریم و تنبلی نکنیم.من معلمم را دوست دارم و دست او را می بوسم.معلم نباید بین دانش آموزان فرق بگذارد و باید به همه آنها به یک چشم نگاه کند.روز ۱۲ اردیبهشت روزی است که آقای مرتضی مطهری شهید شدند و نام این روز٬ روز معلم شده است.ما هر سال این روز را جشن می گیریم و به معلمان خودمان هدیه می دهیم.معلم عزیزم روزت مبارک.همچنین جا دارد این روز عزیز را به همه معلمین واساتید گرانقدر ایران تبریک و تهنیت بگویمو آرزوی توفیق توفیق روز افزون برای شان دارم.

متن در مورد روز معلم ادبیات

معلم شعر شیرین شعرای شهر شادی را در گوش مرزهای محبت زمزمه کرده.او که در سخت ترین لحظات زندگی،سرود سرسبزی را در وجود سرو سروده.معلم دل را دانا کرده و دنیا را به دست دانش آموزان گره زده.معلم آواز عاشقان عالم را در آیینه خیالشان نمایان کرده و به آن روح بخشیده.معلم جهان را جاودانه کرده و رنگ سیاه را از دفتر دل پاک نمودهو جوهری به رنگ سپید به آن زده است.ای معلم،می خواهم با تو سخن بگویم که با تمام توانایی ات تارهای وجودم را به صدا در آوردی و خواندن غزل با خدا بودن را به من آموختی.دست هایت را می بوسم و فرشی از گل هایی به هفت رنگی رنگین کمان در زیر پاهایت می اندازم.سوی چشمانت را به نور چلچراغ روشن می کنم،قدومت را روی سرم جا می دهمو لبانت را آذین می بندم تا بگویم بهار دلم با تو شکوفه زد و خزان زندگی ام با تو بی رنگ شد.ای معلم،امروز می خواهم برای همگان بگویم تو که بودی و چگونه بودی و چگونه آموختی؟می خواهم بگویم که چگونه آزاده بودن را توشه راهم کردی و جوهر وجودم را آکنده از مهر نمودی و به من گفتی همیشه به یاد خدا باشمتا دنیایم را لبریز از شادی ببینم و از کفر و کذب دوری کنم.ای معلم می خواهم چشمانم را به چشمه چشمان مهربانت بدوزم.اگر به عشق دیدار تو نبود ،هرگز از خواب بیدار نمی شدم.دوستت دارم.

متن زیبا درباره معلم ادبیات

به سلامتی همه ی معلم هاشمع را می‌سازند تا بسوزد اما معلم می‌سوزد تا بسازد

متن زیبا درباره معلم ادبیات

خیلی اضطراب داشتدرمانده بودهمیشه موقع امتحان این جوری بودبه دست همه نگاه می کردنگران بوداخر از همه هم از جلسه امتحان بیرون امدامتحان تمام شده بود اما معلم هنوزهم نگران بودسلامتی همه معلمان دلسوز

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

معلم را بخش کردم اولش محبت آخرش محبت .خدا تو را می خواست و انتخاب حق خدا بود . دانای عشق روزت مبارک . . .

متن زیبا درباره معلم ادبیات

از استادی پرسیدند آیا قلبی که شکسته می‌تواند عاشق شود؟استاد گفت بله می‌تواندپرسیدند آیا شما تاکنون از لیوان شکسته آب خورده اید؟استاد پاسخ داد: آیا شما به خاطر لیوان شکسته از آب خوردن دست می‌کشید؟

متن در مورد روز معلم ادبیات

بوسه میزنم بردستانتبه احترام بهشت که زیر پایت جاری ستبه احترام اندیشه ای که بر تخته کلاس نقش می‌بنددسپاسگزار معلمی هستم که اندیشیدن را به من آموخت نه اندیشه هارااستاد روزت مبارک

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

عارفان علم عاشق می‌شوندبهترین مردم معلم می‌شوندعشق با دانش متمم می‌شودهر که عاشق شد معلم می‌شودپیشاپیش روز معلم بر تمام معلمای عزیز و دوست داشتنی مبارک باد

شعر طنز درباره معلم ادبیات

درسهای سال اول ساده بودآب را بابا به سارا داده بودگرمی دستان ما از آه بودبرگ دفترها به رنگ کاه بودای معلم یاد و هم نامت بخیریاد درس آب و بابایت بخیرای دبستانی‌ترین احساس منبازگرد این مشقها را خط بزن

متن زیبا درباره معلم ادبیات

دیروز می گفتم : مشق هایم را خط بزن … مرا مزن روی تخته خط بکش … گوشم را مکش مهررا در دلم جاری بکن … جریمه مکن هر چه تکلیف می خواهی بگیر … امتحان سخت مگیراما کنون .. مرا بزن … گوشم را بکش .. جریمه بکن .. امتحان سخت بگیرمرا یک لحظه به دوران خوب مدرسه باز گردان . . .

متن در مورد روز معلم ادبیات

معلم عزیزم* قربان خاک پایت*بوسه زنان به پایت* میگم روزت مبارک*هفته ی معلم گرامی‌باد*

متن درباره معلم ادبی

هنر آموزش ، هنر بیداری کنجکاوی طبیعیاز ذهن جوان به منظور جلب رضایت پس از آن است.روزت مبارک ای معلم هنرمندم

شعر طنز درباره معلم ادبیات

چگونه می توانم تمام لحظه هایی که چون سرو در مقابلم ایستادی و با شور عشقت مرا سیراب کردی جبران کنم جز اینکه بهترین درود ها و دعاهای خیرم را بدرقه راهت کنم . . .

شعر درباره معلم ادبیات

تنها دو نفر به ما می آموزند: روزگار و آموزگاراولی به قیمت عمرماندومی به قیمت عمرشآموزگار گرانقدر روزتان مبارک

شعر طنز درباره معلم ادبیات

ﻭﻗﺘﯽ ﻣﻌﻠﻢ ﭘﺮﺳﯿﺪ ﻋﺸﻖ ﭼﻨﺪ ﺑﺨﺸﻪ؟ﮔﻔﺘﻢ:ﯾک ﺑﺨﺸﻪﺍﻣﺎ ﺣﺎﻻ ﮐﻪ ﺑﺮﺯﮒ ﺷﺪﻡ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﻋﺸﻖ ﺳﻪ ﺑﺨﺸﻪ
۱- ﻋﻄﺶ ﺩﯾﺪﻥ ﺗﻮ  ۲- ﺷﻮﻕ ﺑﺎ ﺗﻮ ﺑﻮﺩﻥ ۳- ﺍﻧﺪﻭﻩ ﺑﯽ ﺗﻮ ﺑﻮﺩﻥﻣﻌﻠﻢ ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺭﻭﺯﺕ ﻣﺒﺎﺭﮎ

شعر طنز درباره معلم ادبیات

ای باغبان دل ها دل را به تو سپردم سیراب کن زعلمت کویر تشنه ام را بعدش بکار درخت پر بار مهربانی تا بار ان ببارد بر بوستان دل ها جاری شود چو خونی درجات بی توان ها . . .

متن ادبی درباره معلم خوب من

به من از دانایی‌های خود گفتی تا از نادانی‌های خودم نگویمبه من درس زندگی دادی تا فقط درس علم یاد نگیرمحالا من امروز می‌خواهم چیزی به تو یاد بدهمدانش آموزانت را تنبیه کن تا تنبیه کردن یاد بگیرندشکستشان بده تا شکست دادن یاد بگیرندروزت مبارک

متن درباره معلم ادبی

بی انصافیست که تو را به شمع تشبیه کنم زیرا شمع را می‌سازند تا بسوزداما تو می‌سوزی تا بسازیبا سپاس و عرض تبریک فراوان

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

معلم باغبان باغ عشق است معلم قافله سالار عشق استهمه کار معلم کار عشق است

متن ادبی درباره معلم

ای کسی که اگر نبودی شغلی خوب در آینده نداشتم روزت مبارکهمه ی این ها را گفتم تا بدانی دوستت دارمبهترین معلم روزت مبارک

متن ادبی درباره معلم خوب من

معلم عزیزم روزت مبارکهمه‌ی خوبی‌هایم روزت مبارکمن مدیون تو هستم چون هر چه نوشتن و آموختن در یاد دارم کار توستروزت مبارک

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

تو همرنگ بهاری ای معلم، روح سبزه زاری ای معلمتقدیم به تمام معلمان ایثارگر کشورم که همچون شمع سوختند و مجلس علم را روشن کردند

متن زیبا درباره معلم ادبیات

معلم ، ایمان را بر لوح جانو ضمیرهای پاک حک می کندو ندای فطرت رابه گوش همه می رساند

شعر درباره معلم ادبیات

در مکتب تو همیشه شاگردم مندور از رخ تو همیشه پر دردم مندر فصل بهار و روز استاد ببینبی نور معلم این چنین زردم منروز معلم گرامی باد

شعر درباره معلم ادبیات

عارفان علم عاشق می‌شوندبهترین مردم معلم می‌شوندعشق با دانش متمم می‌شودهر که عاشق شد معلم می‌شودروز معلم پیشاپیش مبارک باد

متن ادبی درباره معلم خوب من

معلم باغبان باغ عشق استمعلم قافله سالار عشق استهمه کار معلم کار عشق استروزت مبارک

متن درباره معلم ادبی

ممتاز و نمونه شدن برای یک سال استو ماندگار شدن برای یک عمر؛سلام بر معلمی که هر سال نمونه است و یک عمر ماندگارمعلم عزیزم روزت مبارک که جهانی از نورت مبارک گشته است

متن در مورد روز معلم ادبیات

ای که الفبای زندگی را از سرچشمه نگاهت اموختماستاد عزیزم روزت مبارک

متن زیبا درباره معلم ادبیات

ادیبی را گفتند: چرا معلم را زیاده از پدر ستایش می‌کنی؟گفت: پدر مرا از آسمانها به زمین اورد ولی معلم مرا از زمین به آسمانهاروز معلم مبارک

شعر درباره معلم ادبیات

سپاسگزار معلمی هستم که اندیشیدن را به من آموخت نه اندیشه هاراروزت مبارک

متن زیبا درباره معلم ادبیات

قشنگ ترین روز خدا بزرگداشت پاکترین شغل دنیا برشریف‌ترین بندگان خدا مبارک باد

شعر درباره معلم ادبیات

معلمی شغل نیست عشق استروزت مبارک عاشق‌ترین معلم دنیا

متن ادبی درباره معلم کوتاه

تا خدا بوده و هست معلم بوده و هست و هر روز روز معلم هستمعلمی هنر است عشقی است آسمانیروزت مبارک

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

ای باغبان دلها!دل را به تو سپردمسیراب کن ز علمت کویر تشنه ام رابعدش بکار درخت پر بار مهربانی تا باران ببارد بر بوستان دل‌هاجاری شود چو خونی در جان بی توان‌ها…روزت مبارک آموزگار بزرگوار

متن زیبا درباره معلم ادبیات

یک پدر بخشنده آب و گل است / یک پدر روشنگر جان و دل است
لیک اگر پرسی کدامین برترین / آنکه دین آموزد و علم یقین
روز و هفته معلم بر همه ی معلمان مبارک باد

متن زیبا درباره معلم ادبیات

فروغ صبح دانایی، انیس روز نادانیچگونه پاس دارم تو را؟ اینک که می‌دانم خدا هم نیز چون من تو را بسیار دوست می‌داردمن هم چون خدایم تو را دارمبا سپاس بی حد … روزت مبارک

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

چگونه می‌توانم تمام لحظه هایی که چون سرو در مقابلم ایستادی و با شور عشقت مرا سیراب کردی جبران کنمجز اینکه بهترین درود ها و دعاهای خیرم را بدرقه راهت کنم…

متن ادبی درباره معلم

سلامت گفتم پیامم دادی، پیامت چراغ راه زندگیم شد و مرا به سرزمین نور و آگاهیهدایت کردی ای آینیه تمام نمای عشق و محبت و ایثار هر روزت مبارک باد…

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

از پدر گر قالب تن یافتیم از معلم جان روشن یافتیمهر روزت مبارک…

متن ادبی درباره معلم خوب من

معلم با تو من یاد گرفتم که چگونه زنده باشم و چگونه زندگی کنم…روزت مبارک…

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

نمی دانم کدامین جمله را برای توصیف محبت هایتان بنویسمنمی دانم چگونه شما را توصیف کنممعلمی از جنس بلور، آسمانی و مهربان، چقدر زیبا واژه ها را آسمانی می کنید.شاگرد کوچک شما

متن ادبی درباره معلم خوب من

ای معلم: ای روشنی بخش دلهابراستی که تو بعد از خداوند (علم الانسان ما لم یعلم) هستی.چگونه می توان تو را ستود و تو را سرود که تو خود سرود قافله ی تمدن هستی.

شعر درباره معلم ادبیات

چه کسی هر دو لبم را به الف باز نمود
چه کسی جامه تقوا به تنم ساز نمود
ای معـلم کـه تـو را دانـش بسیـار بـود
جان شاگرد بـه فدایت که سزاوار بود

متن زیبا درباره معلم ادبیات

همه قبیله من عالمان دین بودندمرا معلم عشق تو شاعری آموختروزت مبارک معلم عزیز…

متن زیبا درباره معلم ادبیات

معلم را بخش کردم اولش محبت آخرش محبتخدا تو را می‌خواست و انتخاب حق خدا بود. دانای عشق روزت مبارک…

متن در مورد روز معلم ادبیات

سلامی برگرفته از آیه شریفه ی (سلام من قول رحیم) نثارتان باداین مناسبت را غنیمت شمرده روزتان را تبریک عرض مینمایم…

متن در مورد روز معلم ادبیات

۱۰۰۰ گل سرخ تقدیم به معلم عزیزم که به من درس صبر و وفاداری آموخت؛ و مرا در سرزمین دانش بارور ساخت. روزت مبارک…

متن ادبی درباره معلم خوب من

دبیر عزیزم. یاد تو همیشه در ذهنم. عشق تو در قلبم و عطر مهربانت همیشه در وجودمجاری است، روزت مبارک…

متن زیبا درباره معلم ادبیات

سلام برتو ای گوهر گرانقدر و ای دُر گرانبهای قله های ایثار و استقامت، تو با نسیم علمودانشت طراو ت خاصی به این بدن های خواب و نا آگاه ما بخشیدی، تو باعث شدی تا مااز تاریکی و ذلت جهل بسوی روشنایی وسربلندی علم و از غبار کده بی معرفتی و ناآگاهی بسوی دهکده علم معرفت راه یابیم. به راستی اگر تو نبودی چه کسی دستگیر مادراین طوفان سهم گین زندگانی شده وما را بسوی کشتی پر بار علم و معرفت راهنماییمیکرد. مگر نه این است که تو چراغ راه ما دراین دهکده امتحان و بلکه ظلمت کده غفلت واز خدا بی خبری شدی، تو که بعنوان یک معلم دلسوز هیچگاه دست پر مهر و محبت ومملواز امیدت را از سر ما برنداشتی و شب وروز به راه درست و صراط مستقیم بودی، همانراهی که تمام پیامبران الهی وامامان معصوم (ع) تا اخرین نفس شان سعی داشتند مردمرا از منجلاب غفلت وانحراف بسو ی رستگاری ابدی سوق دهند و راهی که فلاح ورستگاری ما در آن نهفته است. پس این تو بودی ای معلم آزاده که آزادی و آزادگی را به مااموختی و به ما یاد دادی که چگونه با سلاح برنده ایمان خودرا از زنجیر های اسارت وبردگی این دنیای دنی رهانید. سلام ابدی ما نثار گام های استوارتو باد ای معلم عزیز، توباعث شدی تا ما آفریدگار حقیقی خودما را بشناسیم و به دستورا ت او عمل کنیم و باکارهایی خدا پسندانه خودما بجای نارضایتی او سایه لطف ومهربانی اش را بر سر مااحساس کنیم. بهشت جاویدان جایگاه ابدیت باد ای معلم عزیز. بار دیگر روزت مبارک باد.

شعر درباره معلم ادبیات

ای معلم تو را سپاس: ای آغاز بی پایان، ای وجود بی کران، تو را سپاس. ای والا مقام،ای فراتر از کلام، تورا سپاس. ای که همچون باران بر کویر خشک اندیشه ام باریدیسپاست می گویم، تو را به اندازه تمام مهربانی‌هایت سپاس می گویم. ای نجات بخشآدمیان از ظلمت جهل و نادانی، ای لبخندت امید زندگی و غضبت مانع گمراهی تو را سپاسمی گویم. این تویی که با دستان پر عطوفتت گلهای علم و ایمان را در گلستان وجود میپرورانی و شهد شیرین دانش را به کام تشنگان می ریزی. پس تو را ای معلم به وسعتنامت سپاس می گویم. همان نامی که چهار حرف بیشتر ندارد، اما کشیدن هر حرف وصدایش زمانی به وسعت تاریخ نیاز دارد.

شعر درباره معلم ادبیات

علم آموزی و صبر و ایمان را از پیامبران به ارث برده ای و به حقیقت وارث زیبایی ها بر گستره ی گیتیهستی. قدوم سبز تو سبزینه ی کوچه باغ های زندگی و صفا بخش خاطر پر دغدغه یماست. طپش قلب تو آهنگ خوش هستی و جوشش نشاط در غزل شیوای زندگیاست. تو روشنایی بخش تاریکی جان هستی و ظلمت اندیشه را نور می بخشی. ‹«و مایستوی الاعمی والبصیر؛ و لا الظلمات ولا النور» و هرگز کافر تاریک جان کور اندیش با مومناندیشمند خوش بینش یکسان نیست و هیچ ظلمت با نور یکسان نخواهد بود. چگونهسپاس گویم مهربانی و لطف تو را که سرشار از عشق و یقین است. چگونه سپاس گویمتأثیر علم آموزی تو را که چراغ روشن هدایت را بر کلبه ی محقر وجودم فروزان ساختهاست. آری در مقابل این همه عظمت و شکوه تو مرا نه توان سپاس است ونه کلام وصف.تنها پروانه ی جانم بر گرد شمع وجودت، عاشقانه چنین می سراید: معلم کیمیای جسمو جان است … معلم رهنمای گمرهان است… شـده حک بر فراز قله ی عشق … معلموارث پیغمبران استروزتان مبارک

متن ادبی درباره معلم کوتاه

معلم عزیز، استاد بزرگوار، تو را به چه مانند کنم.
دل دریاییت لبریز از آرامش است
همچون کوه استوار از حوادث روزگار ایستاده ای و همچون ابر، باران پر شکوه معرفت بر چمن‌های دشت دانش آموختگی فرو می‌ریزی.
خورشید نگاهت گرمابخش وجود ما و حرارت کلبه سرد یأس و ناامیدی و ارمغان شور و شعف است.
کلام روح بخش و دلنشین تو موسیقی دلنوازی است که بر گوش جان می‌نشیند و اهنگ زندگی را به شور در می آورد.
دستهای روشنت سپیدی خود را از گل بوسه های گچ گرفته و شمع وجودت از نیروی ایمان و انسانیت شعله ور است.
روزت گرامی

متن ادبی درباره معلم خوب من

اوراق زرین تاریخ تربیت سیمای درخشان مربیان نام آوری چون ابراهیم، موسی، عیسیو محمد (ص)، علی (ع) و فاطمه (س) و زینب (س) را بر خود نقش ابدی زده است. آنان کهبا پیکار مقدس خویش حماسه‌های شکوهمند و جاوید در سازندگی انسان متعهد بهوجود آوردند و با تزکیه و تعلم، کاخ بلند پایه ی علم و فضیلت را بنا نهاده و پرچم توحید رابرافراشتند و امروز شما عزیز گرامی ادامه ی این نهضت عظیم را بر عهده گرفته ای ضمنبزرگداشت خاطره استاد مطهری و گرامیداشت روز معلمبرایتان در این راه آرزوی موفقیت می نمایم.

متن ادبی درباره معلم کوتاه

می‌توان در سایه آموختنگنج عشق جاودان اندوختناول از استاد، یاد آموختیمپس سویدای سواد آموختیماز پدر گر قالب تن یافتیماز معلم جان روشن یافتیمای معلم چون کنم توصیف توچون خدا مشکل توان تعریف توای تو کشتی نجات روح ما ای به طوفانجهالت نوح ما یک پدر بخشنده آب و گل است یک پدر روشنگر جان و دل استلیک اگر پرسی کدامین برترینآنکه دین آموزد و علم یقین

متن زیبا درباره معلم ادبیات

روز معلم، روز تشکر و قدردانیه.روز سپاس از معلمای عزیزمونه که برای ما خیلی زحمت می‏‌کشند؛اون‏هایی که تمام وقت خودشون رو برای با سواد کردن ما بچه‏‌ها، صرف می‏کننو با تلاش زیاد، به ما خواندن و نوشتن یاد می‏دن. آرزوی همه معلم‏ها، اینه که ما درسبخونیم، به شهر علم و دانش وارد بشیم و از صحرای خشک و بی‏ آب و علف نادونیبگذریم…! این‏طوری وقتی بزرگ می‏شیم، آدم موفقی می‏شیم و پیروز و سربلند، زندگیمی‏کنیم و به انسان‏های دیگر هم کمک و خدمت می‏کنیم. ما می‏تونیم با درس خوندنمون،آرزوی معلم‏های زحمت‏کش رو برآورده کنیممعلم عزیزم روزت مبارک تا اخرین روز عمرفداکاریت را فراموش نمی‌کنم دوستت دارم

شعر درباره معلم ادبیات

معلمین عزیزم، با سلامی گرم و آرزوی توفیق الهی، نمی دانم با چه زبانی از زحمات بی دریغ و تلاش‌های شبانه روزی شما عزیزان تشکر و قدردانی کنم. فقط می‌توانم شما را دعا کنم و از خداوند متعال طلب سلامتی و شادابی و طول عمر با عزت و عظمت برای شما نمایم.ای که الفبای زندگی را از سرچشمه نگاهت آموحتماستاد عزیزم روزت مبارک …

متن ادبی درباره معلم کوتاه

معلمین عزیزم، با سلامی گرم و آرزوی توفیق الهی، نمی‌دانم با چه زبانی از زحمات بی‌دریغ و تلاش‌های شبانه روزی شما عزیزان تشکر و قدردانی کنم. فقط می‌توانم شما را دعا کنم و از خداوند متعال طلب سلامتی و شادابی و طول عمر با عزت و عظمت برای شما و خانواده محترمتان داشته باشم و برای آنهایی که از دنیا رفته‌اند طلب رحمت و مغفرت نمایم.معلمی شغل نیست بلکه عشق است.روز معلم بر همه شما عزیزان مبارک باد

متن ادبی درباره معلم خوب من

قدر استاد نکو دانستن، حیف استاد به من یاد ندادمعلم هدفت عشق است و ایثارهزاران خفته از درس تو بیدارمعلمی شغل نیست. عشق است. ذوق است. ایثار و فداکاریست.اگر به عنوان شغل به آن می نگری رهایش ساز و اگر عشق توست، بر شما مبارک باد.

متن ادبی درباره معلم کوتاه

و با تقدیر و تشکر شایسته از استاد فرهیخته و فرزانه سرکار خانم دکتر………………. که با نکته‌های دلاویز و گفته‌های بلند، صحیفه‌های سخن را  علم پرور نمود و همواره راهنما و راه گشای نگارنده در اتمام و اکمال پایان نامه بوده است.معلما مقامت ز عرش برتر باد    همیشه توسن اندیشه‌ات مظفر باد

متن در مورد روز معلم ادبیات

 شکر شایان نثار ایزد منان که توفیق را رفیق راهم ساخت تا این پایان نامه را به پایان برسانم. از استاد فاضل و اندیشمند جناب آقای مهندس …. به عنوان استاد راهنما که همواره نگارنده را مورد لطف و محبت خود قرار داه اند، کمال تشکر را دارم

متن در مورد روز معلم ادبیات

ز بوسیدنی‌های این روزگار         یکیشان بود دست آموزگاربوسه می‌زنم بردستان اولین معلم دبستانم جناب آقای /خانم”………………”عزیز، بهترین معلم زندگی‌ام که با تمام وجود برای آموختنمان زحمت کشید. قدردانی می‌کنم از همکلاسی، دوست، و همسفرم “…………..” به پاس زحماتشسپاسگزارم از اساتیدی که عهده‌دار داوری این کار بودند. اصلاح می‌کنم: گیر دادن وابراز “من هم هستم” کردن و تقدیر و تشکر می‌کنم از خانواده عزیزم و دوستان خوبم به پاس خوبی‌هاشان…

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

هال را باران باید، تا سیرابش کند از آب حیات و آفتاب باید تا بتاباند نیرو را و محکم کند شاخه‌های تازه روییده را؛ بسی شایسته است از استاد فرهیخته و فرزانه‌ام جناب آقای / سرکار خانم دکتر … که برایم زنده بودن و انسان بودن را معنا کردند تقدیر و تشکر نمایم.

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

استاد گرامی جناب…..با سلامدلسوزی، تلاش و کوشش حضرتعالی در تعلیم و تربیت و انتقال معلومات و تجربیات ارزشمند در کنار برقراری رابطه صمیمی و دوستانه با دانشجویان و ایجاد فضائی دلنشین برای کسب علم و  دانش و درک شرایط دانشجویان حقیقتاً قابل ستایش است. اینجانب بر خود وظیفه میدانم در کسوت شاگردی از زحمات و خدمات ارزشمند شما استاد گرانقدر تقدیر و تشکر نمایم.از خداوند متعال برایتان سلامتی، موفقیت و همواره یاد دادن را مسئلت دارم.

متن در مورد روز معلم ادبیات

جناب آقای/ سرکار خانم … استاد خوبم:
شما روشنایی بخش تاریکی جان هستید و ظلمت اندیشه را نور می‌بخشید. چگونه سپاس گویم مهربانی و لطف شما را که سرشار از عشق و یقین است. چگونه سپاس گویم تأثیر علم‌آموزی شما را که چراغ روشن هدایت را بر کلبهٔ محقر وجودم فروزان ساخته است.
آری در مقابل این همه عظمت و شکوه، نه توان سپاس است و نه کلام وصف. راز و رمز پویای علم و کشف معانی بدیع و تجلی جلوه‌های شهودی معرفت کیمیایی است که آسمان علم به برکت سیما و سیرهٔ نورانی نبی مکرم صلی الله علیه و آله و سلم، انسان دربند خاک را به معراج حضور می‌خواند؛ و چه خرم علمی که از چشمهٔ معارف سیراب شود و چه زیبا دانشی که قبای پرنیانش به عطر و بوی گلستان محمدی معطر شود و چه معماری باشکوهی باشد بنایی که سنگ هویت و فرهنگ آن ریشه در مدینه‌ النبی بیابد؛ و امروز کاخ آباد علم به سروش معنوی و مفهوم پیام او بیش از پیش محتاج راهنمایانی است که علاوه بر حفظ آبادانی آن در راه اعتلای آن به فرزندان خویش محبت نمایند.

متن درباره معلم ادبی

یرفع الله الذین آمنوا منکم والذین اوتوا العلم درجات والله به ما تعملون خبیر (۱۱مجادله)
که ایزد مقامی ببخشد بلند بر آنان که در بحر دانش درند، به سر ضمیر همه هست آگه خدای خبیر
دانشمند اندیشمند استاد برجسته جناب آقای / سرکار خانم …
به استناد آیهٔ شریفهٔ ۱۰ از سورهٔ مبارکهٔ فاطر که خداوند می‌فرماید: «الیه یصعد الکلم الطیب و العمل الصالح یرفعه»، سخنان و کلام ارزشمند به سوی خدا صعود می‌کنند و با ابدیت سنخیت پیدا کرده و همواره آثار خود را ظاهر می‌سازند.
بسی شایسته است از تلاش‌های مداوم وک وشش‌های مستمر حضرت عالی در اشاعهٔ تعلیم و تربیت و بسط و توسعهٔ علم و دانش و نیز از روشن گری و کارگشایی ثمربخش شما به عنوان … در کمال امتنان و افتخار تقدیر و تشکر نموده و به رسم تعظیم و تکریم این لوح تقدیر تقدیم محضر پربار و ماندگارتان گردد.

متن ادبی درباره معلم خوب من

<استاد گرانقدر جناب آقای/سرکار خانم …
با سلام
با نام و یاد ایزد دانا آغاز به سخن که می‌کنید از لابه‌لای کلماتتان طنین صدای انبیاء به گوش می‌رسد. تبار این کلمه‌ها به اندیشه‌هایی می‌رسند که خزانه‌دارشان لقمان حکیم بود. شما میراث‌ دار گنجینه‌های حکمت هستید. آغاز به سخن که می‌کنید، کلمه‌ها به پرواز درمی‌آیند و بالا می‌روند و می‌پیوندند با کانون هرچه «کلمه طیبه» است.
سخن بگویید تا چشم‌ها، از خواب ندانستن برخیزند، تا قدم‌های خشکیده توانی تازه بگیرند، تا حرف‌ها و گفته‌ها، مهمان‌مان کنند در لحظاتی چند.
سخن بگویید تا حروف الفبا دانه دانه بر زمین باران‌ندیده جانمان ببارند و خوشه خوشه حدیث زندگی از وجودمان بروید.
نیست بر لوح دلم جز الف قامت یار
چه کنم حرف دگر یاد نداد استادم
به پاس اینکه عاشقانه به رویشمان کمر بسته‌اید مقامتان را ارج می‌نهیم و سلامتی و طول عمر و همواره استاد بودن را از خداوند متعال برایتان آرزومندیم.

متن در مورد روز معلم ادبیات

به مصداق «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» بسی شایسته است از استاد فرهیخته و فرزانه جناب آقای / سرکار خانم …
که با کرامتی، چون خورشید، سرزمین دل را روشنی بخشیدند و گلشن سرای علم و دانش را با راهنمایی‌های کارساز و سازنده بارور ساختند تقدیر و تشکر نمایم.

متن زیبا درباره معلم ادبیات

استاد گرامی جناب آقای / سرکار خانم …
با سلام
دلسوزی، تلاش و کوشش حضرت‌ عالی در تعلیم و تربیت، انتقال معلومات و تجربیات ارزشمند در کنار برقراری رابطه صمیمی و دوستانه با دانشجویان و ایجاد فضایی دلنشین برای کسب علم و دانش و درک شرایط دانشجویان حقیقتاً قابل ستایش است. این جانب بر خود وظیفه می‌دانم که در کسوت شاگردی از زحمات و خدمات ارزشمند شما استاد گرانقدر تقدیر و تشکر نمایم.
از خداوند متعال برایتان سلامتی، موفقیت و همواره یاد دادن را مسئلت دارم.
دانش آموز دیروز، امروز و فردا
ارادتمند شما …

شعر درباره معلم ادبیات

استاد فرهیخته و فرزانه
همه پیشرفت‌های معنوی و مادی بشر ریشه در تربیت افراد دارد که از منبع زلال ایمان، معرفت، تعهد و ایثار معلم سیراب می‌شوند.
از این منظر کشور وامدار همه استادانی است که به حق چراغ هدایت بشریت رابه تأسی از پیامبر اعظم «ص» روشن و فروزان نگاه داشته‌اند.
از حضرت علیم آرزو دارم همواره در کسوت شریف استادی با کلام نافذ و عزم راسخ و با تولید علم و دانش و پژوهش جهت آینده‌ سازان این مرز و بوم با سرافرازی برای نیل به زندگی سعادتمندانه‌ی دنیوی و رستگاری اخروی کوشا و پویا باشید.

متن ادبی درباره معلم خوب من

پر شد از بوی گلکوچه‌هاخانه‌هاباز آغاز شد رقص پروانه‌هاباز هم پهن شد سفره هفت سینسبز شدسرخ شدهر کجای زمینعید نوروز  بر شما و خانواده گرامی مبارک باد

متن ادبی درباره معلم کوتاه

بر ما سالی گذشت و بر زمین گردشی و بر روزگار حکایتی.امید آنکه کهنه رفته باشد به نیکویی، و این نو همی آید به شادی.سال نو بر شما مبارک

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

مژده ای دل که دگرباره بهار آمده استخوش خرامیده و با حسن و وقار آمده استبه تو ای باد صبا می‌دهمت پیغامیاین پیامی است که از دوست به یار آمده استشاد باشید در این عید و در این سال جدیدآرزویی است که از دوست به یار آمده است . . .معلم/استاد عزیزم که همیشه مانند یک دوست واقعی مرا همراهی کردی، عیدت مبارک

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

سلام به قاصدک‌های خبر رسان که محکوم به خبرندو سلام به شقایق‌هایی که محکوم به عشقندو سلام به شکوفه‌هایی که با شکفتن خود خبر از بهار می‌دهندعید نوروز بر شما و خانواده محترمتان مبارک

متن ادبی درباره معلم کوتاه

یک عالمه عطر بید ، تقدیم تو بادتبریک بسی شدید ، تقدیم تو بادتنها دل و قلوه‎ایست دارایی مااین هم، دم صبح عید ، تقدیم تو باد

شعر درباره معلم ادبیات

عارفان علم عاشق می‎شوندبهترین مردم معلم می‌شوندعشق بادانش متمم می‌شودهرکه عاشق شد معلم می‌شودعید نوروز بر شما معلم عزیزم مبارک باد

متن زیبا درباره معلم ادبیات

این عید پر از عطر دل انگیز خداستسرشار ترین آینه‌ی خاطره هاستنوروز خوشت همیشه رنگین با عشقآراسته با دلی که همراه خداست . . .عید نوروز بر شما مبارک

شعر درباره معلم ادبیات

و انتهای این قصه‌ی سرد و سفید‌‌همیشه سبز خواهد بود، تا رسیدن سال نو‌‌تنها یک سلام خورشید باقی ست‌‌هزاران تبریک بر شما معلم/ استاد عزیزم

شعر طنز درباره معلم ادبیات

آمد بهار و بخت که عشرت فزا شوداز هر طرف هزار گل فتح وا شودگلشن شود نشیمن سلطان نوبهارچون بهر شاه تخت مرصع بنا شودمعلم/ استاد گرامی سال نو مبارک

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

در این بهار سبز و روح بخش، امید است:نظر مهر ربوبیت در دلتان بر دوامبر بساط عافیت آرامکارهایتان بر نظامدولتتان تمامو روز و نوروزتان فرخنده در ایام باشد

متن زیبا درباره معلم ادبیات

باد نوروزی همی در بوستان بت گر شودتا ز صنعش هر درختی لعبتی دیگر شوددر این بهار دل انگیز، مزرع سینه‌تان از سبزه‌ی محبت، سبز و خرم باداستاد عزیزم سال نو بر شما و خانواده محترمتان مبارک باد

متن ادبی درباره معلم خوب من

برآمد باد صبح و بوی نوروزبه کام دوستان و بخت پیروزمبارک بادت این سال و همه سالهمایون بادت این روز و همه روزمعلم/ استاد عزیز و گرامیسال نو بر شما مبارک

متن ادبی درباره معلم کوتاه

سپاس‌گذار استادی/معلمی هستم که اندیشیدن را به من آموخت نه اندیشه‌ها رانوروز بر شما مبارک باد

شعر درباره معلم ادبیات

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جمبر همه ایرانیان بخصوص شما استاد/معلم عزیز پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد . .

متن زیبا درباره معلم ادبیات

با دروددر آستانه فرا رسیدنعید نوروز باستانیو طمطراق پیک بهار نوان و آغاز سال نوتبریک و تهنیت صمیمانه راتقدیم شـما و خانواده ارجمندتان داشتهدر پرتو الطاف بیکران خداوندیسلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامیعزت و کامیابی را برایتان آرزومندمسال نو مبارک

شعر طنز درباره معلم ادبیات

بوی جان می‌آید اینکاز نفس‌های بهاردست‌های پر گل‌انداین شاخه‌ها بهر نثاربا پیام دلکش نوروزتان پیروز بادبا سرود تازه هر روزتان نوروز بادشهر سرشار اسـت از لبخند از گل از امیدتا جهان باقی اسـتاین آئین جهان افروز باد

متن درباره معلم ادبی

این بار می‌خواهم هفت سین عید را با یاد شما بچینمسمنو به یاد شیرینی لبخندتانسایه دانه به رنگ چشم‌هایتانسرکه با یاد ترشی مهربانیتانسیب با یاد تردیه گونه‌هایتانسکه با یاد درخشش قلبتانسبزه را با یاد روی سبزه‌اتانسیر با یاد تندی کلامتاندوستتان دارماستاد/معلم عزیز و مهربانم عیدتان مبارک

متن زیبا درباره معلم ادبیات

استاد/معلم عزیز امیدوارم سال‌های سال سلامت باشیداز زحمات شما سپاس‌گذارمتوفیق روز افزون را از خداوند منان برایتان، خواهانمسال نو مبارک …

متن زیبا درباره معلم ادبیات

استاد/معلم عزیز نوروز را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض نمودهو امیدوارم همیشه سلامت و پاینده باشید.

متن ادبی درباره معلم خوب من

با سلام و عرض ادب و احترام حضور استاد/معلم گرامیپیشاپیش سال نو را تبریک عرض کردهو برایتان سلامتی و بهترین‌ها را آرزومندمساقیا آمدن عید مبارک بادت …

متن ادبی درباره معلم کوتاه

در آستانه نوروز و شکوفایی مجدد طبیعت و تجلی اراده لایزال خالق هستیمصمیمانه‌ترین تبریک خود را تقدیم داشتهسالی توام با سلامتی، سعادت و موفقیت برای شما معلم/استاد عزیز و صبور آرزومندم.

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

استاد/معلم عزیز عیدتان مبارکسالی نو شدهامید که موفقیت روز افزون رفیق راهتان باشداز طرف شاگرد کوچکتان …

متن ادبی درباره معلم کوتاه

سلام استاد/ معلم گرامیسال نو و عید نوروز را به شما وخانواده محترمتان تبریک می‌گویم.امیدوارم سالی سرشار از نشاط، سلامتی، ایمان، توکل، امید و سربلندی در پیش رو داشته باشید …

متن در مورد روز معلم ادبیات

گفت استاد مبر درس از یادیاد باد آنچه به من گفت استادیاد باد آن که مرا یاد آموختآدمی نان خورد از دولت یـــادهیچ یادم نرود این معنــــیکه مرا مادر من نادان زادپدرم نیز چو استادم دیدگشت از تربیت من آزادپس مرا منت از استاد بودکه به تعلیـــــــم من استاد استادهر چه می‌دانست آموخت مراغــــیر یک اصل که ناگفته نهادقدر استاد نکو دانستنحیف استاد به من یاد ندادگر بمردست، روانــــش پر نورور بود زنده، خدا یارش باد!استاد/معلم خوبم عید سال 1400 را به شما تبریک می‌گوبم

متن ادبی درباره معلم کوتاه

اندیشه‌ام از تو سبز و آباد شدهاز جهل وغم این فکرتم آزاد شدهدر مکتب پاک و شاد استاد ببینغم رفته زجانم و دلم شاد شده . . .عید نوروز سال بر شما استاد/معلم عزیزم مبارک

متن درباره معلم ادبی

عید نوروز 1400 را به به بهترین استاد/معلم دنیا ….تبریک می‌گویم و بهترین توفیقات الهی را برایتان آرزومندمشاگرد کوچکتان ….

متن زیبا درباره معلم ادبیات

پروردگارا در این روزهای پایانی سال و در سال جدیدبه خواب عزیزانم آرامش
به بیداریشان آسایشبه زندگیشان عافیتبه عشقشان ثباتبه مهرشان وفا
به عمرشان عزتبه رزقشان برکتو به وجودشان صحت عطا بفرما
آمینسال نو مبارک

شعر درباره معلم ادبیات

 اولین روز دبستان بازگردکودکیها شاد و خندان بازگردکاش میشد باز کوچک میشدیملااقل یک روز کودک میشدیمای معلم یادت بخیریاد درس آب و بابایت بخیر…

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

معلم تبلور خرد، چکیده معرفت، رهگشای فهم در فردای سبز هستی دانش‌آموزانش است.برادر عزیزم، ای سر منشا مهربانی، روزت مبارک.

متن ادبی درباره معلم کوتاه

بهترین معلمان با قلبشان آموزش می‌دهند، نه با کتابتقدیم به قلب پر مهرت برادر عزیزمروز معلم مبارک.

شعر طنز درباره معلم ادبیات

من از برادر معلمم آموختم که تنهایی و عشق درد انسان متعالی امروز است.روز معلم را به تو برادر عزیزم تبریک می‌گویم.

متن زیبا درباره معلم ادبیات

یکی از زیباترین اتفاقاتی که ممکن است برای کسی بیفتد داشتن مادری است که معلم است. روز معلم مبارک!

متن ادبی درباره معلم کوتاه

در ملکوت، بانک بزرگی استکه معلمان هر روز از آنحقوق فوق العاده میگیرند.معلمم روزت خجسته باد

شعر درباره معلم ادبیات

خواهرم
تو به دانش آموزان الفبای عشق می آموزی
تو به تفاوت آدمها آگاهیی و این تفاوت را به رسمیت می شناسی
و من برای این آگاهی دست بوست هستم
روزت مبارک

شعر طنز درباره معلم ادبیات

معلم با تو من یاد گرفتم که چگونه زنده باشم و چگونه زندگی کنم . . .روزت مبارک معلم عزیزم . . .

متن زیبا درباره معلم ادبیات

معلم عزیزم روز معلم را بی نهایت بار به تو تبریک می گویم. معلمی شغل نیست بلکه عشق است. تو مسیری که عاشقش بودی را انتخاب کردی و اکنون شاگردانی را تربیت میکنی که قرار است آینده ی کشورمان ایران را بسازند. به داشتن استادی مانند تو در زندگیم افتخار میکنم و از خداوند عمری سرشار از برکت و نعمت را برایت از خداوند منان خواستارم. امیدوارم که به هر آنچه که در زندگی میخواهی دست پیدا کنی.

متن ادبی درباره معلم کوتاه

پدرم تو به من اطمینان دادی اگر تمام انرژی ام را برای رسیدن به هدفی متمرکز کنیم، می‌توانم به همه چیز در زندگی دست پیدا کنم. روز معلم مبارک!

متن در مورد روز معلم ادبیات

یاد و خاطره قافله سالار معلمان شهید ؛ فیلسوف فرزانه آیت الله مرتضی مطهری و روز معلم گرامی و جاودانه باد

متن ادبی درباره معلم خوب من

تو همرنگ بهاری ای معلم روح سبزه زاری ای معلمتقدیم به تمام معلمان ایثارگر کشورم که همچون شمع سوختند و مجلس علم را روشن کردند

متن زیبا درباره معلم ادبیات

معلم متوسط می گوید.معلم خوب توضیح می دهدمعلم برتر نشان می دهد.معلم بزرگ الهام می بخشدروز معلم گرامی

متن زیبا درباره معلم ادبیات

ادیبی را گفتند :چرا معلم را زیاده از پدر ستایش میکنی گفت :پدر مرا از اسمانها به زمین اورد ولی معلم مرا از زمین به اسمانهاروز معلم مبارک

متن زیبا درباره معلم ادبیات

عشقی که شما در دلم برای درس خواندن نهادید را هیچ کسی نمی تواند از بین ببرد. شما به من نشان دادید که درس خواندن وظیفه نیست؛ درس خواندن کار سخت نیست؛ درس خواندن عذاب آور نیست. شما به من شیوه ی صحیح درس خواندن را آموختید! کاری که شاید هیچ یک از آموزگاران امروزی انجام ندهند. به خاطر همین بی نهایت بار از شما متشکرم و برایتان آرزوی توفیق رسیدن به هر آنچه که در زندگی میخواهید را دارم. در پناه خداوند یکتا، شاد و موفق باشید.

متن درباره معلم ادبی

مهر تو هست به جاننام تو هست به لبای همیشه حاضرای همیشه بیدار

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

بهترین معلمان با قلبشان آموزش میدهند، نه با کتابتقدیم به قلب پر مهر شماآموزگار پُر مهرم روزتان مبارک

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

معلم ، ای بهترین مخلوق هستیاز قدسیان تا زنسل آدم هستیشمع فروزانی ، چراغی ، آفتابیبر درد بی درمان نادانی دواییای که در دلت دانش اوج گرفتهبیا و آنها را به من آموز

متن در مورد روز معلم ادبیات

می سازد شمع تا بسوزد تابانبر ظلمت راه چشم یابد آسانمی سوزد هستی معلم تا اواز پیکر جهل باز سازد انسان

متن ادبی درباره معلم کوتاه

مادرم وقتی گم شدم مرا راهنمایی کردی، وقتی ضعیف بودم از من حمایت کردی، تا آخر عمر مسیر را برایم روشن کردی. روز معلم مبارک

متن زیبا درباره معلم ادبیات

ممتاز و نمونه شدن برای یکسال استو ماندگار شدن برای یک عمر؛سلام بر معلمی که هر سال نمونه است و یک عمر ماندگار معلم عزیزم روزت مبارک که جهانی از نورت مبارک گشته است

متن درباره معلم ادبی

خوب من هستی توای معلم ، ای یارمی گشاید راهمنور تو در شب تارمی دمد شور و امیددر دلم زمزمه اتمی شود هادی منمی دهد قدرت کار

متن ادبی درباره معلم

در میان صدقه هایی که مردم می دهندهیچ صدقه ای ارزنده تر ازیاد دادن علم و دانش نیستپیامبر اکرم (ص)ای آینیه تمام نمای صداقت روزت مبارک باد

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

مهم نیست در چه سنی باشم،هر زمان چیز جدید یاد می‌گیرم دلم می‌خواد فریاد بزنم:مامان بیا نگام کن!مادرم معلم مهربان روزت مبارک

متن ادبی درباره معلم کوتاه

در میان تاریکی هاچراغی روشن ساخته ایچراغی که انوارف روزانشتا فراسوی مرزها می تابدو شعله عشق را فروزان می کندتاریکی ها را مغلوب خود ساخته ایو حیات ابدی رابه تکاپو وا داشته ایعشق درقدم هایت نهادینه شدهبه پاس این عشق بوسه برقدمهایت می زنمو صمیمانه روزت را تبریک می گویم

متن زیبا درباره معلم ادبیات

معلم، ایمان را بر لوح جانو ضمیرهای پاک حک می‌ کندو ندای فطرت رابه گوش همه می‌ رساند

متن ادبی درباره معلم کوتاه

دست در دستان تو قدم در راه زندگی میگذارمدانسته هایت را با من قسمت کردیو من اینگونه بارور شدممعلم عزیزم تو به من زندگی، درک و تعقل بخشیدیسپاسگذارم؛ روزتان مبارک

متن ادبی درباره معلم

بی انصافیست که تو را به شمع تشبیه کنمزیرا شمع را میسازند تا بسوزداما تو میسوزی تا بسازیبا سپاس و عرض تبریک فراوان

متن ادبی درباره معلم کوتاه

بگیر دو دستم تا غم نبینماز عشق نورت ماتم نگیرمتو که در جانی غمی نباشداین جان خسته عاصی نباشدعشقت مرهمی است بر دردهایمبر درد کهنه آتش نگیرمتو راهنمایی، عشقی، صفاییتو انبیایی، یاری، وفاییروزت مبارک معلم ارجمند

متن ادبی درباره معلم خوب من

شمع را ساخته اند که بسوزدمعلم می سوزد که بسازدفرق است بین این دو, سوختن وساختنسوختن تو سرآغاز ساختن نسل هاستقدردان زحمات شماییم استاد عزیز

متن زیبا درباره معلم ادبیات

در کلاس درس زندگیصبوری ات آینه زندگیمان گشتهو دلسوزی تو رهنمودیست برای آیندگانعشق درکلامت جاریستنگاهت گرچه بوی خستگی داردولی عشق تورا آکنده از تعلم ساختهمعلم عزیزمدر کلاس زندگی من متن دلخوشی دواندیروزت مبارک

متن در مورد روز معلم ادبیات

تا خدا بوده و هست ، معلم بوده و هستو هر روز، روز معلم هستمعلمی هنر استعشقی است آسمانیروزت مبارک

متن ادبی درباره معلم خوب من

کسی نشانی بهشت را نداشتو خداوند مادر را آفرید.آسمانی پر از ستاره، دشتی پر از گلتقدیم به آنی که بهشت زیر پایش جای داردبه مادرم که مهرش تا ابد در دلم جای دارد.روز معلم مبارک

شعر طنز درباره معلم ادبیات

معلم وارد کلاس شد و اعلام کرد :امروز می خوام درباره ی دموکراسی حرف بزنم
یکی از بچه ها دستش رو بلند کرد و گفت :چرا؟؟
معلم فریاد زد :چون من میگم

متن در مورد روز معلم ادبیات

دقت کردین هر معلمی که میخواد با کشیدن شکل درسو توضیح بده میگه:
حالا من نقاشیم زیاد خوب نیس

متن ادبی درباره معلم کوتاه

به سلامتی همه ی معلم ها
شمع را می سازند تا بسوزد اما معلم میسوزد تا بسازد

متن زیبا درباره معلم ادبیات

معلم را بر پدر شرف باشد به قدر آن که روح را بر جسم شرف است.
زیرا معلم سبب کمال و تربیت روحانی است و پدر سبب تربیت جسمانی .

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

خیلی اضطراب داشت
درمانده بود
همیشه موقع امتحان این جوری بود
به دست همه نگاه می کرد
نگران بود
اخر از همه هم از جلسه امتحان بیرون امد
امتحان تمام شده بود اما معلم هنوزهم نگران بود
سلامتی همه معلما

متن ادبی درباره معلم خوب من

از استادی پرسیدند ایا قلبی که شکسته میتواند عاشق شود؟؟؟؟
استاد گفت بله میتواند
پرسیدند ایا شما تاکنون از لیوان شکسته اب خورده اید؟؟؟
استاد پاسخ داد :ایا شما به خاطر لیوان شکسته از اب خوردن دست میکشید؟

متن زیبا درباره معلم ادبیات

معلمی شغل نیست؛ معلمی عشق است.
اگر به عنوان شغل انتخابش کرده ای ؛ رهایش کن
و اگر عشق توست مبارکت باد. «شهید رجایی »

متن درباره معلم ادبی

دیروز میگفتم :
مشقهایم را خط بزن … مرا مزن
روی تخته خط بکش … گوشم را مکش
مهر را در دلم جاری بکن … جریمه مکن
هر چه تکلیف میخواهی بگیر … امتحان سخت مگیر
اما کنون ..
مرا بزن … گوشم را بکش .. جریمه بکن .. امتحان سخت بگیر
مرا یک لحظه به دوران خوب مدرسه باز گردان

متن ادبی درباره معلم خوب من

سپاسگزار معلمی هستم که اندیشیدن را به من آموخت ؛ نه اندیشه ها را

متن ادبی درباره معلم

اگر کسی بتواند معلم خوبی باشد ، خیانت کرده است اگر به کار خوب دیگری بپردازد . چرا که معلمی مقام پیغمبری و تعلیم مقام خدایی است .
معلم شهید ، دکتر شریعتی

متن در مورد روز معلم ادبیات

معلمی شغل نیست . عشق است . ذوق است .ایثار و فداکاریست . اگر به عنوان شغل به آن می نگری رهایش ساز و اگر عشق توست ، بر تو مبارک باد .
استاد شهید ، مرتضی مطهری

متن درباره معلم ادبی

معلم هدفت عشق است و ایثار
هزاران خفته از عشق تو بیدار
روزت مبارک

متن ادبی درباره معلم کوتاه

عارفان علـم عاشـق میشوند / بهـترین مردم معلـم می شـوند
عشق با دانش متمم می شود / هر که عاشق شد معلم میشود
روز معلم مبارک باد

متن ادبی درباره معلم کوتاه

روز معلم یادآور شکوه و عظمت زنان و مردان پاکباخته ای است که در طول تاریخ
در عرصه ی تعلیم و تربیت زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته اند . . .
روز معلم مبارک

متن ادبی درباره معلم کوتاه

با این گچ عشق تخته ی جانم زن
خطّی ز کلام خود به ایمانم زن
صد درس در این کلاست آموخته ام
یک درس ز عشق جان ویرانم زن
روز معلم مبارک باد

متن ادبی درباره معلم کوتاه

ای معلم تو را سپاس :
ای آغاز بی پایان ، ای وجود بی کران ، تو را سپاس
ای والا مقام ، ای فراتر از کلام، تورا سپاس.
ای که همچون باران بر کویر خشک اندیشه ام باریدیروز معلم مبارک

متن درباره معلم ادبی

روزهای اول تحصیل در مکتب عشق مدام با خودم مرور می کردم
عشق یعنی حاصل جمع دل عاشق و معشوق
عشق یعنی ضرب در ضربان یار
کاش از عشقم در پرانتز نگهداری میکردم
افسوس که دیر شده و در عاشقی مشروط شدم
روزت مبارک

متن زیبا درباره معلم ادبیات

درس‌های سال اول ساده بود
اب را بابا به سارا داده بود
گرمی دستان ما از اه بود
برگ دفتر‌ها به رنگ کاه بود‌ای معلم یاد وهم نامت بخیر
یاد درس اب وبابایت بخیر‌ای دبستانی‌ترین احساس من
بازگرد این مشق‌ها را خط بزن

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

معلم عزیزم قربان خاک پایت
بوسه زنان به پایت  میگم روزت مبارک
هفته‌ی معلم گرامی باد

متن ادبی درباره معلم کوتاه

تنها دو نفر به ما می‌اموزند:روزگار و اموزگار
اولی به قیمت عمرمان
دومی به قیمت عمرش

متن ادبی درباره معلم خوب من

ﻭﻗﺘﯽ ﻣﻌﻠﻢ ﭘﺮﺳﯿﺪ ﻋﺸﻖ ﭼﻨﺪ ﺑﺨﺸﻪ؟
ﮔﻔﺘﻢ:ﯾﻪ ﺑﺨﺸﻪ
ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻻ ﮐﻪ ﺑﺮﺯﮒ ﺷﺪﻡ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﻋﺸﻖ ﺳﻪ ﺑﺨﺸﻪ ۱
-ﻋﻄﺶ ﺩﯾﺪﻥ ﺗﻮ ۲- ﺷﻮﻕ ﺑﺎ ﺗﻮ ﺑﻮﺩﻥ ۳-ﺍﻧﺪﻭﻩ ﺑﯽ ﺗﻮ ﺑﻮﺩﻥ
ﻣﻌﻠﻢ ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺭﻭﺯﺕ ﻣﺒﺎﺭﮎ

شعر طنز درباره معلم ادبیات

معلم باغبان باغ عشق است معلم قافله سالار عشق استهمه کار معلم کار عشق است

متن ادبی درباره معلم کوتاه

معلمی شغل نیست هنر است عشق ایثار و فداکاریست. معلم عزیز روز معلم را به شما تبریک می گویم و از زحماتتان تشکر میکنم . . .

متن ادبی درباره معلم خوب من

ای باغبان دلها دل را به تو سپردم سیراب کن زعلمت کویر تشنه ام را بعدش بکار درخت پر بار مهربانی تا بار ان ببارد بر بوستان دلها جاری شود چو خونی درجات بی توانها . . .

متن درباره معلم ادبی

فروغ صبح دانایی انیس روز نادانی چگونه پاس دارم تورا اینک که می دانم خدا هم نیز چون من تورا بسیار دوست می دارد من هم چون خدایم تو را دارمبا سپاس بی حد … روزت مبارک

متن درباره معلم ادبی

چگونه می توانم تمام لحظه هایی که چون سرو در مقابلم ایستادی و با شور عشقت مرا سیراب کردی جبران کنم جز اینکه بهترین درود ها و دعاهای خیرم را بدرقه راهت کنم . . .

متن ادبی درباره معلم خوب من

به من از دانایی‌های خود گفتی تا از نادانی‌های خودم نگویم
به من درس زندگی دادی تا فقط درس علم یاد نگیرم
حالا من امروز میخواهم چیزی به تو یاد بدهم
دانش اموزانت را تنبیه کن تا تنبیه کردن یاد بگیرند شکستشان بده تا شکست دادن یاد بگیرند روزت مبارک

متن ادبی درباره معلم کوتاه

بی انصافیست که تو را به شمع تشبیه کنم، زیرا شمع را میسازند تا بسوزد.
اما تو میسوزی تا بسازی با سپاس و عرض تبریک فراوان

متن در مورد روز معلم ادبیات

همیشه معلما میگن چرا وقتی من درس میدم حرف میزنید ؟
اما تا حالا از این زاویه نگاه نکردن که :چرا وقتی ما حرف میزنیم درس میده

شعر درباره معلم ادبیات

کیا یادشونه وقتایی که معلم میخواست سوال بپرسه پاک کن مینداختیم زیر میز که بریم بیاریمش و تو تیررس نگاه معلم نباشیم؟

متن ادبی درباره معلم

دبیر عزیزمیاد تو همیشه در ذهنمعشق تو در قلبم و عطر مهربانت همیشه در وجودم جاری استروزت مبارکتا خدا بوده و هستمعلم بوده و هست و هر روز ، روز معلم هستمعلمی هنر است عشقی است آسمانیروزت مبارک

متن ادبی درباره معلم خوب من

بوسه میزنم بردستانت
به احترام بهشت که زیر پایت جاری ست
به احترام اندیشه ای که بر تخته کلاس نقش میبندد
سپاسگذار معلمی هستم که اندیشیدن را به من اموخت نه اندیشه هارا
*استاد روزت مبارک

متن ادبی درباره معلم خوب من

سلامت گفتم پیامم دادی ، پیامت چراغ راه زندگیم شد و مرا به سرزمین نور و آگاهیهدایت کردی ای آینیه تمام نمای عشق و محبت و ایثار هرروزت مبارک باد . . .

شعر طنز درباره معلم ادبیات

این همه کتکمون زدی؟
این همه بهمون صفر دادی؟
این همه حرصتو در اوردیم؟
این همه صفرامونو کردی بیست؟
این همه راپورتمونو پیش مدیر دادی؟
این همه دیگه بس نیست؛؛؛؛؛؛ها ها ها
ولی باز هم مرسی از روز های خوبی که با تو سر شد
روزت مبارک

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

هزار گل سرخ تقدیم به معلم عزیزم که به من درس صبر و وفاداری آموخت .
و مرا در سرزمین دانش بارور ساخت . روزت مبارک . . .

متن ادبی درباره معلم کوتاه

دیروز میگفتم : مشقهایم را خط بزن … مرا مزن روی تخته خط بکش … گوشم را مکش مهررا در دلم جاری بکن … جریمه مکن هر چه تکلیف میخواهی بگیر … امتحان سخت مگیراما کنون .. مرا بزن … گوشم را بکش .. جریمه بکن .. امتحان سخت بگیرمرا یک لحظه به دوران خوب مدرسه باز گردان . . .

متن ادبی درباره معلم خوب من

نمی دانم کدامین جمله را برای توصیف محبت هایتان بنویسم . نمی دانم چگونه شما را توصیف کنم ، معلمی از جنس بلور ، آسمانی و مهربان ، چقدر زیبا واژه ها را آسمانی می کنید . شاگرد کوچک شما

متن زیبا درباره معلم ادبیات

چه قدر معلم کلاس اول دوست داشتم حالا که خودم معلم شدم بازم دلم براش تنگ میشه روز معلم بهتری همه معلما مخصوصاً معلم کلاس اولم تبریک میگم

شعر طنز درباره معلم ادبیات

معلم عزیزم روزت مبارک
همه‌ی خوبی هایم روزت مبارک
من مدیون تو هستم، چون هر چه نوشتن و اموختن در یاد دارم کار توست
روزت مبارک‌ای کسی که اگر نبودی شغلی خوب در اینده نداشتم روزت مبارک
همه‌ی این‌ها رو گفتم تا بدونی دوستت دارم
بهترین معلم روت مبارک

متن ادبی درباره معلم کوتاه

ای معلم : ای روشنی بخش دلها . براستی که تو بعد از خداوند (علم الانسان ما لم یعلم ) هستی.چگونه می توان تو را ستود و تو را سرود که تو خود سرود قافله ی تمدن هستی .

متن در مورد روز معلم ادبیات

مخصوص دبیر شیمی !مهر شما ، گرافیت وجود مرا الماس کرد . من از با شما بودنم چیزی فراتر از استوکیومتریزندگی و مولاریته شادیها آموختم . امیدوارم کلویید زندگی تان شفاف و معادلات زندگیتانموازنه شده و محلول زندگیتان از عشق و محبت فراسیر شده باشد . با بیشترین درصدخلوص دوستتان دارم و با بالاترین غلظت مولال ، روزتان مبارک !

متن ادبی درباره معلم خوب من

می‌گویند اگر می‌خواهی به کسی لطف کنی به او ماهی نده، ماهیگیری را به او بیاموز. سپاسگزار معلمی چون شما در زندگی خود هستم که اندیشیدن را به من آموختید نه اندیشه‌ها را.معلمم روزت مبارک.

شعر طنز درباره معلم ادبیات

عارفان علم عاشق می شوند
بهترین مردم معلم می شوند
عشق با دانش متمم می شود
هر که عاشق شد معلم می شود
پیشاپیش روز معلم بر تمام معلمای عزیز و دوست داشتنی مبارک باد

متن درباره معلم ادبی

درسهای سال اول ساده بود
اب را بابا به سارا داده بود
گرمی دستان ما از اه بود
برگ دفترها به رنگ کاه بود
ای معلم یاد وهم نامت بخیر
یاد درس اب وبابایت بخیر
ای دبستانی ترین احساس من
بازگرد این مشقها را خط بزن

متن در مورد روز معلم ادبیات

معلم عزیزم* قربان خاک پایت*
بوسه زنان به پایت* میگم روزت مبارک*
هفته ی معلم گرامیباد*

شعر درباره معلم ادبیات

با این گچ عشق تخته ی جانم زن
خطّی ز کلام خود به ایمانم زن
صد درس در این کلاست آموخته ام
یک درس ز عشق جان ویرانم زن

شعر درباره معلم ادبیات

از پدر گر قالب تن یافتیماز معلم جان روشن یافتیمای معلم چون کنم توصیف توچون خدا مشکل توان تعریف تو

متن ادبی درباره معلم

دبیر عزیزم یاد تو همیشه در ذهنم عشق تو در قلبم و عطر مهربانت همیشه در وجودم جاری است. روزت مبارکبی انصافیست که تو را به شمع تشبیه کنم زیرا شمع را می سازند تا بسوزد
اما تو می سوزی تا بسازی، با سپاس و عرض تبریک فراوان

متن درباره معلم ادبی

معلمین عزیزم ، با سلامی گرم و آرزوی توفیق الهی ، نمی دانم با چه زبانی از زحمات بی
دریغ و تلاشهای شبانه روزی شما عزیزان تشکر و قدردانی کنم . فقط می توانم شما را
دعا کنم و از خداوند متعال طلب سلامتی و شادابی و طول عمر با عزت و عظمت برای شما
و خانواده محترمتان داشته باشم و برای آنهایی که از دنیا رفته اند طلب رحمت و مغفرت
نمایم . معلمی شغل نیست بلکه عشق است.
ای که الفبای زندگی را از سرچشمه نگاهت آموحتم
استاد عزیزم روزت مبارک . . .

متن زیبا درباره معلم ادبیات

تو همرنگ بهاری‌ای معلم روح سبزه زاری‌ای معلم
تقدیم به تمام معلمان ایثارگر کشورم که همچون شمع سوختند و مجلس علم را روشن کردند
همچنین بخوانید: مراقب پیام‌های تبریک روز معلم باشید!

متن درباره معلم ادبی

در مکتب تو همیشه شاگردم من
دور از رخ تو همیشه پر دردم من
در فصل بهار و روز استاد ببین
بی نور معلم این چنین زردم من
روز معلم گرامی باد

متن ادبی درباره معلم خوب من

در میان صدقه هایی که مردم می دهند، هیچ صدقه ای ارزنده تر از یاد دادن علم و دانش نیست
پیامبر اکرم(ص)
ای آینیه تمام نمای صداقت و محبت و ایثار هر روزت مبارک باد

متن ادبی درباره معلم کوتاه

تنها دو نفر به ما می اموزند :روزگار و اموزگار
اولی به قیمت عمرمان
دومی به قیمت عمرش

متن ادبی درباره معلم خوب من

دوباره آمده روز معلم
گلی در حیطه ی تعلیم خادم
معلم وارث پیغمبران است
مقامش خارج از وصف وبیان است
به امر تربیت کوشا ترین است
تعلم خاتم و او چون نگین است
به از مهر پدر جور معلم
بباید گشت بر دور معلم
بود همچون پدر بر دانش آموز
به فکر اوست همواره شب و روز
معلم چون ستاره در زمین است
چراغ رهنما، حبل المتین است
معلم، روز تو بر تو مبارک
نگهدارت بود رب تبارکاسماعیل تقوایی

شعر طنز درباره معلم ادبیات

معلم هدفت عشق است و ایثار
هزاران خفته از عشق تو بیدار
روزت مبارک

متن زیبا درباره معلم ادبیات

عارفان علم عاشق می شوند
بهـترین مردم معلـم می شوند
عشق با دانش متمم می شود
هر که عاشق شد معلم می شودروز معلم مبارک باد

متن درباره معلم ادبی

سپاسگزار معلمی هستم که
اندیشیدن را به من آموخت
نه اندیشه ها را …*دو بیتی روز معلم*

متن ادبی درباره معلم کوتاه

سلامت گفتم پیامم دادی
پیامت چراغ راه زندگیم شد
و مرا به سرزمین نور و آگاهی هدایت کردی
ای آینیه تمام نمای عشق و محبت و ایثار ، هر روزت مبارک باد

متن ادبی درباره معلم کوتاه

تو شغل انبیا داری معلممقام کبریا داری معلمبرای خدمت و تعلیم دانشحضور بی ریا داری معلمروز معلم مبارک

شعر طنز درباره معلم ادبیات

معلم را بخش کردم اولش محبت آخرش محبت
خدا تو را می خواست و انتخاب حق خدا بوددانای عشق روزت مبارک

متن ادبی درباره معلم خوب من

بر خوان دانش من میهمانمتو ای معلم خود میزبانیکار تو باشد ارشاد انسان‌هاهمکار خوب پیغمبرانیروز معلم مبارک

شعر درباره معلم ادبیات

چون به نام حق معلم ساز کردشعله‌ای در جان ما آغاز کردتا که او تعلیم آن الفاظ کردچون چراغی ذهن ما را باز کردداد آموزش چو شاهین ادبجغد جهل از بام ما پرواز کردروز معلم بر معلمان و استادان بزرگوار مبارک

شعر طنز درباره معلم ادبیات

معلمى، مهری است که از روز ازل با گل آدمی سرشته شد
تا مردم از ظلمات جهل به نور دانایی رهنمون شوند

شعر درباره معلم ادبیات

با این گچ عشق تخته ی جانم زن
خطی ز کلام خود به ایمانم زن
صد درس در این کلاست آموخته ام
یک درس ز عشق جان ویرانم زن

متن ادبی درباره معلم خوب من

آموزش عشقم از همین مکتب توست
اندوخته ی سوادم از این لب توست
گفتم که مریضم و بیا بستر من
چون عامل دردم این غم و این تب توست

شعر طنز درباره معلم ادبیات

ای شمع تابیده جان روزت مبارکای لوح زیبای جهان روزت مبارکدر مهد مکتب مانده‌ای زیور نشانتشمع نبی در این زمان روزت مبارکروز معلم بر شما مبارک!

متن زیبا درباره معلم ادبیات

سلام بر نام زیبایت معلمسلام بر مشق و درس‌هایت معلمفروزنده چو ماهی در شب تارچو خورشید می‌درخشی وقت گفتارتو عشق را در درونم ریشه دادیبه من هم علم و هم اندیشه دادیچه نیکو فطرت و نیکو سرشتیتو از یاران زیبای بهشتیزنم بوسه به دست پر فروزتمبارک بر تو باد فرخنده روزتبه امید موفقیت و بهروزی شما دبیر گرانقدر! روزتان مبارک

متن ادبی درباره معلم کوتاه

معلم ساربان علم و عشق استمعلم میزبان مهر و عشق استشب و روزش همه در فکر تعلیمسر و سرّ درونش درد عشق استبا سپاس و عرض تبریک فراوان خدمت شما معلم مهربانم

متن ادبی درباره معلم

آموزگارم، تو باغبانی
می پرورانی بذر وجود، با مهربانی
با درس هایت دیو جهالت از من گریزد
اندرزهایت، بهر وجودم، شد پاسبانی
من غرقه بودم در بحر غفلت
دستم گرفتی ای ناجی من،
من همچو قایق، تو بادبانی
بر خوان دانش من میهمانم
تو ای معلم، خود میزبانی
کار تو باشد، ارشاد انسان
همکار خوب پیغمبرانی

متن زیبا درباره معلم ادبیات

در مکتب تو همیشه شاگردم من
دور از رخ تو همیشه پر دردم من
در فصل بهار و روز استاد ببین
بی نور معلم این چنین زردم من

شعر درباره معلم ادبیات

معلم داشت ریاضی درس می‌داداز آدم‌های ماضی درس می‌دادمعلم داشت با تقسیم چشمشعدالت را موازی درس می‌دادروزت مبارک معلم مهربانم

متن ادبی درباره معلم خوب من

یک پدر بخشنده آب و گل است
یک پدر روشنگر جان و دل است
لیک اگر پرسی کدامین برترین
آنکه دین آموزد و علم یقین

متن ادبی درباره معلم خوب من

معلم نوری از انوار عشق استمعلم حامل و سردار عشق استمعلم آیه‌های جاودانی ستطریقی خوش برای زندگانی ستروز معلم مبارک

متن ادبی درباره معلم

معلم را بر پدر شرف باشد
به قدر آن که روح را بر جسم شرف است
زیرا معلم سبب کمال و تربیت روحانی است
و پدر سبب تربیت جسمانی

متن درباره معلم ادبی

اندیشه ام از تو سبز و آباد شده
از جهل وغم این فکرتم آزاد شده
در مکتب پاک و شاد استاد ببین
غم رفته زجانم ودلم شاد شده
هفته معلم گرامی باد

متن ادبی درباره معلم

در جوهره خود کم و کم سوخت معلمتا درس محبت به من آموخت معلماز نقش زدن با قلمی بر دل دیوارنوری ز حقیقت به دل افروخت معلمروز معلم بر تمام استادان و معلمان بزرگوار مبارک و فرخنده باد

متن درباره معلم ادبی

چه کسی هر دو لبم را به الف باز نمود
چه کسی جامه تقوا به تنم ساز نمود
ای معلم که تو را دانش بسیار بوَد
جان شاگرد به فدایت که سزاوار بوَد

متن ادبی درباره معلم

اگر داری تو عقل و دانش و هوش
معلم هر چه می گوید بکن گوش
معلم چون پدر والا مقام است
معلم مستحق احترام است
معلم را مرنجان هرگز از خویش
مزن با حرف بی جا بر دلش نیش

متن ادبی درباره معلم خوب من

از پدر گر قالب تن یافتیم
از معلم جان روشن یافتیم
ای معلم چون کنم توصیف تو
چون خدا مشکل توان تعریف تو

شعر درباره معلم ادبیات

ای معلم تو را سپاس!ای آغاز بی پایان، ای وجود بی کران، تو را سپاس!ای والا مقام، ای فراتر از کلام، تو را سپاس!ای که هم چون باران بر کویر خشک اندیشه ام باریدی سپاست می گویم،تو را به اندازه تمام مهربانی هایت سپاس می گویم.

متن ادبی درباره معلم خوب من

نیمکت‌ های چوبی، بیشتر از درختان سرسبز جنگل، میوه می‌ دهند!وقتی که ریشه در نگاه معلم داشته باشی و گوش دل بر کلام او بسپاری، چرا که خود، درختی است…که هر لحظه، با کلامش، شاخه‌ هایش را به جان تشنگان دانش، پیوند می‌ زند.به خاطر تمام زحمات شما سپاس گزاریم و امیدواریم شاگردان لایقی باشیم.

متن ادبی درباره معلم

می گویند اگر می خواهي بـه کسی لطف کنی بـه او ماهی نده، ماهیگیری را بـه او بیاموز.سپاس گزار معلمی چون شـما در زندگی خود هستم کـه اندیشیدن را بـه من آموختید نه اندیشه‌ ها را.

متن زیبا درباره معلم ادبیات

میان نمیکت‌ها، ردپای توست که هزار بار این میانه را طی کرده‌ای!
روی تخته سیاه، مملو از دست خط‌های پاک شده توست
و دیوار‌ها هنوز انعکاس می‌دهند صدای تو را و صدای سرفه‌هایت از غبار گچ‌های تخته سیاه را …
من در برابر این آفتاب تابان، تعظیم می‌کنم.

متن ادبی درباره معلم کوتاه

می گویند اگر می خواهی بـه کسی لطف کنی بـه او ماهی نده، ماهیگیری را بـه او بیاموز….!سپاس گزار معلمی چون شـما در زندگی خود هستم کـه اندیشیدن را بـه من آموختید نه اندیشه‌ ها را.

متن درباره معلم ادبی

آموزگار خوبم
شغل تو، ادامه حرکت انبیاست و تو، وام‌دار رسولان نوری.
چراکه خداوند لباسی را بر قامت تو پسندید که شبیه‌ترین تار و پود‌ها به ردای رسالت بود.
قدردانی‌ام را بپذیر

متن در مورد روز معلم ادبیات

نیمکت‌های چوبی، بیشتر از درختان سرسبز جنگل، میوه می‌دهند؛
وقتی که ریشه در نگاه معلم داشته باشی
و گوش دل، بر کلام او بسپاری؛ چرا که خود، درختی است
که هر لحظه، با کلامش، شاخه‌هایش را به جان تشنگان دانش، پیوند می‌زند.
به خاطر تمام زحمات شما سپاسگزاریم و امیدواریم شاگردان لایقی باشیم.

شعر طنز درباره معلم ادبیات

تقدیر و سپاس از معلمی که واژه واژه آموزه‌ های سبزش و برگ برگ آن چه به دل‌ ها می‌ آموزد،دست‌ های دعایی بی‌ وقفه‌ اند تا منزلت بلند بالایش را نزد پروردگار، والا تر کنند.پس در این مسافت دشوار، صبور بمان و در جاده‌ ها جاری شو و راه روشن کن…که خداوند، تو را به رستگاری نزدیک، رهسپار می‌ کند.

متن در مورد روز معلم ادبیات

عارفان علم عاشق میشوند
بهترین مردم معلم میشوند
عشق با دانش متمم میشود
هر که عاشق شد معلم میشودمعلم عزیزم در این روزهای پایانی سال تحصیلی از تو به خاطر تمام عشقی که در آموزش نثار ما نمودی ممنونم. امیدوارم که بتوانم گوشه ای از زحماتت را جبران کنم و انسان موفقی باشم.

متن درباره معلم ادبی

سپاس از معلم گرانقدری که کلام روح‌ بخش و دلنشین‌ اش، چون آوای یک موسیقی لطیف بر جان می‌ نشیند….و آهنگ زندگی را به شور در می‌آورد!چرا که تو علم‌ آموزی و صبر ایمان را از پیامبران به ارث برده‌ ای و به حقیقت وارث زیبایی‌ ها بر گستره‌ گیتی هستی.

متن زیبا در مورد معلم ادبیات

فرزندم الفبای زندگی خود را با جوهر قلمی که تو نوشتن با آن را به فرزندم آموختی یاد گرفت….زندگی کودکم را تو زیبا کردی….اکنون هم کرونا همه جا را فرا گرفته اما انگار برای تو کرونا معنایی ندارد!معنای مهم زندگی برای تو، آموختن معنای زندگی به دانش آموزانت است.متشکرم برای زحماتی که می کشید!

متن ادبی درباره معلم کوتاه

از معلمان مدرسه هزاران درس آموختیم، اما درسهایی هستند نه بر ذهن که بر دلهای ما نشستن دو همانها ماندگارترین و تاثیر گذارترین درسهای زندگی ما شدند.و همینجا از شما معلم زحمت کش تشکر و قدردانی میکنم.

متن درباره معلم ادبی

معلّمی کاری است دشوار و رسالتی است بس بزرگ
و هر کس را توان پذیرش این مسؤولیت خطیر نیست؛
سوز و درد می‌خواهد، عشق و احساس می‌طلبد،
صبر و تحمل می‌باید، چراکه هر چیزی که قدر و منزلتش والاتر است،
مسؤولیتش نیز سنگین‌تر و مهم‌تر است.
به پاس تلاش‌های شما با قلبی مملو از احترام

متن ادبی درباره معلم کوتاه

ای معلم،کلماتی که به ما آموختی، هیچ گاه فراموش نخواهیم کرد. ما درس چگونه زندگی کردن را از تو آموخته ایم و تمام دار و ندارمان، کوله باریست از آموخته‌های تو که سال‌ها پیش از مسافر شدن، در دست‌هایمان نهادی تا سربلند به مقصد برسیم.همیشه دلگرممان کردی تا جاده‌های پرپیچ و خم زندگی را با امیدواری طی کنیم. حالا که باغچه زیبایت به بار نشسته، بخند؛ بخند مثل همیشه، تا ما همه خستگی راه را فراموش کنیم.

متن درباره معلم ادبی

این تویی که با دستان پر عطوفتت گل‌های علم و ایمان را در گلستان وجود می‌پرورانی
و شهد شیرین دانش رابه کام تشنگان می‌ریزی.
پس تو را‌ ای معلم به وسعت نامت سپاس می‌گویم.
همان نامی که چهار حرف بیشتر ندارد؛
اما کشیدن هر حرف و صدایش زمانی به وسعت تاریخ نیاز دارد.

متن در مورد روز معلم ادبیات

اگر دست‌ ها آیین سجده را فرا می‌ گیرند،اگر زبان‌ ها می‌ آموزند که چگونه به تکبیر پروردگار خویش را ابراز کنند،اگر ایمان نو ظهور ریشه می‌ دواند و پا به پای کودکی می‌ بالد و قد می‌ کشد،اگر دانش، شوق سراسیمه‌ ای می‌ شود و در سینه کبوتر وار آرزوی پرواز به بالا دست را دارد،اگر تجربه‌ ها به شعور و شور و کمال بدل می‌ شوند، همه از محضر فراگیر توست.تو را سپاس!

متن درباره معلم ادبی

سپاس از معلم گرانقدری
که کلام روح‌بخش و دلنشین‌اش،
چون آوای یک موسیقی لطیف بر جان می‌نشیند
و آهنگ زندگی را به شور در می‌آورد.
چراکه تو علم‌آموزی و صبر ایمان را از پیامبران به ارث برده‌ای
و به حقیقت وارث زیبایی‌ها بر گستره‌ گیتی هستی.

متن ادبی درباره معلم

با این گچ عشق تختهٔ جانم زن
خطّی ز کلام خود به ایمانم زن
صد درس در این کلاست آموخته‌ام
یک درس ز عشق جان ویرانم زن

متن ادبی درباره معلم خوب من

امروز یادتان مرا به دوران خوب مدرسه باز گرداند. هنوز قدردان محبت شما معلم قدیم خود هستم و اگرچه دوره بازنشستگی را طی می‌کنید، درسی که از شما آموختم در سراسر زندگی‌ام جاری است. روزتان مبارک

متن ادبی درباره معلم کوتاه

معلّمی کاری است دشوار و رسالتی است بس بزرگ، و هر کس را توان پذیرش این مسؤولیت بزرگ نیستسوز و درد می‌ خواهد،عشق و احساس می‌ طلبد،صبر و تحمل می‌ باید،چرا که هر چیزی که قدر و منزلتش والاتر است، مسؤولیتش نیز سنگین‌ تر و مهم‌ تر است!با تشکر و سپاس بابت تلاش‌ های بی وقفه شما!

متن زیبا درباره معلم ادبیات

دبیر عزیزم. یاد تو همیشه در ذهنم. عشق تو در قلبم و عطر مهربانت همیشه در وجودم
جاری است، روزت مبارک…

متن ادبی درباره معلم کوتاه

‌ای که الفبای زندگی را از سرچشمه نگاهت آموحتم
استاد عزیزم روزت مبارک…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *