متن تشکر بابت سوپرایز تولد

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت عروسی

در این روز زیبا، عشق، دوستی و مهربانی را به قلب‌هایی پیشکش می‌کنم که جز دوست داشتن چیزی نیاموخته‌اند. زیباترین سپاس‌های من تقدیم به عزیزانم که روز تولدم به یادم بودید. از خداوند بزرگ صحت و سلامتی، عشق و امید برای شما خواهانم.

متن تشکر بابت سوپرایز تولدم

متن تشکر بابت تبریک تولد

به این وسیله مراتب سپاس خود را از تبریک ارزشمند و صادقانه جنابعالی در روز تولدم تقدیم می‌دارم. از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت آن بزرگوار را مسئلت دارم.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

دو چیز هیچ‌وقت از یاد آدم‌ها نمی‌رود: دوستان خوب و روز‌های خوب. یک چیز هم هیچ‌وقت از دل آدم نمی‌رود: روز‌های خوبی که با دوستان خوب گذشت. ممنون از همه دوستان خوبم که در روز تولدم کنارم بودند و یا با ارسال پیام تبریک دلم را شاد نمودند.

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولد

بزرگان می‌گویند توجه کنید، محبت کنید و خالصانه عشق بورزید. در تبریکات تولد امروز توجه و محبت را دیدم. مهر و عشق خود را پیشکش طبع لطیف شما می‌نمایم. قدردان همه عزیزان هستم.

شعر عاشقانه در جواب تبریک تولد

روز تولد هرکسی خاص‌ترین روز زندگی اوست، اما بدون داشتن همراهانی که این روز را تبریک بگویند، لطف و صفا ندارد. این شما بودید که باعث شدید روز تولدم برای من ماندگارترین روز شود. خالصانه از تبریکتان برای تولدم ممنونم.

تشکر بابت تبریک تولد دخترم

در کنار یکدیگر بودن، بهترین اتفاق‌ها رخ می‌دهد. امروز تولدم بود و تبریک شما اتفاق زیبایی که بهترین اتفاق روز تولدم بود. از دوستانی که تولد مرا تبریک گفتند سپاسگزارم که نه فقط امروز بلکه در تمام سال در کنار یکدیگر با شادی و مسرت خواهیم بود.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از خواهر

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت مریضی

از صمیم قلبم سپاسگزارم که روز تولدم را به یک روز فوق العاده خاص تبدیل کردید. لطف و محبت شما همیشه بیش از انتظارات من بوده است.

تشکر بابت تبریک تولد به انگلیسی

از شما برای آرزو‌های صمیمی و هدیه روز تولدم ممنونم. از داشتن آشنایانی همچون شما به خودم می‌بالم و از بودنتان در زندگی‌ام خوشحالم.

تشکر از خواهر بابت تبریک تولد

از اعماق قلبم برای تمام تبریک‌هایی که برای روز تولدم ارسال کردید از شما تشکر می‌کنم.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

در برابر این تبریک زیبای تولد، پاسخی که درخور شأن و شخصیت شما سراغ ندارم. امیدوارم بتوانم در آینده ذره‌ای از لطف‌هایتان را جبران کنم. بابت همه خوبی‌هایتان ممنونم. با احترام.

متن تشکر رسمی از دوست

تبریک‌های زیادی بابت تولدم به من گفته شد و خب خوشحال شدم، اما جنس بعضی خوشحالی‌ها فرق می‌کند. گاهی بابت یک هدیه تولد و یک تبریک آنقدر خوشحال هستی و هیجان داری که همه‌چیز غیر از آن یادت می‌رود و من الان چنین احساسی دارم. الان فقط یک جمله می‌توانم بگویم: همسرم متشکرم.

متن تشکر از عشق بابت سوپرایز تولد

استیکر تشکر بابت تبریک تولد

خوشحالم که دوست ‌داشتنی ‌ترین انسان دنیا تولدم را تبریک گفت. تو باعث شدی که من یک زندگی زیبا را آغاز کنم. ممنونم همسر فوق‌العاده من.

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

همسر عزیزم، کادوی تولد زیبایی که به من هدیه دادی، شرمنده‌ام کرد. راضی به زحمتت نبودم. سرم که روی شانه‌ات باشد دیگر هیچ چیز نمی‌خواهم. شانه‌ات بس است. سپاس.

جواب تبریک تولد دوست

در برابر مهربانی بی‌حساب تو برای تبریک تولدم تشکری ندارم. حضور جاودانه‌ات در لحظه‌های تولدم را عشق است.

جواب تبریک تولد کوتاه

همسر عزیزم، ممنونم که تولدم را این‌ قدر زیبا تبریک گفتی. بهترین دارایی‌ام تو هستی، با یک حس قشنگ می‌گویم همه شادی من از تولدم و همه آرامش من در زندگی بابت محبت تو و تبریک توست. یک قلب پر از عطر دوست داشتن نثارت می‌کنم و با تمام وجودم می‌گویم: متشکرم عزیزم.

متن تشکر از خانواده بابت سوپرایز تولد

در روز تولدم تبریک تو بهترین هدیه دنیا برای قلب عاشق من است. هر کس دنیا را برای چیزی می‌خواهد. اما من فقط تو را می‌خواهم دنیای من.

متن تشکر بابت سوپرایز تولدم

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از خواهر

مرسی تکیه‌گاه زندگیم که تولدم رو تبریک گفتی. بودنت خوشی منو توی بهترین روز زندگیم تکمیل می‌کنه.

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولدم

از تو سپاسگزارم بابت تمام کار‌هایی که انجام دادی تا یک روز تولد خاص برای من بسازی. از تبریک تولد و تمام آرزوهایت ممنونم. دوستت دارم عزیزم.

تشکر بابت سورپرایز تولد

عشق ماندگار من، ممنونم از تبریک عاشقانه‌ات، لبخند تو زیباترین هدیه‌ای است که می‌توانم در روز تولدم بگیرم.

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولد

قبل از تو، روز‌های تولدم همه بی‌رنگ و بو بودند. ممنونم که به زندگی‌ام آمدی و معنای واقعی «تولدت مبارک» شیرین را به من چشاندی.

استوری تشکر بابت تبریک تولد

به خود می‌بالم که در این زمانه‌ای که کمتر می‌توان به یکدیگر محبت و عشق هدیه کرد، دوستانی دارم همچون آب زلال که دلشان آیینه خورشید است. سپاسگزارم که سالگرد تولدم در خاطرتان بود.

متن تشکر از دخترم بابت سوپرایز تولد

متن تشکر بابت تبریک تولد

پروردگارا، آرامش و سلامتی را به سرزمین قلب کسانی که تولدم را تبریک گفتند و برایم عزیزند بباران و شکوفه‌زار وجودشان را نشاط و زیبایی ببخش. ممنونم دوستان.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد

یک تبریک مسرت‌بخش، همواره دل را شاد و لحظه‌ها را ماندگار می‌سازد و اینک تبریک تولد شما نیز مایه مباهات من است. سپاسی بی‌حد و بی‌کران که تبریکات زیبای شما را دریافت داشتم.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد

محبت چشمه‌ای‌ست از جنس نور
هم ارادت هم سلام از راه دور
سپاس بابت پیام تبریکتان

متن تشکر از دوستان و آشنایان

امروز که تولدم را تبریک گفتید، عشق در وجودم حک شد. شما دوستان این احساس را در من بوجود آورده‌اید که گویی بر کوهی تکیه کرده‌ام، کوهی استوار که تیشه‌های فرهادوارتان نقش ماندگار عشق را بر آن حک کرده است. قدر این کوه را می‌دانم و همچون پرنده‌ای، در شیار‌های این کوه لانه‌ای خواهم ساخت و تا ابد با آرامش و اطمینان، در آن سکنی خواهم گزید. لانه‌ای امن، که هیچ تندبادی نخواهد تنوانست آن را متزلزل کند. ممنون بابت پیام‌های تبریک تولد سراسر عشق و محبتتان.

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت مریضی

سپاس ویژه مرا پذیرا باش. تبریک شما با خود یک پیام زیبا داشت: زندگی زیباست، دقت کن، آرام رد شو، حس کن، نفس بکش؛ همه چیز نعمت است.

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولدم

متن تشکر از دوستان مجازی

عاشقان راه تشکر کردنشان را فدا شدن می‌بینند و پروانه برای قدردانی از شمع در آتشش آب می‌شود. آه از دست کوته من که نمی‌دانم در برابر تبریک مهرآمیز تو چگونه تشکر کنم. خجالت و سپاس مرا همزمان پذیرا باش.

شعر عاشقانه در جواب تبریک تولد

گاه یک سنجاقک به تو دل می‌بندد و تو هر روز سحر می‌نشینی لب حوض تا بیاید از راه از خم پیچک نیلوفرها، روی مو‌های سرت بنشیند یا که از قطره آب کف دستت بخورد. گاه یک سنجاقک همه معنی یک زندگی است. سپاسگزارم سنجاقک مهربان که روز تولدم به من تبریک گفتی و معنای زندگی‌ام شدی.

متن قدردانی تشکر بابت تبریک تولد

مرحبا‌ ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست
تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست
سپاس بی‌کران به بهانه تبریک پسندیده تو برای تولدم

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

چه زیبا بود تبریکت و چه واژه‌های بی‌نظیری را کنار هم نشانده بودی تا زیباترین تبریک تولد را برای من بسازی و من چقدر خوشبختم که، چون تویی دارم. شادی امروز را با تو تقسیم می‌کنم بهترین من.

جواب تبریک تولد دوست

دوست عزیزم ممنونم از اینکه تولدم را تبریک گفتی. تشکرم به خاطر تبریکت تو نیست، تشکرم به خاطر معرفتی بود که به خرج دادی.

متن تشکر از دخترم بابت سوپرایز تولد

متن تشکر بابت تبریک تولد لاتی

خیلی ممنونم از تو و بانک و همراه اول که تولدم را تبریک گفتید. بقیه که من را آدم حساب نکردند.

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

تمام دیروز دنبال یه شعر غمگین بودم که برای تولدم بگذارم، امروز صبح که پیام تبریکت را دیدم، از داشتن دوستی بهتر از برگ درخت، بهتر از آب روان حسابی خوشحال شدم. ممنون برای تبریک خوشحال کننده‌ات. با آرزوی بهترین‌ها.

متن تشکر از دوستان مجازی

می‌گویند اگر عزیزی جزئی از خاطرات خوب زندگی‌ات شد، برای بودنش از او تشکر کن؛ من، اما سپاس‌های زیادی به تو بدهکارم. متشکرم که هستی و همیشه محبت و عشقت را نثار قلبم می‌کنی. ممنون که در روز تولدم به یادم بودی و محبت همیشگی‌ات را از من دریغ نکردی. بابت همه خوبی‌هایت ممنونتم.

متن تشکر از پدر و مادر بابت سوپرایز تولد

باران عاطفه یعنی داشتن دوستی مثل تو. ممنون دوست خوبم بابت تبریک گرمت و اینکه همیشه کنارم و به یادم هستی.

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

دوست خوب و مهربانم، معجزه‌ای وجود دارد که دوستی نامیده می‌شود و در میان دل اقامت دارد. ما نمی‌دانیم که چگونه بوجود می‌آید و چگونه آغاز می‌شود، اما شادمانی که برایمان به ارمغان می‌آورد همیشه موهبتی خاص می‌بخشد و آن وقت است که متوجه می‌شویم که دوستی ارزشمندترین نعمت خداوند است. امروز وقتی تولدم را تبریک گفتی، معجزه خداوند را با چشم‌هایم دیدم. ممنون برای تبریک تولد.

متن تشکر از عشقم بابت سوپرایز تولدم

تشکر بابت تبریک تولد دخترم

سپاس از تو دوست عزیزم که تولدم را تبریک گفتی. امیدوارم که لایق مهربانی‌هایت باشم.

استیکر تشکر بابت تبریک تولد

بهترین دوستِ دنیا، به خاطر تبریک دوست‌داشتنی‌ات سپاسگزارم. داشتن دوست عزیزی مثل تو که تولدم را تبریک بگوید، بزرگترین شادی دنیاست.

متن طنز تشکر تبریک تولد

احساس خیلی خوبی است که در روز تولدت، تو را به یادشان باشد و تو امروز این احساس خوب را به من بخشیدی. ممنونم دوست خوبم برای اینکه تولدم را تبریک گفتی.

جواب تبریک تولد کوتاه

شاید باورت نشه، اما تبریک تولد تو جلوی اشکای تنهایی منو گرفت و باعث شد بجاش اشک شوق از چشمام جاری بشه. مرسی که به یادم بودی.

متن تشكر از همسر بابت سوپرایز تولد

فکر نمی‌کردم تولد منو یادت باشه! سورپرایز شدم عزیزم.

متن تشکر از عشقم بابت سوپرایز تولدم

تشکر بابت سورپرایز تولد

تبریک تو بهترین هدیه‌ای بود که می‌توانستم در روز تولدم داشته باشم. سپاس.

تشکر بابت تبریک تولد دخترم

مرسی که این روز را فراموش نکردی، بهترینی. دوستت دارم.

عکس تشکر بابت تبریک تولد

چقدر زیباست که تو روز تولدم را به من تبریک گفتی. ممنونم عشقم.

متن عاشقانه تشکر از همسر

ممنونم که بهترین تبریک امروز را بهم گفتی.

جواب تبریک تولد دوست

اینکه امروز را یادت بود، برای من با ارزش‌ترین است. ممنونم خوب من.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از خواهر

متن تشکر از حضور در جشن

سپاسگزارم که قشنگ‌ترین روز زندگی‌ام را تبریک گفتی.

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولد

جذاب‌ترین کادوی تولد امسالم، تبریک تو بود. ممنونم.

متن تبریک تولد خنده دار

سپاسگزارم بابت تبریک و آرزو‌های قشنگی که روز تولدم برایم داشتی.

متن تشكر از همسر بابت سوپرایز تولد

ممنوووونم … جان. تبریک تو باعث شد تولد من شادتر باشد.

متن خنده دار برای تولد رفیق

اکنون که روش‌های زیادی را برای تشکر از دیگران آموختید، هنگامی که کسی از شما تشکر می‌کند چه پاسخی باید بدهید؟You’re welcome.«خواهش می‌کنم»
در حالی که این رسمی‌ترین روش برای پاسخ تشکر به انگلیسی است، در موقعیت‌های رسمی نیز می‌توان از آن استفاده کرد. در موقعیت‌های کمتر رسمی، مثل برخورد با دوستان، خانواده یا حتی افراد غریبه، شما می‌توانید بگویید:Don’t mention it. / No worries. /Not at all.حرفش هم نزن/ نگرانش نباش/ اصلا (چیزی نیست)اگر شخصی بابت دعوت شما به شام یا یک کمک شما، تشکر می‌کند می‌توانید بگویید:It’s my pleasure.باعث افتخار منه

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از خواهر

متن تشکر از همسر بابت کادو روز زن

آیا دوستتان در سالگرد ازدواج شما، برایتان آرزوی خوشبختی کرده؟ آیا همکارانتان روز تولدتان را جشن گرفته‌اند؟ آیا یک غریبه درب یک مکان را برایتان باز نگه داشته تا ابتدا شما وارد شوید؟ این گونه تشکر کنید:Thank you / Thanks a bunch / Thanks / Thanks so much / Thanks a lot/ Thanks a tonبسیار ممنون/ یک عالمه ممنون/ خیلی ممنون/ متشکرم/ یه عالمه متشکرم/ ممنونبرای مثال فرض کنید همکارتان در اداره، برایتان قهوه آورده است:“Thanks a bunch! I really need an extra dose of caffeine right now ”I don’t know what to say! / That’s very kind.‌نمی‌دونم چی بگم/ خیلی مهربانانه است.برای مثال فرض کنید یک غریبه در خیابان از شما یک تعریف کرده:“I don’t know what to say. Thank you. ”You’re the best. / I owe you one. / You rock.تو بهترینی/ یکی بهت بدهکارم/ تو ترکوندی!مثلا زمانی که دوست شما تا دیروقت به شما در به اتمام رساندن یک پروژه کمک کرده است:“You’re the best. I wouldn’t have finished this on time without you. ”What would I do without you? / To say thank you is not enough. / I can’t thank you enough.بدون تو چکار می‌کردم؟ / فقط گفتن متشکرم کافی نیست. / هرچقدر تشکر کنم کافی نیست.فرض کنید در یک روز کاری سخت و پراضطراب، همسر شما همه‌ی کار‌های خانه را به تنهایی انجام داده و به شما گفته است که نگران غذا و کار‌ها نباشید. بگویید:“What would I do without you? You’re wonderful. ”

جواب تبریک تولد کوتاه

اگر یک ایمیل یا نامه رسمی می‌نویسید، بهتر است از عبارات رسمی‌تر برای تشکر کردن استفاده کنید. به عنوان مثال، شما ممکن است از مدیر یک شرکت بابت کمک‌هایشان تشکر کنید. یا به استاد خود یک ایمیل تشکر بنویسید.Thank you for your assistance with… / Thank you for your attention to this matterبابت همکاری شما در رابطه با … متشکرم. / بابت توجه شما به این موضوع ممنونممثال:“Thank you for your assistance with/attention to this matter. We look forward to hearing from you shortly. ”Your support is greatly appreciated. / I’d like to express my/our appreciation for… / Thank you for your kind consideration.حمایت شما بسیار قدردانی می‌شود/ مایلم مراتب تشکر خود را بابت … ابراز کنم/ بابت ملاحظات مهربانانه شما متشکرم.مثال:“Your support in this discussion is greatly appreciated and we look forward to continuing our work with you. ”

متن تشکر از دوستان و آشنایان

در برخی موقعیت‌های روزانه – در محل کار یا در زندگی شخصی – ما برای تشکر کردن به زبان رسمی‌تری احتیاج داریم. برای مثال در یک رویداد رسمی یا در یک سخنرانی می‌خواهید از حضار تشکر کنید. یا هنگام نوشتن یک نامه یا ایمیل اداری، نیاز است از واژگان قوی‌تر و محترمانه‌تری استفاده کنید.I’m so grateful for… / I’m so thankful for… / Many thanks for…بسیار سپاسگزارم. / بسیار بابت … متشکرم. / سپاس فراوان بابت …فرض کنید که می‌خواهید یک نامه تشکر برای دوستانتان که هنگام غیبت شما مراقب کودکتان بودند، ارسال کنید. بنویسید:“I’m so grateful for your help. It was a challenging time but you made it easier. Thank you. ”I truly appreciate… / Thank you ever so much for… / It’s so kind of you to…من واقعا قدردانی می‌کنم … / بی‌نهایت بابت … ممنونم. / این لطف شماست که …قصد دارید یک ایمیل به همه‌ی اعضای تیم‌تان ارسال کنید و از آن‌ها بابت داوطلب شدن برای انجام کار‌ها در روز تعطیل تشکر کنید؟ بنویسید:“I truly appreciate everyone’s efforts and commitments to our success. Thank you for taking time out of your personal time to meet our deadline”Thank you for going through the trouble to… / Thank you for taking the time to…ممنون که به خاطر … به زحمت افتادید/ ممنون به خاطر زمانی که برای … صرف کردیدآیا یکی از مخاطبین تجاری شما وقت زیادی برای اطلاع‌رسانی به شما صرف کرده؟ یک ایمیل تشکر بفرستید:“Hi, Samantha. I just wanted to send a note to say thank you for taking the trouble to answer all my questions. I know you are busy and I appreciate that you took the time to respond quickly. Thank you. ”«سلام، سامانتا. من فقط می‌خواستم یک یادداشت برای تشکر کردن بفرستم که برای جواب به سوالات من خود را به زحمت انداختید. من می‌دانم که شما مشغول هستید و قدردان وقتی که برای پاسخ سریع به سوالات من صرف کردید، هستم. متشکرم»I’m eternally grateful for… / I cannot thank you enough for… / I want you to know how much I value… / Words cannot describe how grateful I am for… / Please accept my deepest thanks for…بینهایت سپاسگزارم بابت … / قادر به بیان سپاسگزاریم نیستم … / دوست داریم بدونید که چقدر بابت … ارزش قائلم. / کلمات نمی‌توانند میزان سپاسگزاری من را بابت … بیان کنندگاهی در زندگی ما دوران سختی پیش می‌آید. شاید به این خاطر که محبوبمان بیمار است، یا کسی از عزیزانمان را از دست می‌دهیم. یا شاید کارمان را از دست داده‌ایم. اتفاقات بد رخ می‌دهند و دوستان و اطرافیان به ما کمک‌های زیادی می‌کنند. در این شرایط، این اصطلاحات برای تشکر کردن بسیار مناسب هستند. مثلا:“I’m eternally grateful to you for providing dinners to my family while I was in the hospital. I felt comforted knowing they were well-feed. ”

متن تشکر بابت تبریک تولد

شناسنامه رو بی خیال!محل تولد من، آغوش گرم و پر محبت توست مادر…

متن تشكر از همسر بابت سوپرایز تولد

تو گلی خوشبو از بهشت خدایی که گلخانه دلم از عطر تو سرشار استاز تبار فاطمه‌ای و گویی وجود تو را با مهر فاطمه سرشته‌اندپس همیشه دعایم کن چرا که دعایت سرمایه فردای من است

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولدم

جواب تبریک تولد کوتاه

چه تاثیر دل‌نشینی دارد“غصه نخور ، درست می‌شود” گفتن‌های مادر،اثرش را هزار قرص آرامبخش قوی ندارد…

متن تشکر بابت تبریک تولد

مادرم! به پاس آنچه به من داده‌ایبه ستایش محبت‌های بی‌اندازه‌اتو به وسعت همه خوبی‌هایت دوستت دارم

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

وقتی چشم به جهان گشودم قلب کوچکم مهربانی لبخند و نگاهت را که پر از صداقت و بی‌ریایی بود احساس کرد.دیدم زمانی را که با لبخندم لبخند زیبایی بر چهره خسته‌ات نشست و دنیایت سبز شد و با گریه‌ام دلت لرزید و طوفانی گشت.از همان لحظه فهمیدم که تنها در کنار این نگاه پر مهر و محبت است که احساس آرامش و خوشبختی خواهم کرد.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

مادر مهربان و فداکارم…لحظه‌های با تو بودناز عمرم حساب نمی‌شونداز آخرتم حساب می‌شوند، از بهشت…

جواب تبریک تولد همسر

گفتم مادر گفت: جانمگفتم درد دارم! گفت: به جانمگفتم خسته‌ام! گفت: پریشانمگفتم گرسنه‌ام! گفت: بخور از سهم نانمگفتم کجا بخوابم؟ گفت: روی چشمانماما یک بار نگفتم: مادر من خوبم، شادم!همیشه از درد گفتم و از رنج!از تمام دلتنگی‌ها، از اشک‌ها و شکایت‌ها که بگذریمباید اعتراف کنم مادرم که می‌خندد، خوشبختم

متن تشکر بابت سوپرایز تولد

متن تشکر از خانواده بابت سوپرایز تولد

آسمانی پر از ستاره، دشتی پر از گل،تقدیم به آنی که بهشت زیر پایش جا داردبه مادرخوبم…که مهرش تا ابد در دلم جای دارد

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

ایمانم از دعای توست و خدایم را از زبان تو شناخته‌امعبادت را تو به من آموخته‌ای،مادر… ای الهه مهر و محبت

متن تشکر بابت تبریک تولد لاتی

ادعای عشق می‌کنیم و فراموش کرده‌ایم رنگ چشم‌های مادرمان رابه سلامتی همه‌شون…

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

مادرم پاییز شد تا مرا بهاری کند،خدایا، حال و هوای هیچ خانه‌ای را زمستانی نکن

عکس تشکر بابت تبریک تولد

و من چقدر خوشبختم که سایه پر مهر مادرم بالای سرم استو دستان گرمش در دستانم، نگاه آرامش منتظر من استو قلب سرشار از عشقش برای من می‌تپد …من بی نهایت خوشبختم!

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از خواهر

متن سورپرایز شدن با گل

کسی نشانی بهشت را نداشتو خداوند مادر را آفرید.آسمانی پر از ستاره، دشتی پر از گلتقدیم به آنی که بهشت زیر پایش جای داردبه مادرم که مهرش تا ابد در دلم جای دارد.

متن تشکر از زحمات

چقدر بوی تو خوب است، بوی آغوشتهمیشه زحمت من بوده است بر دوشتچنان زلال و لطیفی که مطمئن هستمدو بال بوده به جای دو دست بر دوشتولی به خاطر من بال را کنار زدیکه با دو دست بگیری مرا در آغوشت

در جواب تبریک چه باید گفت

مادرم! می‌دانم هر چروک و خطی که به صورتت افتاده حکایت غریبی داردو اگر پای قصه چین و چروک‌های چهره‌ات بنشینم حاصلش چندین کتاب از سختی‌ها و رنج‌هایی خواهد بودکه به عشق همسر و فرزندانت کشیده‌ای …من گاهی چقدر ناسپاس بوده‌امو قلب تو در مقابل ناسپاسی من چقدر با گذشت و بزرگ بوده استمادر مهربانم دوستت دارم و برای همه چیز از تو ممنونم

متن تشکر از حضور در جشن

مادر یعنی به تعداد همه روزهای گذشته تو، صبوری کردنمادر یعنی به تعداد همه روزهای آینده تو، دلواپس بودنمادر یعنی به تعداد آرامش همه خواب‌های کودکانه تو، بیداری کشیدنمادر یعنی باز هم بهانه مادر گرفتنمادر عزیزم بابت تمام زحمات بی‌شماری که برایم کشیدی از تو ممنونمو دستان پرمهرت را عاشقانه می‌بوسم.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از خواهر

مادر ای لطیف‌ترین گل بوستان هستیتو شگفتی خلقتیتو لبریز عظمتیتو را دوست دارم و می‌ستایمت

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از خواهر

متن تشکر از دوستان و آشنایان

من به عشق در یک نگاه اعتقاد دارمچون در اولین نگاه زندگیم مادرم رو دیدم

متن خنده دار برای تولد رفیق

مادر مهربان و فداکارم! من هرگز بهشت را زیر پایت ندیدم…زیر پای تو آرزوهایی بود که از آن گذشتی… آن هم به خاطر من

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

به جرم اینکه بهشت زیر پایشان بود دنیا را برای خود جهنم کردند.به سلامتی تمامی مادرهای دنیا …

متن تشکر از حضور در جشن

نمی‌ توانم در قالب کلمات از تو تشکر کنم. از شخصیت خودت گرفته تا شخصیتی که مرا با آن بزرگ کردی، همه چیز در مورد تو فوق‌العاده است. اول از همه، ممنون بابت این که هیچ‌گاه به خاطر خانواده و من تسلیم نشدی. تو از همان روز اول حامی و بزرگ‌ترین طرفدارم بودی.

تشکر از خواهر بابت تبریک تولد

برای هر چه که هستم، هر کاری که می‌کنم، هر کاری که تابه‌حال انجام داده‌ام، مدیون تو هستم. خیلی ممنون.

متن در مورد تشکر بابت سوپرایز تولد

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت عروسی

ازت ممنونم که هیچ‌گاه دستم را رها نکردی. ممنون بابت عشقی که همیشه نسبت به من داشتی. برای داشتن تو در کنارم بسیار خوش‌شانس هستم. دوستت دارم مادر عزیزم.

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت عروسی

کسی نشانی بهشت را نداشت
و خداوند مادر را آفرید.
آسمانی پر از ستاره، دشتی پر از گل
تقدیم به آنی که بهشت زیر پایش جای دارد
به مادرم که مهرش تا ابد در دلم جای دارد.

واقعا سورپرایز شدم

مادر از تو به خاطر زیبا‌ترین و بهترین چیزهایی که به من بخشیدی متشکرم
عشقت
توجهت
و دست‌پخت بی‌نظیرت.

متن تشکر بابت تبریک تولد لاتی

در رفاقت
تنها مادرم برنده شد
چون شیری که به من داد
پس نگرفت
دوستت دارم مادر

متن تشکر از همسر بابت سوپرایز

مادر تابلوی آفریدگار است. تار و پود روح مادر را از مهربانی بافته‌اند. عشق مادر هدیه بزرگ خدا به انسان. پس قدر این هدیه بزرگو ار را بدانیم. روز مادر مبارک.

متن تشکر از عشقم بابت سوپرایز تولدم

تشکر بابت تبریک تولد از دوستان

“برای تقدیر و تشکر و قدردانی از مادرم”

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت عروسی

این متن را برای تقدیر و تشکر از مادر مهربانم فرستادم: گرامیداشت روز مادر، گرامیداشت فرشته‌ای آسمانی است که خداوند به هر انسانی در روی زمین یکی از آن‌ها را هدیه داده است، فقط و فقط یکی که هیچ جایگزینی ندارد. فرشته مهربان زندگی من

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

بعضی وقت‌ ها ساده‌ ترین جمله‌ ها بهتر می‌ توانند تشکرها را بیان کنند. پس ساده می‌گویم: مادر تو بودی که من هم هستم. دوستت دارم.
“مادر این متن را برای سپاس از تو فرستادم روزت مبارک”

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت عروسی

چقدر بوی تو خوب است، بوی آغوشت
همیشه زحمت من بوده است بر دوشت
چنان زلال و لطیفی که مطمئن هستم
دو بال بوده به جای دو دست بر دوشت
ولی به خاطر من بال را کنار زدی
که با دو دست بگیری مرا در آغوشت

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

هیچ‌گاه از تو تشکر نکرده‌ام زیرا فکر می‌کردم که خودت می‌دانی. اکنون بیش از هر زمان دیگری از تو ممنون هستم.

متن تشکر بابت سوپرایز تولدم

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

عشق بین مادر و فرزندش همیشگی است. و من بابت این عشق بی‌قید و شرط از تو ممنون هستم.

متن در مورد تشکر بابت سوپرایز تولد

مادر من بخشی از وجودم است. شما نمی‌توانید این را در مورد افراد زیادی به جز بستگان و اهداکنندگان عضو بزنید. (کری لاتت)

جواب تبریک تولد کوتاه

نوازش تو التیام‌بخش، است صدایت گوش‌نواز است و عشق مادرانه‌ات نسبت به من نمی‌تواند زمینی باشد. ممنون و دوستت دارم مادر عزیزم.

متن تشکر از دخترم بابت سوپرایز تولد

خالصانه‌ترین و درست‌ترین معنای کلمه‌ی بی‌قید و شرط را تنها می‌توان در عشق مادر یافت. ممنون بابت همه چیز.

متن تشکر از عشق بابت سوپرایز تولد

ممنون برای این که همیشه در کنارم بودی تا مرا دوست داشته باشی و زمانی که احساس می‌کردم کس دیگری نیست که به من توجه کند، تو همیشه حضور داشتی. هیچ‌کس نمی‌تواند جای تو را برای من بگیرد.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

جواب تبریک تولد نوزاد

مادر کسی نیست که به او وابسته شد بلکه کسی است که وابسته شدن را غیرضروری می‌ کند. (دوروتی کانفیلد فیشر)

متن تشکر رسمی از دوست

آن‌ ها می‌ گویند که دوستان را می‌توان انتخاب کرد اما نه اعضای خانواده را. خوشحالم که این موضوع حقیقت دارد زیرا من بهترین خانواده را دارم و تو دلیل آن هستی. خیلی زیاد دوستت دارم مادر عزیزم.

جواب تبریک تولد کوتاه

علارغم تمام شکست‌ها، او بلند می‌شود. علارغم غم و اندوه، او خود را شاد نشان می‌دهد. حتی با وجود درد، او به مبارزه ادامه می‌دهد! هیچ‌کس نمی‌تواند از او قوی‌تر باشد. و او مادر من است. خیلی زیاد دوستت دارم مادر عزیزم.

متن تشكر از همسر بابت سوپرایز تولد

با شروع روز جدید، خوشحالم که تو منبع الهام من هستی. از خداوند متشکرم که مادری مثل تو دارم. خیلی ممنون و دوستت دارم مادر عزیزم.

در جواب تبریک چه باید گفت

تو در طول تمام رنج و گنج در کنارم بوده‌ای. یک قلب عاشق و بی‌ادعا در میان پریشانی. تو مادر فوق‌العاده‌ای هستی. دوستت دارم خیلی زیاد.

متن تشکر از عشق بابت سوپرایز تولد

متن تشکر رسمی از دوست

تو مدت‌هاست که مرا محکم نگه داشته‌ای اما من بزرگ شده‌ام. فقط به خاطر داشته باش که تو همیشه در قلب من خواهی بود. تا زمانی که عشق وجود دارد. دوستت دارم مادر عزیزم.

کارت پستال تشکر بابت تبریک تولد

به تدریج من به تو عادت کردم تا وقتی که متوجه شدم تا چه حد غرق در عشق تو شده‌ام. هر چه بزرگ‌تر شدم، بیشتر تاثیر عشق مادر را درک کردم. خیلی ممنون بابت همه چیز!

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

مهم نیست چقدر سخت تلاش کرده باشم. هیچ‌گاه نمی‌توان قدردان کارهایی که برایم انجام داده‌ای باشم. تو قهرمان من هستی. دوستت دارم مادر عزیزم.

استوری تشکر بابت تبریک تولد

مامان، هر دوی ما زن هستیم و به همین دلیل تو مشکلات مرا درک می‌کنی. تو مرا به سمت دستان پرمهرت هدایت می‌کنی. ازت ممنونم و خدا حفظت کند.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

خداوندا زیباترین لحظه‌ها را نصیب مادرم کن
چرا که زیباترین لحظه‌هایش را به خاطر من از دست داده است
« مادرم دوستت دارم »

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولدم

متن تشكر از همسر بابت سوپرایز تولد

مادرها دست فرزندانشان را برای مدت کوتاهی در دست می‌گیرند اما قلب‌شان را برای همیشه
“برای قدردانی از مادرم، روز مادر مبارک”

شعر عاشقانه در جواب تبریک تولد

تنها کسی که تمام نقش‌ها را به تنهایی ایفا می‌کند، مادر است. بله، او تمام نقش‌های اصلی را به خوبی بازی می‌کند؛ نقش دختر، نقش همسر، نقش عروس، نقش مادر، نقش مادربزرگ و همچنین نقش یک انسان خوب. او خلقت معجزه‌آسای خداوند است. خیلی ممنون.

جواب تبریک تولد با شعر

هیچ چیزی قوی‌تر از عشق مادر وجود ندارد که باعث التیام روح فرزند می‌شود.

متن قدردانی تشکر بابت تبریک تولد

تو واقعاً فوق‌العاده‌ای و من متاسفم که این موضوع را به اندازه‌ی کافی به زبان نیاورده‌ام. به عنوان پسرت می‌خواهم بدانی که من قدردان عقل و خردت هستم.

جواب تبریک تولد کوتاه

تو شایسته‌ی مدرک دکترا به عنوان بزرگ‌ترین معلم زندگی هستی. دوستت دارم مادر عزیزم و ازت ممنون هستم.

متن در مورد تشکر بابت سوپرایز تولد

متن تشکر از دوستان مجازی

در زندگی، افراد بسیار زیادی می‌آیند و می‌روند اما این مادر است که همیشه می‌ماند. مادر عزیزم ممنون برای این که همیشه در کنارم بوده‌ای. دوستت دارم مادر عزیزم.

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولد

.Having you in my life completes me!
Thank you for being such a wonderful wife to me
!I cannot imagine life without you! Thank you, sweetheart
داشتن تو در زندگی من کاملم می کند!
متشکرم که برای من چنین همسر فوق العاده ای هستید.
نمی توانم زندگی را بدون تو تصور کنم! متشکرم عزیزم!

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

.I feel lucky that I’love you as my life partner
.Thanks for being the most amazing wife in the world
احساس خوشبختی می کنم که شما را به عنوان شریک زندگی خود دوست دارم.
ممنون که شگفت انگیزترین همسر جهان هستید.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

.Thank you for coming into my life and for making my life amazing
.You make me feel loved everyday
.I love you
از اینکه وارد زندگی من شدید و زندگی من را شگفت انگیز کردید متشکرم.
تو باعث می شوی هر روز دوست داشته باشم. دوستت دارم.

واقعا سورپرایز شدم

.My dear wife, I’m so blessed of having you
.Thank you for your love, care, support and every little effort you are doing for me is simply amazing
.I love you
همسر عزیزم، من از داشتن تو بسیار خوشبختم. با تشکر از شما برای عشق، مراقبت، پشتیبانی و هر تلاش کوچکی که برای من انجام می دهید بسیار شگفت آور است.
دوستت دارم.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

متن تشكر از همسر بابت سوپرایز تولد

!Thanks to the best wifey
.Your unconditional love has changed my world and turned me into a better person
با تشکر از بهترین همسر دنیا! عشق بی قید و شرط شما دنیای من را تغییر داده و مرا به شخص بهتری تبدیل کرده است.

متن سوپرایز یهویی تولد رفیق

?You know how I understood that we will be friends till the end of time
.I realized that, even if we don’t talk for months, we still gonna feel the same about each other in the end
I’m really thankful for that, mate
شما می دانید که من چگونه فهمیدم که ما تا آخر زمان دوست خواهیم بود؟
من فهمیدم که ، حتی اگر ماه ها با هم صحبت نکنیم ، در آخر باز هم همان احساس را خواهیم داشت.
من واقعاً از این بابت متشکرم ، همسر.

تشکر بابت سورپرایز شدن

I know that sometimes I’m impossible and it’s too hard to stand me, but somehow you always manage not only to stand me, but also to accept and even love.
.You’re the kindest and most patient man I know and I’m really grateful to you
من می دانم که گاهی اوقات من غیرممکن هستم و تحمل من خیلی سخت است ، اما شما همیشه نه تنها مرا تحمل می کنید ، بلکه پذیرش و حتی دوست داشتن را مدیریت می کنید.
شما مهربان ترین و صبورترین مردی هستید که می شناسم و من واقعاً از شما سپاسگزارم.

تشکر بابت سورپرایز تولد

.As Maya Angelou once said, “a friend may be waiting behind a stranger’s face
!” I’m so glad that a perfect stranger became my best friend
.Thank you for being with me through all these years, mate
همانطور که مایا آنجلو یک بار گفت، “ممکن است یک دوست پشت چهره یک غریبه منتظر باشد.”
من خیلی خوشحالم که یک غریبه کامل بهترین دوست من شد!
متشکرم که در تمام این سالها با من بودی ، همسر.

متن تشکر از دوستان و آشنایان

.I wonder how you always get to know what I want
.You know magic or it’s a power of true love
!Thanks for this perfect gift from you
من تعجب می کنم که چگونه همیشه با خواسته های من آشنا می شوی.
شما جادو می دانید یا این یک قدرت عشق واقعی است!
با تشکر از این هدیه عالی شما

متن تشکر بابت سوپرایز تولد

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

.A gift from you is always an exception, and so is this one
.Thank you so much for this charming present my sweetheart
یک هدیه از طرف شما همیشه یک استثنا است و این هم یک هدیه.
خیلی ممنونم از این هدیه جذاب عزیزم.

تشکر بابت تبریک تولد دخترم

!Your gift is as beautiful as you’re, my sweetheart
.It symbolizes all your passions for me and how deeply you love me
.Thank you so much
هدیه تو به زیبایی توست عزیزم!
این نماد تمام علاقه های شما برای من است و اینکه عمیقاً من را دوست دارید.
خیلی ممنونم.

کارت پستال تشکر بابت تبریک تولد

.I’ve been deeply in love with you since the first time I saw you
.I’m grateful to you for the way you nurtured our relationship and saved my life
من از اولین باری که تو را دیدم عاشقانه دوست داشتم.
من از شما سپاسگزارم برای روشی که روابط ما را پرورش دادید و جان مرا نجات دادید.

عکس نوشته سورپرایز شدن

.Your gift is always so lovely that I can’t express in words
.It brings a pleasant feeling to my heart. Thank you my love
هدیه شما همیشه آنقدر دوست داشتنی است که نمی توانم آن را با کلمات بیان کنم.
این یک احساس خوشایند را به قلب من وارد می کند. تشکر از شما عشق من.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

.Thank you for bearing the pain and for giving me this sweet little princess
.I am eternally grateful to you, my queen, for giving me this sweetheart
.I’m grateful to you, sweetheart, for this adorable girl
ممنونم که درد را تحمل کردید و این شاهزاده خانم کوچک و شیرین را به من هدیه کردید.
من برای همیشه از شما ملکه ام سپاسگزارم که این عزیز را به من هدیه کردید.
عزیزم ، از شما برای این دختر شایان ستایش سپاسگزارم.

متن تشکر بابت سوپرایز تولدم

کلیپ تشکر بابت تبریک تولد

!Hey beautiful lady
.Thank you for giving me these two adorable twins who are the shiny twinkles of my world
.They’re as precious as your love for me
سلام خانم زیبا!
متشکرم که این دو قلو شایان ستایش را که به من چشم براق دنیای من هستند به من ارزانی داشته اید.
آنها به اندازه عشق شما به من ارزشمند هستند.

متن تشکر بابت تبریک تولد

کسی که همیشه میدونه چطور منو خوشحال کنه،
کسی که همیشه میدونه من چی میخوام،
کسی که همیشه هرکاری میکنه تا من احساس خاص بودن داشته باشم،
تو هستی.
برای این هدیه زیبای غافلگیر کننده ممنوم.
خیلی خوشبختم که تو را دارم که اینطور باعث میشی لبخند به لبم بیاد.
دوستت دارم.

جواب تبریک رسمی

احساس می‌کنم خوشبخت ترین آدم روی زمینم که همسرش این هدیه زیبا رو براش فرستاده تا خوشحالش کنه.
برای این کادوی فوق العاده ممنونم و
ممنونم که اینقدر همسر خوبی هستی.

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولد

وقتی اون بسته کوچک رو توی کمد دیدم فورا فهمیدم باید هدیه ای از طرف تو باشه.
برای این هدیه دوست داشتنی که منو غافلگیر کرد از تو ممنونم.
باعث شدی روزم یه شروع عالی داشته باشه.
نمیدونم چطور برای این کار زیبا ازت تشکر کنم.
فقط میگم خیلی دوستت دارم همسر عزیزم.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد

نمیدانم چطور برای هدیه زیبایت از تو قدردانی کنم.
عزیزترینم! این هدیه برای من نشانی از محبت، اهمیت و عشق تو بود و با تمام وجودم دوستش داشتم.
تپش های قلبم از این همه مهربانی تو شدت گرفته است.
دوستت دارم.

متن تشکر از عشقم بابت سوپرایز تولدم

متن تشکر از دوستان و آشنایان

همیشه تونستی منو غافلگیر کنی و این بار هم تو لحظه ای که اصلا انتظارش رو نداشتم هدیه دوست داشتنیت به دستم رسید.
انتخابت برای این هدیه منو شگفت زده کرد.
همیشه اون رو پیش خودم نگه میدارم.
برای اینکه این همه پر از عشق هستی ممنونم همسر مهربان من.

استوری تشکر بابت تبریک تولد

ممنون که چیزی رو به من هدیه دادی که همیشه آرزو میکردم داشته باشم.
این هدیه همیشه برای من عزیز میمونه چون تو اونو به من دادی.
تو روز تولدم رو زیباتر کردی و باعث شدی از اینکه سنم زیاد میشه ناراحت نباشم.

متن سورپرایز شدن با گل

بعد از این همه سال که از ازدواجمون میگذره هنوزم می‌تونی منو غافلگیر کنی.
از تو ممنونم که این هدیه زیبا رو برای من آماده کردی.
از تو ممنونم که تلاش کردی این هدیه منحصر به فرد و فوق العاده باشه.
باید بگم یک بار دیگه هم باعث شدی من شگفت زده بشم.
هر روز بیشتر از قبل عاشقت میشم همسر دلبند من.

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

خدا را شکر میکنم که تو را به من هدیه داد و از تو ممنونم که این کادوی زیبا را به من هدیه دادی.
من را غافلگیر کردی.
حتی بهتر از خودم من را میشناسی و میدانی چه چیزی خوشحالم میکند.
همسرم! قدردان محبت تو هستم.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از خواهر

برای همسر عزیزم.
خوشحالم که هدیه دوست داشتنی تو به دستم رسید.
شیرین است که اینگونه عشق خود را به من نشان میدهی.
قلبم سرشار از شعف داشتن توست.
هدیه تو زیباترین چیزی بود که توانست من را غافلگیر کند.
ممنونم محبوب من.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

جواب تبریک تولد کوتاه

با اینکه امسال در روز تولدم در کنار هم نبودیم ولی پیام پرمهر و آرزوهای زیبایت قلبم را پر از شادی کرد و اشک شوق به چشم هایم نشاند.
بی صبرانه منتظرم که برگردی و با هم جشن بزرگی برگزار کنیم.
دوستت دارم و منتظرت هستم همسر عزیزم.

جواب تبریک تولد با شعر

هدیه روز تولدم و آرزوهای خوبت برای من مثل همیشه فوق العاده و دوست داشتنی بود و حجم عشقی که در قلبت برای من حمل میکنی را نشان میداد.
ممنوم عزیزم.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

آنچه در کارت تبریک روز تولدم نوشته بودی قلبم را لمس کرد.
هر کلمه آن برای همیشه در روح من حک میشود.
از تو ممنوم همسر مهربانم.

در جواب تبریک چه باید گفت

این اولین تولد من بعد از ازدواجمان بود و تو خاطره ای از آن در ذهنم ساختی که هیچ وقت فراموشش نخواهم کرد.
از اعماق قلبم عاشقت هستم.

جواب تبریک رسمی

عشق من به تو بعد از همه سالهای با هم بودنمان هنوز هم مانند روز اول تازه و بینهایت است.
برای هدیه زیبایت سپاسگزارم.

متن تشکر بابت سوپرایز تولدم

تشکر بابت تبریک تولد

آرزوهایت برای روز تولدم آنقدر زیبا و از سر عشق بود که بی اختیار اشک به چشمانم آورد.
و با ترانه ای که برایم خواندی قلبم گرم شد.
همه چیز به قدری دور از انتظار و فوق العاده بود که انتخاب کلمات برای تشکر از تو را تبدیل به سخت ترین کار کرده است.
فقط در یک جمله میگویم که دوستت دارم.
برای بودنت از تو ممنونم.

واقعا سورپرایز شدم

این یه نعمته که کسی رو تو زندگیت داشته باشی که باعث بشه احساسات خاص رو تجربه کنی.
عزیزم تدارک اون هدیه عالی من رو غافلگیر کرد. نمیدونم چطور ازت تشکر کنم. روز تولدم رو هزار بار زیباتر کردی. دوستت دارم.⁦

متن تشکر رسمی از دوست

بخوانید: تبریک تولد عاشقانه کوتاه؛ متن تبریک عاشقانه تولد برای همسر و عشق

جواب تبریک رسمی

چیزی که امروز بیشتر از همه باعث خوشحالیم شد، تلاشت برای فراهم کردن هدیه مورد علاقه من بود. میدونم که چقدر زحمت کشیدی و خیلی برام ارزش داره.
خیلی ممنونم عزیزترین همسر دنیا.

واقعا سورپرایز شدم

توعشق و رفاقت را بی کم و کاست، در کنار هم به من بخشیدی.
برای آرزوهای زیبایت ممنونم.
تو بهترین اتفاق زندگی من هستی.

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولدم

استیکر تشکر بابت تبریک تولد

خیلی چیزا هست که میخوام بهت بگم ولی تو این لحظه فقط میخوام برای همه چیز ازت تشکر کنم.
مرسی که تولدم رو تبدیل به یه اتفاق به یاد موندنی کردی.
خیلی دوستت دارم.

کلیپ تشکر بابت تبریک تولد

باران عشق بی اندازه‌ات را بر من باراندی. ممنونم.
و ممنونم برای جشن فوق العاده روز تولدم.
همسر عزیزم تو عشق زندگی من هستی.

جواب تبریک تولد رسمی کوتاه

تو همیشه سعی میکنی یه همسر عالی باشی و البته هستی.
عزیزم برای آرزوهای خوبت در روز تولدم که قلبم رو گرم کرد ازت ممنونم.

استوری تشکر بابت تبریک تولد

وقتی میبینم که تو چه اندازه همسری خوب برای من هستی، من هم همه تلاشم رو میکنم تا برای تو خوب باشم.
همیشه از خدا ممنونم که همسری مثل تو به من داده.
از آرزوهای خوبت برای روز تولدم ممنونم.

عکس تشکر بابت تبریک تولد

عزیزم!تو همیشه بهترین همسر و بهترین یار بوده ای.
برای هدیه و کیک زیبای روز تولدم از تو ممنونم.

متن در مورد تشکر بابت سوپرایز تولد

متن طنز تشکر تبریک تولد

ممنونم که در زندگی زناشویی کنار من بودی و ممنونم که تولد من را به این زیبایی جشن گرفتی.
عاشق تو هستم.

متن تشکر بابت تبریک تولد لاتی

یه تشکر ویژه از همسر عزیزم برای کیک زیبایی که منو غافلگیر کرد و جشن دونفره ای که به یاد موندنی‌ترین جشن تولد همه زندگیم بود.

جواب تبریک تولد کوتاه

همسر عزیزم برای هدیه های دوست داشتنی و آرزوهای خوبت در روز تولدم از تو ممنونم.
با تمام قلبم برای همه چیز از تو تشکر میکنم.

متن تشکر رسمی از دوست

با فرستادن اون رزهای قرمز تولدم رو تبدیل به یه خاطره ویژه کردی که تا ابد در قلبم باقی میمونه.
ممنونم بهترینم.
ممنونم همسرم.

متن تشکر بابت سوپرایز تولدم

همسر عزیزمهمیشه بیش از آنچه که شایستگیش را داشته ام برای خوشحال کردن من تلاش کرده ای.
برای هدیه ها از تو ممنوم.
جشنی که برای تولدم ترتیب داده بودی با همه برنامه هایش را دوست داشتم و بابت آن از تو سپاسگزارم.

متن تشکر از عشق بابت سوپرایز تولد

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

بخوانید: اس ام اس تبریک تولد؛ پیام تبریک روز تولد به همراه عکس

متن عاشقانه تشکر از همسر

عزیزترین همسر دنیا
هزاران بار از تو ممنوم که چنان جشن باشکوهی برای تولدم برگزار کردی و تلاشت را ستایش میکنم.

متن طنز تشکر تبریک تولد

این جشن تولد باعث شد بفهمم، چه خوش شانس هستم که همسری مانند تو را در کنار خود دارم.
برای هدیه زیبایت از تو ممنونم.
دوستت دارم عزیزم.

تشکر بابت تبریک تولد از دوستان

تبریک تولد برای یک جواهر در میلیون ها جواهر
یه یاقوت با ارزش
یه گل سوسن استثنایی و عالی، و اون فرد مطمئنا من هستم
از خداوند می خوام که موفقیت رو به زندگی من سرازیر کنه
تولدم مبارک …

جواب تبریک تولد کوتاه

ساده و سر راست بگم و دردسرتون ندم
تولدمـ مبارکـ!

متن تشکر بابت سوپرایز تولدم

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

اگه می تونستم این همه تبریک تولد رو به پول تبدیل کنم
امروز من پولدارترین فرد محله ام بودم!

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت عروسی

به افتخار خودم که فردا تولدمه

متن طنز تشکر تبریک تولد

ورق می‌خورد تقویم می‌رسد به روزیکه آمدنش هیچکس رو خوشحال نمی کنهحتی خودم روتولدمو جشن میگیرم با یک کیک تنهاییو چند شمع اشک و یک کادو پیچیده به اندوهتولد غمگینم مبارک باشه…

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

تولد من بدون حضور گرم و تبریکات دوست داشتنی تو اینچنین نمی شد
ممنونم به خاطر همه چیز!

جواب تبریک تولد دوست

تقویم ورق خورد تا رسید به امروزروزی که هیچ‌کس حتی خودم را خوشحال نمی‌سازد.تولدم مبارک

متن تشکر از عشق بابت سوپرایز تولد

جواب تبریک رسمی

بعضی از افراد با بالا رفتن سن شان زیباتر می شوند
شاید به همین دلیل است نمی توانم زیبا شدنم را متوقف کنم! تولدم مبارک!

کلیپ تشکر بابت تبریک تولد

تبریک تولد به کسی که باهوش، خوش تیپ و باحاله و من را شدیدا یاد خودم می اندازد!

عکس نوشته سورپرایز شدن

امروز تولدمهمنتظر بودم بهم تبریک بگیولی انگار واقعا فراموشم کردیتولدم مبارک..

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت عروسی

بدانید و آگاه باشید که “تولدم مبارک” شدم

جواب تبریک رسمی

تولدم را با یک کیک سادهو چند شمع اشکو یک کادو پیچیده به اندوهجشن می‌گیرم

متن تشکر بابت سوپرایز تولدم

متن تشكر از همسر بابت سوپرایز تولد

(سن خودتان) سال پیش من شوت شدم زمین! تولدم مبارک

متن سوپرایز یهویی تولد رفیق

تاریخ‌های خاصیدر زندگی همه ما وجود دارند کههر چقدر همکارهای دنیا مشغول مان کرده باشدمحال است فراموش‌شان کنیم؛درست مثل امروز،تولدم مبارک

متن تشكر از همسر بابت سوپرایز تولد

تولدم مبارک. کاش به چند روز پیش بر می‌گشتم که یک سال کوچک‌تر بودم

جواب تبریک تولد دوست

فووووووووت ….
فوووووووت …..
فووووووووت …
فوووووووت ….
بیا شعما رو فوت کن !!!
تولدم مبارک !!!

جواب تبریک تولد دوست

دوباره روز تولدم رسید
روزی که غصه سراغم نمیاد
روزی که دستای تنهایی من
بیشتر از همیشه دستاتو می خواد
تولدم مبارک

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

جواب تبریک تولد کوتاه

امروز گل‌ها به یمن قدم من شکفتند
تولدم مبارک

متن تشکر بابت تبریک تولد لاتی

عزیزم منت بر سر تقویم نهادی!
امروز را سرافراز کردی
و باقی روزها را در حسرت گذاشتی
تولدم مبارک

متن کوتاه تشکر از همسر بابت گل

روزی که، تو اومدی روی زمین
یه فرشته کم شد از آسمونا
مثل گل شکفتی بین آدما
گل سر سبد بودی بین اونا
تولدم مبارک

متن تشکر از حضور در جشن

آهای اونی که دوستت دارم، بهم بگو تولدت مبارک!

متن تشکر از پدر و مادر بابت سوپرایز تولد

کسی تولد مرا به خاطرم می‌آورد
برای خاک قلب من گل و شکوفه می‌ خرد
کمی بزرگ می‌شوم تنم جوانه می‌ زند
فقط یواشکی دلم، تو را بهانه می‌ کند
اگر چه با سرود و شعر دلم پر از چکاوک است
خودت بگو بدون تو تولدم مبارک است؟

متن تشکر بابت سوپرایز تولد

استوری تشکر بابت تبریک تولد

به زودی در ایران و سراسر جهان: تولدم مبارک

استوری تشکر بابت تبریک تولد

لازم است پیشاپیش تولد یک انسان بزرگ را تبریک عرض ‌کنم
چون تولدم است
تولدم مبارک

در جواب تبریک چه باید گفت

آخ جون تولدم مبارک
آخه دیدم همه مشغولین گفتم لااقل خودم که میت ونم به خودم تبریک بگم

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

گاو و الاغ و اردک
کبریت و گاز و فندک
جوجه و مرغ و لک لک
بهم می‌گن: تولدت مبارک

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تسلیت

عرض تبریک و شادباش برای شما به خاطر زاد روز دوست شخیصی چون من
تولدم مبارک

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از خواهر

جواب تبریک تولد کوتاه

فوووووت… فوووووت… فوووووت… تولدم مبارک، تا صد سال زنده باشم🎂🎂🎂
حس خوب یعنی تولدم نزدیک است

متن تبریک تولد خنده دار

امروز روز تولد من است و من هر روز بیش از پیش به این راز پی میبرم
که خلق شده ام تا زیباترین لحظه ها را برای خود و جهان اطرافم رقم بزنم . . .
تولدم مبارک

شعر عاشقانه در جواب تبریک تولد

تولدم مبارک باشه
این روز فرخنده بر همگان مبارک

متن تشکر بابت سوپرایز تولدم

ﻭﻗﺘﯽ ﺧﺪﺍ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺳﺖ مرﺍ ﺑﺴﺎﺯﺩ،
ﭼﻪ ﺣﺎﻝ ﺧﻮﺷﯽ ﺩﺍﺷﺖ،
ﭼﻪ ﺣﻮﺻﻠﻪ ﺍﯼ
ﺍﯾﻦ ﻣﻮﻫﺎ، ﺍﯾﻦ ﭼﺸﻢ ﻫﺎ
ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ
خودم را دوست دارم
تولدم مبارک

متن تشکر از زحمات

می توان هر چیزی را تولد نامید
مثله تولد یک ستاره و شروع نور افشانی
مثله تولد یک شکوفه و دادن زیبایی به درخت
مثله تولد یک پروانه و پرواز بر گلها
مثله تولد یک صدا، صدایی که دوباره خدا را بخواند
مثله تولد یک امید در دل دنیایی از ناامیدی
مثله تولد یک فوق انسان
که برای خانوده اش مثله یک ستاره، یک شکوفه یک پروانه یک صدای خدایی و مثله یک امید باشد
در روز تولدم عهد می بندم، بهترین خودم باشم

متن تشکر از دخترم بابت سوپرایز تولد

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

کاش باور داشتیم هر روز تولدمون هست هر روز که خداوند به ما مهلت زندگی دوباره میدهد بایستی تولدمان را جشن بگیریم اما افسوس که ما فقط سالروز اولین به دنیا آمدنمان را جشن میگیریم.امروز سالروز اولین به دنیا آمدنم هست و فردا سالروز دومین به دنیا امدنم.افسوس که روزهای مهم کم اهمیت و گاه بی اهمیت میشوند ..امیدوارم هیچیک از ما دچار فراموشی نشده و از یاد نبریم که تولد یعنی دوباره زیستن به شیوه انسانی تر. .

تشکر بابت سورپرایز شدن

یکسال گذشت
روزایه خوب و بد زیادی بود!
به خیلیا بدی کردم که حقشون نبود?
بدی های زیادی هم دیدم که حقم نبود?
با آدمای جدیدی اشنا شدم❤
یه کوچولو #عاقل تر شدم?
پستی و بلندی زیادی دیدم?
عوضش هرجا ناامید شدم #خدارو دیدم?
یه تشکر از همه دوستای گلم که هوامو داشتن❤
امیدوارم هرچی میخوان تو #زندگی داشته باشن❤
#تولد
تولدم مبارک❤
امیدوارم هرکی به هرچی میخواد برسه??❤?????در چنین روزی برای خودم زندگی سرشاز از شادی آرزو می کنم
تولدم مبارک!

متن کوتاه تشکر از همسر بابت گل

تبریک تولد به یه آدم عالی، با استعداد، زیبا و شوخ…. بله درسته! امروز تولدمه!

متن طنز تشکر تبریک تولد

تولدم شد و یک ‌سال دیگه هم گذشت…اولش همه شبیه هم هستیم،کوچولو و کچل!حتی صداهامون هم شبیه به هم‌دیگه‌ست.با اولین گریه بازی شروع می‌شه هی بزرگ می‌شیمبزرگ و بزرگ‌تر اون‌قدر بزرگ که یادمون می‌ره یه روز کوچولو بودیم!دیگه هیچ چیزی‌مون شبیه به هم نیست، حتی صداهامون.گاهی با هم می‌خندیم، گاهی به هم!گاهی دوست می‌داریم و گاهی متنفر می‌شیم.یک سال دیگه گذشتیک سال دیگه گذشت و باید صفحهٔ سفید دیگه‌ای که پیش روم گذاشتن‌و پر کنم.خدا کنه امسال رو سفید باشم و صفحه‌م رو کم‌غلط تحویل بدم.یک سال بزرگ‌تر شدمیک سالی که نمی‌دونم توش واقعاً تونستم “بزرگ” بشم یا نه؟تونستم با مشکلات خودم کنار بیام؟تونستم همونی باشم که می‌خواستم؟تونستم بعضی از عیب‌هام رو برطرف کنم؟تونستم کسی رو نرنجونم؟تونستم دل کسی رو شاد کنم؟نمی‌دونم…باید فکر کنم…شاید اون‌جوری که می‌خواستم باشم، نبودمولی یک سال بزرگ‌تر شدم اونم خیلی سریع!روز قشنگیه همیشه روز تولد آدم قشنگهو وقتی همهٔ اون‌هایی که دوستت دارن تولدت رو بهت تبریک می‌گن، تازه می‌فهمی چه‌قدر زیادن آدم‌هایی که دوستت دارن!و این خودش روزت رو قشنگ‌تر می‌کنه.

جواب تبریک تولد همسر

یک سال دیگه گذشت
منم یک سال بزرگتر شدم…
یـکسالی که نمی دونم توش واقعا تونستم « بزرگ »بشم یا نه ؟ …
تونستم همونی باشم که هستم ؟ …
نمی دونم … شاید اونجوری که می خواستم باشم نبودم…. ولی یکسال بزرگتر شدم…اونم خیلی سریع…. خدایا دلم هوای دیروز رو کرده هوای روزهای کودکیمو دلم میخواد
مثل دیروز قاصدکی بردارم و آرزوهام رو به دستش بسپرم
دلم میخواد دفتر مشقم رو باز کنم و دوباره تمرین کنم الفبای زندگی رو
میخوام خط خطی کنم تمام اون روزایی که دل شکستم و دلمو شکستن

متن تشكر از همسر بابت سوپرایز تولد

متن تشکر از عشقم بابت سوپرایز تولدم

اینجا نیستی تا تولدم را تبریک بگوییاصلا یادت هست امروز را هرسال برایم جشن میگرفتیاما عیبی ندارد، یاد گرفته ام بعد تو هم زندگی باید کرداشکهایم را از روی صورتم پاک میکنمو به خودم میگویم تولدم مبارک

کلیپ تشکر بابت تبریک تولد

Today, I just want to thank God for adding another year to my life. Happy birthday to me
امروز فقط از خداوند سپاسگزارم که یک سال دیگر به زندگی ام اضافه کرد. تولدم مبارک!

متن قدردانی تشکر بابت تبریک تولد

من می خندم و اجازه نخواهم داد مشکلات زندگی من را شکست دهند چون امروز روز تولدم است، تولدم مبارک!

متن سورپرایز تولد همسر

اگر می خواهی یک تغییر دائمی ایجاد کنی از تمرکز روی بزرگی مشکلاتت دست بکش و روی بزرگی خودت تمرکز کن
خدایا یک تحول واقعی چیزی است که من می خواهم
تولدم مبارک!

استوری تشکر بابت تبریک تولد

تولد را جشن میگیریم تا اثبات کنیم از بالا رفتن سن خود هیچ ترسی نداریم و باعث خوشحالی ما نیز هست چون این نشان میدهد که رو به جلو و در مسیر درست در حرکتیم ولی هرجا از بالا رفتن سنمان ترس به خود راه دادیم آنجا پایان کار ماست

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولدم

تشکر بابت سورپرایز تولد

امروز تولدم است. در اتاقم تنها نشسته‌ام، اشک‌هایم از گونه‌هایم سرازیر شده و با خودم فکر می‌کنم. فکر می‌کنم: چرا روزهای تولدم بیشتر از هر روز دیگری گریه می‌کنم؟ این روزهای تولد چه دارد مگر؟ بعد می‌نشینم و همه راه‌هایی را که می‌شود وجود داشته باشد تا امروز غمگین نباشم می‌نویسم.یک دوست یک هدیه گران‌قیمت به من بدهد؟ دور و بر اتاقم پر از هدیه‌های مزخرفی است که دوستان و آشنایان به من داده‌اند. هدیه‌های بی‌مصرفی که بیشتر برای ارضای نیاز خودشان به محبت کردن به من داده‌اند و ذره‌ای نفهمیده‌اند سلیقه من چیست و چه دوست دارم.مادر و پدرم مرا در آغوش بگیرند و بگویند با به دنیا آمدن تو چراغ خانه ما روشن شد؟ این هم خوشحالم نمی‌کند. پدر و مادری که تصمیم گرفتند برای روشن شدن چراغ زندگی‌شان موجود مفلوک بدبختی مثل من را به دنیا بیاورند و راستی این عمل چقدر خودخواهانه می‌تواند باشد.امروز یک نفر در خانه را بزند و بگوید من شانس هستم؟ بیا که بیدار شدم و می‌خواهم تو را به همه آرزوهای محال خودت برسانم؟ چه فکر پوچ و بیهوده‌ای… چه تخیل خامی. آخر بعد از این سال‌های سیاه کدام شانس در روز تولدم ممکن است بیاید؟نه! هیچ‌کدام از این‌ها مرا خوشحال نمی‌کند. غم را روز تولد خلق می‌کند وقتی در اعماق وجودت هیچ مبارکی احساس نمی‌کنی و من سال‌هاست در روز تولدم غمگینم.

متن تشکر از خانواده بابت سوپرایز تولد

سفر من در زندگی تا حالا که شگفت انگیز بوده و می خواهم به خاطرش از خدا تشکر کنم
تولدم مبارک

جواب تبریک تولد با شعر

دوستای معمولی تبریک تولد برای آدم می فرستند
اما دوستای واقعی پول می فرستند!
تو کدومشون هستی؟

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

تولدم مبارک باز یک سال گذشت و دوباره به نقطه ی آغاز رسیدمخدایا دلم هوای دیروز رو کرده هوای روزهای کودکیمدلم میخواد مثل دیروز قاصدکی بردارم و آرزوهام رو به دستش بسپرمدلم میخواد دفتر مشقم رو باز کنم و دوباره تمرین کنم الفبای زندگی رومیخوام خط خطی کنم تمام اون روزایی که دل شکستم و دلمو شکستن۳۶۵ روز گذشت روز هایی که قهقهه زدم از ته دل و لبخند زدم و شب هایی که اشک ریختم و دلم شکست و فریاد زدمروزهایی که فکر کردم دنیا منم و من؛ نیاز به هیچ دست و دامنی نیست و بعد دنیا چرخید؛ گیر چرخگردون افتادم فهمیدم دنیا گرداننده دارد و دست به دامنش شدم..

متن تشکر از دوستان و آشنایان

شمع های روی کیک را فوت میکنمکسی نیست برایم دست بزند و تولدم را تبریک بگویدبه افتخار خودم و تمام سالهایی که با تمام خوبی هاو بدی هایم برای زندگی ام تلاش کردمدست میزنم و میگویم تولدم مبارک

متن تشکر بابت سوپرایز تولد

استوری تشکر بابت تبریک تولد

من عمیقا در قلبم احساس می کنم که این روز خاص آغاز یک سال شگفت انگیز برای من خواهد بود
تولدم مبارک باشه

متن تشکر از همسر بابت کادو روز زن

تولد واژه ای است در پی
معنا شدن
مفهومی است در تب و تاب
رسیدن
تولد گاه بهانه ای ست
برای دلتنگ خود شدن
شانه ای ست برای جستجوی
خویش
#تولدم_مبارک ?

تشکر بابت سورپرایز شدن

امشب تولدمه و امیدوارم همانطور که شمع های روی کیک تولدم را فوت می کنم
در سن جدید همه مشکلاتم از بین برود

متن تشکر از همسر بابت کادو روز زن

خودم، سلام. خودم، تولدت مبارک. الان یک دغدغه اساسی وجود مرا فرا گرفته است. اینکه هدیه تولد برای خودم چی بخرم. یک هدیه‌ای که واقعاً خودم را سورپرایز کند، به دلش بنشیند و مرا هزار تا بوس کند. تولدم مبارک جمله راحتی است اما تبریک تولد به خودم سخت‌ترین کارها است، چون نه می‌شود او را سورپرایز کنم و نه می‌شود موقع اهدای کادوی تولد پیشانی یا گونه‌اش را ببوسم. اما این‌ها دلیل نمی‌شود که تولد خودم را تبریک نگویم، با خودم خلوت نکنم. یک آهنگ شاد تولدت مبارک برای خودم پخش می‌کنم و ریزه ریزه دور اتاق می‌چرخم! اما آن سورپرایز تولد چیز دیگری است. روز تولد یعنی یک سال دیگر  گذشت. من یک سال بزرگتر شدم. یـک سالی که نمی‌دانم در آن واقعاً توانستم «بزرگ» شوم یا نه؟ توانستم همانی باشم که دوست دارم باشم یا نه؟ شاید آنطور که می خواستم باشم نبودم ولی به چشم بر هم زدنی یک سال بزرگتر شدم.شاید اگر یک دفعه صبح روز تولدم بیدار شوم و ببینم که قدرت این را پیدا کرده‌ام که برای همیشه روی پای خودم بایستم و بتوانم در روز تولدم یک‌سال بزرگ‌تر شدن و عاقل‌تر شدن را در وجودم احساس کنم، آن روز واقعاً سورپرایز شوم.

تشکر بابت تبریک تولد

تولدت مبارک جواهر شور و عشق، تولدت مبارک خودم!

متن تشكر از همسر بابت سوپرایز تولد

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تسلیت

تبریک تولد به باهوش ترین آدم دنیا، تولدم مبارک!

متن تشکر از خانواده بابت سوپرایز تولد

۳۶۵ روز از من باز هم گذشت. روزهایی که قهقهه زدم از ته دل و لبخند زدم، و شب هایی که اشک ریختم و دلم شکست و فریاد زدم.. روز هایی که دلی بدست اوردم و عشق ورزیدم، و روزهایی که دلی شکستم و … روزهایی که دویدم تا برسم ، و شب هایی که خوابیدم و بیخیال شدم از رسیدن.. روزهایی که فکر کردم دنیا منم و من؛ نیاز به هیچ دست و دامنی نیست و بعد دنیا چرخید؛ گیر چرخ گردون افتادم؛ فهمیدم دنیا گرداننده دارد و دست به دامنش شدم.. روزهایی که دوست داشتن را برای شریک رویاهام زمزمه کردم و عشق فریاد زدم؛ و روزهایی که پشت چشم نازک کردم و نفرت بالا اوردم!!تولدم مبارک…

متن تشکر از دوستان و آشنایان

روز تولدم زمان الهام بخشی است که به من یاد آوری می کند هر روزم را با شور و عشق زندگی کنم
تولدم مبارک

تشکر بابت تبریک تولد

امیدوارم به همه آرزوهای خوشگلم برسم

عکس تشکر بابت تبریک تولد

امروز روزی بوده که من گریه گردم و مادرم لبخند زده
تولدت مبارک بچه دوست داشتنی مامان، تولدم مبارک!

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولدم

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

تو یک در میلیون هستی
تو زیبا هستی
تو یک سال بزرگ تر شدی و به اندازه یک سال عاقل تر ….
هورررررا
تولدم مبارک

جواب تبریک تولد کوتاه

هر چیزی به انسان آسیب می زند به جز عشق ورزیدن به خودت
بهترین چیزی که تو می تونی باشی اینه که دوست خودت باشی
تولدم مبارک!

جواب تبریک تولد با شعر

یک سال بزرگتر شدم، اما هنوز آدم نشدم! نمی‌دونم تا کی میخوام فرشته بمونم

متن تشکر از دخترم بابت سوپرایز تولد

تولدم مبارکه همتون
کادوهاتون آماده است؟

متن تشکر از دوستان مجازی

تولدم مبارکه… دوست دارم برای تبریک بترکونیداااااااااا

متن تشکر از دخترم بابت سوپرایز تولد

متن خنده دار برای تولد رفیق

در روز تولدم، برای خودم آرزو می کنم که همیشه بهترینی که می توانم باشم از حالا تا ابد
تولدم مبارک

متن تشكر از همسر بابت سوپرایز تولد

ﻭﻗﺘﯽ ﺧﺪﺍ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺳﺖ مرﺍ ﺑﺴﺎﺯﺩ،
ﭼﻪ ﺣﺎﻝ ﺧﻮﺷﯽ ﺩﺍﺷﺖ،
ﭼﻪ ﺣﻮﺻﻠﻪ ﺍﯼ
ﺍﯾﻦ ﻣﻮﻫﺎ، ﺍﯾﻦ ﭼﺸﻢ ﻫﺎ
ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ
خودم را دوست دارم
تولدم مبارک

استوری تشکر بابت تبریک تولد

حس خوب یعنی تولدم نزدیک است

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

گاو و الاغ و اردک
کبریت و گاز و فندک
جوجه و مرغ و لک لک
بهم میگن: تولدت مبارک

در جواب تبریک چه باید گفت

به زودی در ایران و سراسر جهان: تولدم مبارک

متن تشکر از عشق بابت سوپرایز تولد

متن تشکر از همسر بابت تولد به انگلیسی

کسی تولد مرا به خاطرم می‌آورد
برای خاک قلب من گل و شکوفه می‌ خرد
کمی بزرگ می‌شوم تنم جوانه می‌ زند
فقط یواشکی دلم، تو را بهانه می‌ کند
اگر چه با سرود و شعر دلم پر از چکاوک است
خودت بگو بدون تو تولدم مبارک است؟

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولد

روزی که، تو اومدی روی زمین
یه فرشته کم شد از آسمونا
مثل گل شکفتی بین آدما
گل سر سبد بودی بین اونا
تولدم مبارک

متن قدردانی تشکر بابت تبریک تولد

دوباره روز تولدم رسید
روزی که غصه سراغم نمیاد
روزی که دستای تنهایی من
بیشتر از همیشه دستاتو می خواد
تولدم مبارک

در جواب تبریک چه باید گفت

تولدم مبارک. کاش به چند روز پیش بر می‌گشتم که یک سال کوچک‌تر بودم

جواب تبریک تولد دوست

بدانید و آگاه باشید که “تولدم مبارک” شدم

متن تشکر از عشق بابت سوپرایز تولد

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

تولد من بدون حضور گرم و تبریکات دوست داشتنی تو اینچنین نمی شد
ممنونم به خاطر همه چیز!

عکس نوشته سورپرایز شدن

کاش باور داشتیم هر روز تولدمون هست هر روز که خداوند به ما مهلت زندگی دوباره میدهد بایستی تولدمان را جشن بگیریم اما افسوس که ما فقط سالروز اولین به دنیا آمدنمان را جشن میگیریم.امروز سالروز اولین به دنیا آمدنم هست و فردا سالروز دومین به دنیا امدنم.افسوس که روزهای مهم کم اهمیت و گاه بی اهمیت میشوند ..امیدوارم هیچیک از ما دچار فراموشی نشده و از یاد نبریم که تولد یعنی دوباره زیستن به شیوه انسانی تر. .

متن تشکر بابت تبریک تولد

خودم، سلام. خودم، تولدت مبارک. الان یک دغدغه اساسی وجود مرا فرا گرفته است. اینکه هدیه تولد برای خودم چی بخرم. یک هدیه‌ای که واقعاً خودم را سورپرایز کند، به دلش بنشیند و مرا هزار تا بوس کند. تولدم مبارک جمله راحتی است اما تبریک تولد به خودم سخت‌ترین کارها است، چون نه می‌شود او را سورپرایز کنم و نه می‌شود موقع اهدای کادوی تولد پیشانی یا گونه‌اش را ببوسم. اما این‌ها دلیل نمی‌شود که تولد خودم را تبریک نگویم، با خودم خلوت نکنم. یک آهنگ شاد تولدت مبارک برای خودم پخش می‌کنم و ریزه ریزه دور اتاق می‌چرخم! اما آن سورپرایز تولد چیز دیگری است. روز تولد یعنی یک سال دیگر  گذشت. من یک سال بزرگتر شدم. یـک سالی که نمی‌دانم در آن واقعاً توانستم «بزرگ» شوم یا نه؟ توانستم همانی باشم که دوست دارم باشم یا نه؟ شاید آنطور که می خواستم باشم نبودم ولی به چشم بر هم زدنی یک سال بزرگتر شدم.شاید اگر یک دفعه صبح روز تولدم بیدار شوم و ببینم که قدرت این را پیدا کرده‌ام که برای همیشه روی پای خودم بایستم و بتوانم در روز تولدم یک‌سال بزرگ‌تر شدن و عاقل‌تر شدن را در وجودم احساس کنم، آن روز واقعاً سورپرایز شوم.

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

به افتخار خودم که فردا تولدمه

جواب تبریک تولد با شعر

تبریک تولد برای یک جواهر در میلیون ها جواهر
یه یاقوت با ارزش
یه گل سوسن استثنایی و عالی، و اون فرد مطمئنا من هستم
از خداوند می خوام که موفقیت رو به زندگی من سرازیر کنه
تولدم مبارک …

استیکر تشکر بابت تبریک تولد

در روز تولدم، برای خودم آرزو می کنم که همیشه بهترینی که می توانم باشم از حالا تا ابد
تولدم مبارک

جواب تبریک تولد همسر

یک سال بزرگتر شدم، اما هنوز آدم نشدم! نمی‌دونم تا کی میخوام فرشته بمونم

تشکر بابت تبریک تولد از دوستان

امروز روزی بوده که من گریه گردم و مادرم لبخند زده
تولدت مبارک بچه دوست داشتنی مامان، تولدم مبارک!

متن تشکر از دوستان و آشنایان

تولدم مبارک تون باشه
امیدوارم به همه آرزوهای خوشگلم برسم

استوری تشکر بابت تبریک تولد

تولدت مبارک جواهر شور و عشق، تولدت مبارک خودم!

متن تشكر از همسر بابت سوپرایز تولد

دوستای معمولی تبریک تولد برای آدم می فرستند
اما دوستای واقعی پول می فرستند!
تو کدومشون هستی؟

واقعا سورپرایز شدم

Happy Birthday a special girl, kind and amazing. Happy Birthday to Me!
تبریک تولد به یه دختر خاص، مهربون و شگفت انگیز … تولدم مبارک!

تشکر بابت تبریک تولد

همسر عزیزممن همیشه شکرگزار حضور تو در کنار خودم هستم.چون برای من بهترین دوست و شریک قابل اعتمادی

جواب تبریک تولد رسمی کوتاه

همسر عزیزموجود تو تنها هدیه گرانبهایی بود که خداوند مرا لایق آن دانستو هدیه من به تو نازنینقلب عاشقی است که فقط برای تو میتپدعاشقانه و صادقانه دوستت دارم

عکس نوشته سورپرایز شدن

منعشق را با تو تجربه کردممحبت را درقلب تو یافتمامید به زندگی را از تو آموختمعشق من تقدیم به توکه یادت در فکرمعشقت در قلبمو عطر تو در میان لحظه لحظه های زندگی امماندگار استدوستت دارم همسر مهربانم

متن سورپرایز تولد همسر

همسر عزیزمبعضی میگویندکه عشق به آدم آسیب می‌زندولی من بخاطر تو هر خطری ر ابه جان می‌خرمزیرا نمی‌توانم زندگی بدون تو را تصور کنمتو مرا کامل کردی

متن تشکر بابت سوپرایز تولدم

من به دو چیز عشق می ورزمیکی تو و دیگری وجود توبه دو چیز اعتقاد دارمیکی خدا و دیگری تومن در این دنیا دو چیز میخواهمیکی تو و دیگری خوشبختی تومن این دنیا را برای دو چیز میخواهمیکی تو و دیگری برای با تو موندن تا ابددوستت دارم

متن تبریک تولد خنده دار

همسر مهربانمتو اولین و تنها کسی هستی که توانست قلب مرا به تسخیر خود درآورداز روزی که با تو ازدواج کردممرهمی شدی بر زحمهایمو دلیلی برای زنده بودنمممنونم که هستیعاشقتم

جواب تبریک تولد کوتاه

همسر عزیز تر از جانمتو رو میخوام واسه نفس کشیدنبا تو به اوج زندگی رسیدنیادت نره که یاد تو همیشه همراه منهیادت نره که خواستنت مثل نفس کشیدنهیادت نره که اینه از تپش تو روشنهیادت نره نبودنت سقوط من دم به دمهخدا رو شکر که دارمت

متن تبریک تولد خنده دار

فرو گرفته مرا آنچنان محبت دوستکه هر چه مینگرم، پای تا سرم همه اوستهمسر عزیزم ، دوستت دارم

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

تو مرا میفهمیمن تو را میخوانمو همین ساده ترین قصه یک انسان استمن تو را ناب ترین شعر زمان میدانمو تو هم میدانیتا ابد در دل من میمانی

متن تشکر از زحمات

عشق ابدی منتو قطعه گمشده پازل وجود منیوجودم فقط با تو کامل می شوددوستت دارم

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

همسر عزیزممهربانی و همراهی همیشگی ات تحمل لحظات سخت زندگی را برایم آسان کرده استممنونم که هستی

شعر عاشقانه در جواب تبریک تولد

همسرمتو که باشی کنار من،دلم قرص است.اصلا تمام قرص‌ها، جز ♥تو♥ ضرر دارندمرسی که هستی عزیزترینم

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت عروسی

هر صبح روز با شوق دیدنت چشم می گشایموقتی تو را در کنارم می بینم،دوست دارم بارها و بارها در برابر معبود زانو بزنمو سجده شکر کنمکه تو را به من هدیه داد

تشکر بابت سورپرایز شدن

همسر عزیزتر از جانماندازه عشق من به تودر هیچ عبارتی نمی گنجدتو همه چیز من هستیدنیای من بدون تو هیچ استدوستت دارم

متن تشکر از حضور در جشن

همسرم ، عزیزترینم،ضرورت زندگی ام،تو مثل هوایی هستی که برای نفس کشیدن به آن احتیاج دارم.تاب لحظه های بی تو بودن را ندارم،دلتنگی ات جهان را برایم تیره و تار می کندو نبودنت دنیا را برایم تبدیل به زندانی با دیوارهای بلند می کندکه راه فراری از آن نیستممنونم بابت بودنت

عکس تشکر بابت تبریک تولد

عشق ابدی من
از تو ممنونم که در تاریک ترین لحظه های زندگی ام
همچون نوری بر من تابیدی
و چراغ زندگی ام را روشن کردی
دوستت دارم

جواب تبریک تولد کوتاه

همسر عزیزم
هر روز بیش تر از قبل عاشق تو می شوم
آنچه برای من انجام دادی،فراتر از تصورات و رویاهای من بوده است
به خاطر همه چیز از تو سپاسگزارم

استوری تشکر بابت تبریک تولد

همسر مهربان و فداکارم
چقدر خوشبختم که تو شریک زندگی ام هستی
همیشه برایم بهترین دوست و همدمدوستی مهربان، قابل اعتماد و دلسوز بوده ای
دوستت دارم

جواب تبریک رسمی

من خیلی خوش شانسم کهکسی رو دارم که همیشه طرف منهبه خوب بودن حالم اهمیت میده.هر لحظه‌ای که باهم گذروندیمبرای من باارزشه.ممنون که رفتارت با من اینقدر عالیه.

تشکر بابت تبریک تولد دخترم

همسرمتو پاسخ همه سوال هایم هستی
تو راه حل همه مشکلاتم
و درمان همه دردهایمبه خاطر همه چیز ازت ممنونم
دوستت دارم

کلیپ تشکر بابت تبریک تولد

عشقمقلبم برای تو می تپدبرای تویی که تنهایی هایم پر از یاد توستبرای تویی که قلبم منزلگه عشق توستبرای تویی که احساسم از آن وجود نازنین توستبرای تویی که تمام هستی ام در عشق تو غرق شدبرای تویی که مرا مجذوب قلب ناز و احساس پاک خود کردیبرای تویی که هر لحظه دوری ات برایم مثل یک قرن استبرای تویی که قلبت پا ک استبرای تویی که عشقت معنای بودنم استبرای تویی که آرزوهایت آرزویم است

کارت پستال تشکر بابت تبریک تولد

همسر عزیزمعشقت را به لحظه لحظه زندگی ام تزریق کرده ای
عشق تو
به من قدرت ماندن و مبارزه کردن
و بهانه ای برای زندگی دادممنونم و عاشقانه کنارت خواهم بود

متن کوتاه تشکر از همسر بابت گل

مرد که تو باشیزن بودن خوب استاز میان تمام مذکر های دنیافقط کافیست پای تو در میان باشدنمیدانی برای تو خانوم بودن چه کیفی دارد

متن سورپرایز شدن با گل

همسر عزیزمدوست دارم بدانیاین اولین بار استکه در زندگی ام چنین حس عمیق و عاشقانه ای را تجربه می‌کنمتو رویاهای مرا محقق کردیخوشحالم که هستیدوستت دارم

تشکر از خواهر بابت تبریک تولد

اگر باید بین نفس کشیدنو دوست داشتنتیکی را انتخاب میکردمدر آخرین نفسم به تو می‌گفتمدوستت دارم

متن تشکر از دوستان مجازی

اگر قرار باشد به جای هر تشکر از تو
یک بار ببوسمت
بی شک تمام لحظات زندگی مشترک مان
بوسه باران خواهی شد
دوستت دارم، مرسی که هستی عزیزم

متن تشکر از عشق بابت سوپرایز تولد

وقتی دو قلب برای یکدیگر بتپد،هیچ فاصله ای دور نیست،هیچ زمانی زیاد نیستو هیچ عشق دیگرینمی تواند آن دو را از هم دور کند.محکم ترین برهان عشق، اعتماد است..دوستت دارم

متن تشکر بابت سوپرایز تولد

همسر عزیزمامروز تصور می کنم بدون تو هیچ لحظه ای زنده نبوده ام و زندگی نکرده ام
آنچه در زندگی با تو دیدم، هیچ کجا و با هیچ کس دیگر آن را نیافتم
قدر تمام مهربانی هایت، دلسوزی هایت و کوشش و تلاشی که برای زندگی مان داری را می دانمو به خاطر آن ها از تو سپاس گزارم
دوستت دارم

متن تشکر از خانواده بابت سوپرایز تولد

همسر عزیزماگر به من یک فرصت برای آرزو کردن بدهندتنها یک چیز را آرزو می‌کنم و آن این است کهما در کنار هم عمرمان را بگذرانیمو عشق مان ابدی باشد

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

همسر عزیزم
هر روز بیش تر از قبل عاشق تو هستم
کار هایی که برای من انجام دادی فراتر از تصورات و رویا های من بوده است
به خاطر همه چیز از تو سپاس گزارم

متن تشکر از حضور در جشن

من هیچ نمی خواهمتنها صدایت را می خواهم تا موسیقی سکوت لحظه هایم باشدنگاهت را می خواهم تا روشنی چشم های خسته ام باشدوجودت را می خواهم تا گرمای قندیل آغوشم باشدخیالت را می خواهم تا خاطره لحظه های فراموشم باشددست هایت را می خواهم تا نوازشگر بی کسی اشک هایم باشدو تنها خنده هایت را می خواهم تا مرهم کهنه زخم های زندگی ام باشدآری تنها تو را می خواهم همسر عزیزم

جواب تبریک تولد نوزاد

عشق زندگی من
برای تمام لحظاتی که پا به پای من آمدیو سعادتی که به من بخشیدیاز تو سپاس گزارم
تو را بسیار دوست دارم

متن تشکر از دوستان مجازی

یار شیرینم، همسرمتو مثل گل سرخیشکفته و زیباتو برای من بسیار خاص هستیتو فوق العاده ترین زنی هستیکه تا بحال دیده‌امدوستت دارم عشق ابدی من

عکس نوشته سورپرایز شدن

تقدیم به همسر عزیزمای همیشه جاودانه در میان لحظه هایمغصه معنایی نداره تا تو می خندی برایمپیش تو از یاد بردم روزهای سختی ام رامدیون تو هستم لحظه خوشبختی ام را

متن تشکر از حضور در جشن

خوشبختی داشتن کسی استکه بیشتر از خودشتو را بخواهد
و بیشتر از توهیچ نخواهدو توبرایش تمام زندگی باشی

در جواب تبریک چه باید گفت

من هر روز بیش از پیش به این راز پی میبرم
که تو خلق شده ای برای من
تا زیباترین زندگی را برایم بسازی
عزیزم از صمیم قلبم از تو ممنونم

متن تشکر از پدر و مادر بابت سوپرایز تولد

همسر نازنینمتو همیشه محکم پشت من ایستادی
تو منو قوی تر و شجاع تر کردی
تو باعث شدی احساس دوست داشته شدن کنم
تو به من جسارت بخشیدی تا وارد چالش‌های جدید بشم
تو به من اطمینان دادی که برای مقابله با هر پیش آمدی در زندگی تنها نیستم
دوستت دارم و برای داشتنت از خدا سپاسگزارم

عکس نوشته سورپرایز شدن

اگر می توانستم ستاره‌ها و ماه را به تو می دادمتا عشقم رابه تو نشان دهم حیف که شدنی نیستتنها چیزی که می‌خواهم این است کههمیشه در کنارت باشم تا بتوانماز عشق لبریزت کنمدوستت دارم عزیزترینم

متن طنز تشکر تبریک تولد

به چشمان مهربان تو می نویسم حکایت بی نهایت عشق را
تا بدانی که محبت و عشق را در چشمان تو آموختم و با تو آغاز کردم
دوستت دارم همسر عزیزمصبح‌ ها که از خواب بیدار می شوم
به تو فکر می کنم
و شب ها با یاد تو به خواب می روم
مرسی که هستی عشقم

جواب تبریک تولد کوتاه

میدونم که این نوشته برای قدردانی از کسی که همیشه کنار من بودهو باعث شده لحظه‌های شیرینی داشته باشم کافی نیست.فقط میخوام بگم کههمیشه در قلب منیدوستت دارم و از تو ممنونم.

جواب تبریک تولد کوتاه

داشتن عشقی مثل تو در زندگی منیک موهبت استتو منحصر به فردیعاشقتمدوست داشتنی و خاص هستی

متن طنز تشکر تبریک تولد

همسر عزیزمتو باعث میشی من به خودم و زندگیم افتخار کنم.هرکاری که میکنی برای من دنیایی ارزش داره.دوستت دارم

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تولد

همسر عزیزمتو برای من معنی زندگی هستیبا تو همیشه قلب و روحم گل باران استدوستت دارم عشق ابدی من

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت عروسی

همسرم، عشقم، شیرینمتو به من کمک کردی باور کنم آینده‌ای روشن در انتظارم استکه باید برای آن تلاش کنم.تو باعث شدی بفهممهنوز چیزهایی در این دنیا هستکه ارزش زندگی کردن دارد.ممنونمدوستت دارم

عکس تشکر بابت تبریک تولد

دوستت دارم اندازه ای که ماهی اب رو دوست دارهدوستت دارم اندازه ای که خسته خوابو دوست دارهدوستت دارم اندازه اسمونو ستاره هاشدوستت دارم همسر عزیزم

متن تشکر از دوستان و آشنایان

عشق تـو الهام بخش من است!
خوشحالم که خداوند تو را به من بخشیده است…
“دوستت دارم”…

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تسلیت

همسر عزیزم!
هر روز بیش تر از قبل عاشق تو هستم؛
کار هایی که برای من انجام دادی فراتر از تصورات و رویاهای من بوده است؛
به خاطر همه چیز از تو سپاسگزارم…

تشکر بابت تبریک تولد

عشق من!
از تو ممنونم!
تویی که در تاریک ترین لحظه های زندگی ام؛
همچون نوری بر من تابیدی؛
و چراغ زندگی ام را روشن کردی…
“دوستت دارم”…

جواب تبریک تولد با شعر

همسر مهربانم!
تو اولین و تنها کسی هستی که توانست قلب من را لمس کند.
از آن روزی که با تو دیدار کردم،
بهانه ای برای بودنم شدی؛
و مرهمی روی همه زخم هایم؛
ممنونم که هستی…
عاشقتم…

متن تشکر رسمی از دوست

عزیزم در پناه محبت ات جوانه زدم؛
و با نسیم صداقتت به بار نشستم؛
و معنا و مفهوم زندگی را در با تو بودن یافتم؛
بهترین بهانه زندگیم،
دوستت دارم…

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت عروسی

تشکر کردن نشانه محبت است.
محبت به کسی که برایت معرفت خرج کرد.
از این که برایم معرفت خرج کردی، متشکرم.

شعر عاشقانه در جواب تبریک تولد

وقتی تو همدمم باشی دیگر تنهایی با من بیگانه می‌شودغم و غصه‌های دنیا در قلبم فراری می‌شوند
وقتی تو باشی؛من نیز هستم، زیرا تو درون قلبم هستیوقتی تو باشی،وقتی تو همه زندگیم باشی، این دل فدای قلب مهربانت می‌شودچشمهایم همیشه منتظر دیدن چهره ماهت می‌شود‌ای تو که بی تو بودن برایم خواب همیشگی استپس با من باش‌ای عشق جاودانه‌ام بیا تا با همبخوانیم ترانه عاشقانه‌ام را که برای تو سروده‌امتو باش عزیز دلم، باش عشقم،باش تا دنیا برایمان بهشت همیشگی شودهمسرم از زحمات تو ممنون و سپاسگزارم!

متن تشکر از پدر و مادر بابت سوپرایز تولد

آنچه پنهان است در پشت نگاهت، دنیای عاشقانه من استهمه جا با توام، آنجا و اینجا در قلبم، اینجا و آنجا در قلبت،می‌تابم و و می‌تابی، می‌مانم و می‌مانی، می‌دانم و می‌دانیکه چقدر هم تو مرا دوست داری، هم من دیوانه توام …چه خوب می‌فهمی در دلم چه می‌گذرد، چه خوب معنا می‌کنی نگاهم را،چه عاشقانه می‌شنوی حرفهایم راتویی که جان داده‌ای به تنم و نفس داده‌ای به روحم، روح عشق در وجودماناین است روز‌های زندگی ما، با عشق روزمان شب و شب‌هایمان روز می‌شوندهمه جا با توام، تو اینجا همیشه در قلبمی و من همه جا کنار توامهمسرم از زحمات تو ممنون و سپاسگزارم!

متن خنده دار برای تولد رفیق

همسر مهربانم!تو اولین و تنها کسی هستی که توانست قلب من را لمس کنداز آن روزی که با تو دیدار کردمبهانه ای برای بودنم شدیو مرهمی روی همه زخم هایمممنونم که هستیعاشقتم

عکس نوشته سورپرایز شدن

تـو مثل یک قطعۀ گم شده هستیو مـن مثل یک پازل تکمیل نشدهمـن با وجود تـو کامل میشومازت تشکر می کنم همسرم و می گویم دوستت دارمآرزو میکردم کـههفته ۸ روز و روز ۲۵ ساعت بودتا بتوانم هر روز بیشتر با تـو باشمباز هم تـو را کم دارمو دلتنگ تر و عاشق تـو هستمهمسرم از زحمات تو ممنون و سپاسگزارم!

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

عشق معجزه‌ای است که درون قلب رخ می دهدو برای مـن هم اتفاق افتادمـن در نخستین نگاه عاشق تـو شدم دوستت دارمشاید ان قدری کـه مـن دوستت دارممرا دوست نداشته باشیو شاید انقدر کـه مـن حواسم بـه توستتـو حواست بمن نباشد ولیهر زمان کـه بـه مـن نیاز داشته باشیدر کنارت هستمازت ممنونم همسرم!

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولد

عزیزمامروز تصور می کنم بدون توهیچ لحظه ای زنده نبودم و نمی توانستم زندگی کنمتو چشم اندازی در زندگیم قرار دادی کههیچ کجا و با هیچ کس دیگر آن را نیافتمقدر تمام مهربانی هایت، دلسوزی هایتو کوشش و تلاشی که برای زندگی مان داری را می دانمو به خاطر آن ها از تو سپاس گزارمدوستت دارم

متن در مورد تشکر بابت سوپرایز تولد

تشکر کردن نشانه محبت است.محبت به کسی که برایت معرفت خرج کرد.از این که برایم معرفت خرج کردی،متشکرم همسر عزیزم

متن تشکر از همسر بابت تولد به انگلیسی

ای همیشه جاودانه در میان لحظه هایمغصه معنایی نداره تا تو می خندی برایمپیش تو از یاد بردم روزهای سختی ام راعشقم مدیون تو هستم لحظه ی خوشبختی ام راتقدیم به همسر عزیزم

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولد

شوهر خوبم
سپاس گزارم که شریک زندگی ام هستی
همیشه برای من دوستی مهربان
قابل اعتماد و دلسوز بوده ای
دوستت دارم

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

عزیزم
مهربانی و مراقبت تو یکی از راز های خوشبختی ماست
بودنت کنارم و همراهی ات همیشه لحظات سخت زندگی را برایم آسان تر کرده است
از تو ممنونم و دوستت دارم

تشکر بابت سورپرایز تولد

داشتن عشقی مثل تـو در زندگی
یک موهبت اسـت
تـو منحصر بـه فردی
و مـن عاشقت هستم
همیشه بدان کـه
دوست داشتنی و خاص هستی

متن تشکر از دخترم بابت سوپرایز تولد

  “Thank you for such a wonderful gift.” – “You’re very welcome.”از شما ممنوم بابت چنین هدیه فوق العاده ای.”خواهش می کنم”

جواب تبریک رسمی

‘Thanks a lot for looking after the children.” – “It’s my pleasure. I love children”.خیلی ممنونم از اینکه از بچه ها مراقبت کردید.”این باعث افتخارمن است من عاشق بچه ها هستم”

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

  “Thanks a lot for your help, you’re very kind.” – “Don’t mention it.”خیلی ممنونم بابت کمکتان،شما خیلی مهربان هستید.ـ”حرفش را نزنید”

متن تشکر بابت تبریک تولد

باعث افتخار من است.My pleasure

جواب تبریک تولد نوزاد

این افتخاری برای من است.The pleasure is all mine

جواب تبریک تولد کوتاه

این باعث افتخار من است.It’s my pleasure

متن تشکر از دوستان و آشنایان

چیزی نیست که. It’s nothing.

متن قدردانی تشکر بابت تبریک تولد

 این اصلا یک مشکل نبود.It wasn’t a problem at all.

واقعا سورپرایز شدم

حرفش را نزنید!Don’t mention it.

متن تشکر بابت سوپرایز تولدم

خیلی خوش آمدیدYou’re very welcome.

جواب تبریک تولد با شعر

خواهش می کنم  .You’re welcome.

تشکر بابت سورپرایز تولد

مشکلی نیست .That’s all right

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

Thank you for your kind consideration.از شما ممنونم بابت رسیدگی خیرخواهانه تان.

متن سورپرایز شدن با گل

I am very thankful that you are considering my problem.من خدا را خیلی شکر می کنم که شما مشکل من را رسیدگی می کنید.

تشکر بابت سورپرایز شدن

I was so pleased to hear from you.من خیلی خوشحال بودم که از شما بشنوم.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

Many thanks for your letter/email.تشکر فراوان برای نامه تان ایمیل تان

متن تشکر از دخترم بابت سوپرایز تولد

Many thanks for your assistance in our projectتشکرفراوان برای کمکتان در پروژه ما.

متن تشکر از خانواده بابت سوپرایز تولد

Thank you for taking the trouble to help me. I do appreciate itاز شما سپاسگذارم از این که به زحمت افتادید تا به من کمک کنید.من واقعا سپاسگذارم.

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولدم

Thank you for spending time with meممنون از شما بابت این که زمانی را با من گذراندید.

متن طنز تشکر تبریک تولد

How kind you are to help me. Thank you very muchچقدر شما مهربان هستید که به من کمک کردید خیلی ممنونم.

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

Thank you once again for everything you’ve done.یک بار دیگر از شما سپاسگذارم. برای همه کارهایی که شما انجام دادید

متن سورپرایز شدن با گل

Thank you for your consideration.از توجه شما سپاسگذارم.

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

Thank you for your attention to this matter.از توجه شما به این موضوع متشکرم.

کارت پستال تشکر بابت تبریک تولد

Thank you for your kind co-operation.از همکاری صمیمانه شما متشکرم.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد

Thank you for raising your concerns.از شما بابت نگرانی هایتان ممنونم.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد

Thank you for all your assistance.از تمام کمک هایتان ممنونم

استوری تشکر بابت تبریک تولد

Thank you for providing the requested information.از شما سپاسگذارم از اینکه اطلاعات را فراهم آوردید.

واقعا سورپرایز شدم

We would like to express our gratitude.ما می خواهیم سپاس گذاری و حق شناسی خودمان را ابراز کنیم.

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت مریضی

Thank you very much; your support is greatly appreciated.خیلی ممنون هستم .حمایت شما قابل قدردانی است.

متن کوتاه تشکر از همسر بابت گل

I would like to express my heartfelt thanks for giving me this opportunity .من می خواهم از شما تشکر صمیمانه ام را بابت این فرصتی که در اختیار من قرار دادید ابراز کنم.

جواب تبریک تولد همسر

Thank you for the opportunities you provided, and for having faith in me. از شما ممنونم بابت فرصتی که برای من فراهم کردید وایمانی که به من داشتید.

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت مریضی

Thank you for your support, guidance and encouragementاز شما بابت حمایت،راهنمایی و تشویق تان ممنونم.

متن سورپرایز شدن با گل

I am eternally grateful for your trust, and appreciate you allowing me to have this time off workمن تا ابد از اعتماد شما سپاسگذارم واز شما ممنونم که به من اجازه دادید این مرخصی کاری را داشته باشم.

متن تشکر رسمی از دوست

Thank you very much for putting your trust in me and agreeing to my extended holiday request.ممنون از اینکه به من اعتماد کردید و به درخواست تعطیلات بیشتر من موافقت کردید.

تشکر بابت سورپرایز شدن

I value the trust you have put into me and will work hard to maintain it.من ارزش اعتمادی که شما به من داشتید را می دانم و برای حفظ کردن آن سخت کار خواهم کرد .

متن تشکر از خانواده بابت سوپرایز تولد

Allow me to express my sincerest gratitude for this opportunity you have given me.اجازه دهید به من تا قدردانی صادقانه ام را برای این فرصتی که در اختیار من قرار دادید ابراز کنم.

متن خنده دار برای تولد رفیق

I would like to sincerely thank you for this gesture.من می خواهم صمیمانه از شما برای این حرکت تشکر کنم.

تشکر بابت سورپرایز تولد

I want to thank you for the expression of faith in my abilities.من می خواهم از شما بابت این که به توانایی های من ایمان داشتید تشکر کنم.

متن تشکر از پدر و مادر بابت سوپرایز تولد

Thank you for providing us with such a great working environmentاز شما سپاسگذارم که برای ما چنین محیط کاری فوق العاده ای را فراهم کردید.

متن تبریک تولد خنده دار

If there ever was a boss who deserves praise and adulation, that person is youاگر تاکنون رئیسی بوده باشدکه سزاوار ستایش و پرستش باشد آن شخص شما هستید.

تشکر بابت تبریک تولد به انگلیسی

We are grateful for your kindness, loyalty and commitment to all of us.ما سپاسگذار مهربانی،وفاداری وتعهدتان به همه ما هستیم.

تشکر در جواب تبریک تولد چی باید بگیم

The workers have seen your dedication, and we would like to express our appreciation.کارگران تعهدتان را دیده اید و ما خواستار این هستیم که سپاسگذاریمان را به شما ابراز کنیم.

تشکر در جواب تبریک تولد چی باید بگیم

 I am thankful to be a part of your team.من خدا را شکر می کنم که بخشی از تیم شما هستم.

متن تشکر از عشق بابت سوپرایز تولد

Your support and dedication to your team has earned you much deserved admiration.حمایت و تعهدتان به تیم کاریتان تحسین زیادی را برای شما به ارمغان آورده است.

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تسلیت

Your strong leadership skills along with your support has earned you much deserved respect.مهارت های رهبری قوی همراه با حمایت هایتان احترام زیادی برای شما به ارمغان آورده است.

تشکر در جواب تبریک تولد چی باید بگیم

    Thank you for extending compassion and flexibility when I needed it.        As a supervisor, you are truly inspirational to your staff.از شما سپاسگذارم ازاینکه انعطاف پذیری و شفقت زیادی برای من قائل شدید.زمانی که من به آن نیاز داشتم.به عنوان یک سرپرست شما حقیقتا یک الگو و الهام بخش برای کارکنانتان هستید.

کلیپ تشکر بابت تبریک تولد

“Thank you for the beautiful Christmas presents. How thoughtful of youاز شما بابت هدیه زیبای کریسمس ممنونم.ای نشانه اندیشمندی و ملاحظه شماست.

متن سوپرایز یهویی تولد رفیق

“Thank you for inviting us to your beautiful home for Christmas! You are a very gracious host and we had a magical time. Warm Wishes.ممنون از اینکه برای کریسمس ما را به خانه زیبایتان دعوت کردید.شما یک میزبان بسیار بخشنده هستید.ما یک زمان جادویی را باهم داشتیم.آرزوهای دلگرم کننده ای را برایتان آرزومندم.

متن تشکر از همسر بابت تولد به انگلیسی

“I’d like to say a very warm thank you to you this Christmas. Thank you for making us feel so special. Merry Christmas.من می خواهم یک تشکر ویژه از شما بابت این کریسمس داشته باشم.ممنون از این که احساس فوق العاده ای را در ما به وجود آوردید.

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

 What a magical Christmas experience! Thank you.چه تجربه کریسمس جادویی ای!سپاسگذارم.

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

We all appreciate the lovingly wrapped gifts. Thank you so much.همه ما بابت این هدایای بسته بندی شده دوس داشتنی سپاسگذاریم.خیلی ممنونم

جواب تبریک تولد رسمی کوتاه

Thank you for the beautiful Christmas card.از شما بابت کارت کریسمس زیبا ممنونم

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

Thank you for such a practical gift.از شما بابت چنین هدیه کاربردی ای ممنونم.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

I really appreciate the gift card, thank you so much.بابت کارت هدیه واقعا سپاسگذارم.واقعا ممنونم.

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تسلیت

You are a very gracious host. Thank you for the warm invite.شما یک میزبان بسیار بخشنده هستید.از شما بابت دعوت صمیمی و گرم تان ممنونم.

تشکر بابت سورپرایز شدن

Thank you for a memorable Christmas gathering.از شما بابت یک دورهمی کریسمس به یاد ماندنی سپاسگذارم.

متن تشکر از همسر بابت کادو روز زن

Thank you for hosting Christmas dinner; it was divine.از شما بابت میزبانی شام کریسمس ممنونم.این الهی بود.

جواب تبریک تولد کوتاه

Thank you for including us in your Christmas festivities.از شما بابت اینکه ما را در جشن کریسمستان  سهیم کردید ممنونم.

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولد

Thank you for the wonderful Christmas feast.از شما بابت جشن فوق العاده کریسمس ممنونم.

جواب تبریک تولد نوزاد

Thank you for inviting us to your beautiful home for Christmas.ممنون از شما بابت اینکه برای کریسمس ما را به خانه زیبایتان دعوت کردید.

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولد

Thank you Santa! The children loved your gifts.از شما ممنونم سانتا!بچه ها هدایای شان را دوس داشتند.

در جواب تبریک چه باید گفت

It has been a very special Christmas thanks to you. Happy Holidays.این یک تشکر ویژه ی کریسمسی به شما بود.تعطیلات مبارک.

متن تشکر از همسر بابت سوپرایز

Thanks for the Christmas gifts; I love them.ممنون بابت هدایای کریسمس.من عاشق آن ها هستم.

عکس نوشته سورپرایز شدن

Thank you so much for making my Christmas so special.ممنونم از شما به خاطر این که کریسمس من را فوق العاده کردید.

متن تشکر بابت تبریک تولد

Thank you for making me feel special this Christmas.ممنون از شما که این کریسمس یک احساس ویژه برای من به وجود آوردید.

واقعا سورپرایز شدم

I’d like to say a warm thank you to you this Christmas..من دوست دارم  این کریسمس یک تشکر گرم و صمیمی از شما داشته باشم .

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

“It was a pleasure to be a part of your special day. Thank you for inviting me, and sharing your happiness.این باعث افتخار بودکه شما بخشی از روز ویژه ی شما باشم.ممنون از اینکه من را دعوت کردید وشادی تان را با من تقسیم کردید.

تشکر از خواهر بابت تبریک تولد

“Words cannot describe how grateful we are for your generous gift. Thank you ever so much.نمیتوانم با چه زبانی بگویم که چقدر بابت هدیه سخاوتمندانه شما سپاسگذارم.از شما واقعا مممنونم.

استیکر تشکر بابت تبریک تولد

.Thank you for all the lovely gifts, and for being here with us. It means a lotبابت همه هدایای دوست داشتنی از شما ممنونیم واز اینکه اینجا با ما بودید این برای ما واقعا پرمفهوم بود.

متن عاشقانه تشکر از همسر

“Thank you so much for everything you did to help make this day perfect. What would we have done without you?”از شما بسیار سپاسگذارم برای همه چیزهایی که انجام دادید که این روز را فوق العاده کنید ما بدون شما چکار می کردیم.

متن سورپرایز شدن با گل

“Thank you for the gift, and for joining us today. It’s been so special, and we’re really glad you were her .بابت هدیه ممنون واین که امروز به ما پیوستید.این واقعا ویژه بود و ما واقعا خوشحال هستیم که شما اینجا بودید.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

Thank you for coming today. It’s been such a wonderful day, and we really appreciate you sharing it with us .ممنونیم از شما که تشریف آوردید.این روز فوق العاده ای بود.و ما واقعا سپاسگذاریم که شما آن را با ما سهیم هستید.

متن تشکر بابت سوپرایز تولدم

I’m very happy to be a part of your celebrations.بسیار خوشحالم که بخشی از جشن شما هستم.

متن طنز تشکر تبریک تولد

It was a pleasure to be a part of your special day.این باعث افتخار ما بود که بخشی از روز ویژه ی شما باشم .

جواب تبریک رسمی

Words cannot describe how grateful we areنمی توانم با چه کلماتی به شما بگویم که چقدر ازشما سپاسگذارم.

متن تشکر از عشقم بابت سوپرایز تولدم

Thank you ever so much for your generous giftازشما بابت هدیه سخاوتمندانه تان ممنونم.

متن عاشقانه تشکر از همسر

What would we have done without your help? Thank you so much.ما بدون کمک شما چکار می کردیم؟ واقعا ممنونم.

متن تشکر از عشقم بابت سوپرایز تولدم

We will remember this day and your contribution foreverما این روز و سهم شما را برای همیشه به یاد خواهیم داشت..

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

I cannot thank you enough for the wonderful gift.من نمی توانم بابت این هدیه فوق العاده به اندازه کافی تشکر کنم.

کارت پستال تشکر بابت تبریک تولد

Thank you for the gift, we’re very grateful. بابت هدیه از شما متشکریم واقعا از شما سپاسگذاریم.

در جواب تبریک چه باید گفت

We really appreciate your presence here.ما واقعا از حضور شما اینجا کمال تشکر را داریم.

متن خنده دار برای تولد رفیق

Thank you for sharing this special day with us.از شما ممنونیم که این روز ویژه را با ما شریک شدید.

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

We appreciate you sharing our celebrations with us.ما از شما سپاسگذاریم که جشن مان را با ما سهیم شدید.

متن تشکر از پدر و مادر بابت سوپرایز تولد

Thank you for joining us today.ممنون از اینکه امروز به ما پیوستید

تشکر بابت تبریک تولد به انگلیسی

Thank you for coming.ممنون از اینکه تشریف آوردید(خوش آمدید)

متن تشکر از دوستان و آشنایان

    “I had so much fun learning with you. Your lessons were very insightful and interactive, so thank you. You’re the best teacher ever.من یادگیری سرگرم کننده ای با شما داشتم.درس های شما عمیق و تعاملی بودند.پس از شما ممنونم شما همیشه بهترین معلم هستید.

متن تشکر بابت تبریک تولد لاتی

“Thank you for being so patient, and helping me improve! Teachers like you are hard to find, and I’m eternally grateful for everything you’ve taught me.ازشما سپاسگذارم که خیلی شکیبا بودیدو به بهترشدن من کمک کردید.پیدا کردن معلمانی مثل شما کارسختی است من تا ابد برای تمام چیزهایی که به من آموختید از شما سپاسگذارم.

متن طنز تشکر تبریک تولد

“You were there for me every step of the way, and I wholeheartedly appreciate everything you’ve done for me.در هر گامی که در مسیر برداشتیم شما آنجا بودید من از صمیم قلب بابت همه کارهایی که برای من انجام دادیدممنونم.

جواب تبریک تولد با شعر

  “I really appreciate all the hard work you’ve done to help me. I have learnt so much, and it’s all thanks to you.من واقعا سپاسگذارم بابت همه کارهای سختی که شما برای کمک به من انجام دادید.من خیلی زیاد یاد گرفته ام.این تمام سپاسگذاری من به شماست.

متن تشکر از دوستان مجازی

“I just want to say how grateful I am that you were my teacher. Your guidance and support has been amazing! Thank you for helping me improve.من فقط می خواهم بگویم چقدرسپاسگذارم از این که شما معلم من بودید.راهنمایی ها و حمایت های شما فوق العادست.ممنون از اینکه به بهتر شدن من کمک کردید.

در جواب تبریک چه باید گفت

You’re the best teacher ever!شما همیشه بهترین معلم من هستید.

کارت پستال تشکر بابت تبریک تولد

I wholeheartedly appreciate everything you’ve done for meمن از صمیم قلب بابت همه چیزهایی که برای من انجام دادید قدردانی می کنم.

واقعا سورپرایز شدم

Thank you for being patient and helping me improve ممنون از شما بابت صبر و شکیبایی و کمکی که به پیشرفت من کردید.

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تسلیت

Your approach to teaching inspires meرویکرد شما به تدریس به من الهام می بخشد.

متن تشکر از همسر بابت تولد به انگلیسی

I have had so much fun learning with you.من یادگیری مهیج و سرگرم کننده ای با شما داشته ام.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

Your lessons have been very insightful and fun.درس های شما با معنی و سرگرم کننده بوده است.

جواب تبریک تولد نوزاد

I want you to know how much I value your support.من می خواهم  شما بدانید چقدر ارزش حمایت های شما را می دانم.

جواب تبریک تولد نوزاد

Thank you for helping me improve.از شما برای کمکی که به پیشرفت من کردید متشکرم.

متن سورپرایز تولد همسر

Thank you for your guidance and support.از شما برای راهنمایی و حمایتتان ممنونم.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

I have learnt so much, thanks to you.من به لطف شما چیزهای خیلی زیادی یاد گرفته ام.

متن تشكر از همسر بابت سوپرایز تولد

I am grateful for the positive learning environment you provided me with.من واقعا قدردان شما هستم برای فضای یادگیری مثبتی که برای من فراهم آوردید.

استیکر تشکر بابت تبریک تولد

I really appreciate all the hard work you’ve done to help me.من واقعا قدر دان شما هستم بابت همه کارهای سختی که انجام دادید تا به من کمک کنید.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از خواهر

Teachers like you are not easy to find.پیدا کردن معلمی مثل شما کار آسانی نیست.

متن تشکر بابت تبریک تولد لاتی

How can I ever thank you enough.چطور می توانم به اندازه کافی از شما تشکر کنم.

متن طنز تشکر تبریک تولد

I am very thankful that you are my teacher.من خیلی خدا را شکر می کنم که شما معلم من هستید.

متن تشکر از همسر بابت تولد به انگلیسی

I cannot thank you enough for helping me.من نمی توانم از شما آن جور که لازم است برای کمکی که به من کردید تشکر کنم.

استوری تشکر بابت تبریک تولد

Thank you for sharing your wisdom with me.من از شما ممنونم بابت اینکه آگاهی تان را بامن به اشتراک گذاشتید.

تشکر بابت تبریک تولد دخترم

I am eternally grateful for everything you’ve taught me.من تا ابد سپاسگذار شما هستم بابت همه چیزهایی که به من آموختید.

استوری تشکر بابت تبریک تولد

Thank you I really appreciate your help.من واقعا از کمکتان متشکرم.

در جواب تبریک چه باید گفت

How kind you are to help me.Thank you for spending time with me.Thank you for taking the trouble to help me.I do appreciate it.Many thanks for your assistance in our project.

متن تشکر بابت تبریک تولد لاتی

Many Thanks for your emais.I was so pleased to hear from you.I greatly appreciate your kind word.I was very thanksful you are considering my problem.

در جواب تبریک چه باید گفت

عبارات پایه ای.                                پذیرفتن سپاس گذاری.Thank you!                                         That ‘s all rightThanks!                                            You’re welcome.Thanks a lot.                                      Don’t mention it.Thank you very much.                              Not at all.That’s very kink of you.                          It’s nothing.You’re so helpful.                                 My pleasure.Thank you for coming here today.

عکس تشکر بابت تبریک تولد

من به خود میبالم که در این عصر یخی و در این ظلمت باروت و فساد دوستانی دارم همچون آب زلال که دلشان آیینه خورشید است.دوستان من مثل گندمند، یعنی یک دنیا برکت و نعمت،و نبودشان قحطی و گرسنگی است و من چه خوشبختم که زردی خوشه های گندم در اطرافم موج میزند…!
دوستان خوبم بابت تبریک های زیبای تولد از همه شما ممنونم.

متن سورپرایز شدن با گل

داشتنت مثل هوای برفی یا نم نم باران جاده شمال یا مثل آن بغلی که عاشقت است و تنهایت نمی گذارد و یا مثل برگشتن آدمی که سالهای سال منتظر آمدنش بودی ؛ آی می چسبد …ممنون دوست خوبم بابت حضور گرمت و اینکه همیشه کنارم و به یادم هستی.

تشکر بابت تبریک تولد از دوستان

دوستان خوب . مهربانم،  با ارسال پیام های تبریک تولد بی نهایت زیبا و دوست داشتنی، نشان دادید که دوستی های مجازی از روابط و دوستی های دنیای ملموس، واقعی تر است و ارزش و اهمیت این ” دایره دوستی ” را بیش از پیش به من نمایاندید. از همه شما عزیزان که با پیام های تبریک تولد زیبایتان، شادی عمیقی به قلبم بخشیدید سپاسگذارم.

استیکر تشکر بابت تبریک تولد

دو چیز هیچ وقت از یاد آدما نمیره: دوستای خوب و روزهای خوبیه چیز هم هیچ وقت از دل آدم نمیره، روزهای خوبی که با دوستای خوب گذشتممنون از همه دوستان خوبم که در روز تولدم کنارم بودن و یا با ارسال پیام تبریک دلم را شاد نمودند.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

تمام دیروز دنبال یه شعر غمگین بودم که برای تولدم بگذارم، امروز صبح که پیام تبریکت را دیدم، از داشتن دوستی بهتر از برگدرخت، بهتر از آب روان حسابی خوشحال شدم. ممنون برای تبریک خوشحال کننده‌ات. با آرزوی بهترین‌ها.

تشکر بابت تبریک تولد

احساس خیلی خوبی است که در روز تولدت، تو را به یادشان باشد و تو امروز این احساس خوب را به من بخشیدی. ممنونم دوست خوبم برای اینکه تولدم را تبریک گفتی.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

از صمیم قلبم سپاسگزارم که روز تولدم را به یک روز فوق العاده خاص تبدیل کردید. لطف و محبت شما همیشه بیش از انتظارات من بوده است.

متن تشکر از دوستان و آشنایان

از شما برای آرزو‌های صمیمی و هدیه روز تولدم ممنونم. از داشتن آشنایانی همچون شما به خودم می‌بالم و از بودنتان در زندگی‌ام خوشحالم.

متن طنز تشکر تبریک تولد

پروردگارا ،آرامش و سلامتی و نشاط را هم چون دانه هاي‌ سفید برف؛آرام و بی صدا به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند بباران….جاداشت تشکرکنم از همه ی عزیزانی که پستهای هاي‌ پرمهرشون رو از من دریغ نداشتن…و روز تولدم رو بیادماندنی ترکردند.داداش ها..آبجی هام..ممنون ازلطفتون..پاینده باشیید و برقرار

متن سوپرایز یهویی تولد رفیق

از اعماق قلبم برای تمام تبریک‌هایی که برای روز تولدم ارسال کردید از شما تشکر می‌کنم.

متن تشکر از دوستان مجازی

در برابر این تبریک زیبای تولد، پاسخی که درخور شأن و شخصیت شما سراغ ندارم. امیدوارم بتوانم در آینده ذره‌ای از لطف‌هایتان را جبران کنم. بابت همه خوبی‌هایتان ممنونم. با احترام.

تشکر بابت تبریک تولد دخترم

تبریک‌های زیادی بابت تولدم به من گفته شد و خب خوشحال شدم، اما جنس بعضی خوشحالی‌ها فرق می‌کند. گاهی بابت یک هدیه تولد و یک تبریک آنقدر خوشحال هستی و هیجان داری که همه‌چیز غیر از آن یادت می‌رود و من الان چنین احساسی دارم. الان فقط یک جمله می‌توانم بگویم: همسرم متشکرم.

متن تشکر از عشقم بابت سوپرایز تولدم

خوشحالم که دوست‌داشتنی‌ترین انسان دنیا تولدم را تبریک گفت. تو باعث شدی که من یک زندگی زیبا را آغاز کنم. ممنونم همسر فوق‌العاده من.

کارت پستال تشکر بابت تبریک تولد

شما دوستان این احساس را در من بوجود آورده اید که گویی بر کوهی تکیه کرده ام، کوهی استوار که تیشه های فرهادوار تان نقشماندگار عشق را بر آن حک کرده است. قدر این کوه را می دانم و همچون پرنده ای، در شیار های این کوه لانه ای خواهم ساخت و تا ابد با آرامش و اطمینان، در آن سکنی خواهم گزید… لانه ای امن، که دیگر هیچ تند بادی نخواهد تنوانست آن را متزلزل کند…ممنون بابت پیام های تبریک تولد سراسر عشق و محبتتان.

جواب تبریک رسمی

همسر عزیزم، کادوی تولد زیبایی که به من هدیه دادی، شرمنده‌ام کرد. راضی به زحمتت نبودم. سرم که روی شانه‌ات باشد دیگر هیچ چیز نمی‌خواهم. شانه‌ات بس است. سپاس.

جواب تبریک تولد کوتاه

در برابر مهربانی بی‌حساب تو برای تبریک تولدم تشکری ندارم. حضور جاودانه‌ات در لحظه‌های تولدم را عشق است.

متن تشکر از زحمات

معجزه ای وجود دارد که دوستی نامیده می شودو در میان دل اقامت دارد ؛شما نمی دانید که چگونه بوجود می آید و چگونه آغاز می شوداما شادمانی که برایتان به ارمغان می آورد همیشه موهبتی خاص می بخشدو شما متوجه می شوید که دوستی ارزشمندترین نعمت خداوند است !ممنون از همه دوستان خوب و مهربانم بابات تبریک تولد های زیبا و دوست داشتنی

جواب تبریک تولد کوتاه

همسر عزیزم، ممنونم که تولدم را این‌قدر زیبا تبریک گفتی. بهترین دارایی‌ام تو هستی، با یک حس قشنگ می‌گویم همه شادی من از تولدم و همه آرامش من در زندگی بابت محبت تو و تبریک توست. یک قلب پر از عطر دوست داشتن نثارت می‌کنم و با تمام وجودم می‌گویم: متشکرم عزیزم.

متن تشکر بابت سوپرایز تولدم

در روز تولدم تبریک تو بهترین هدیه دنیا برای قلب عاشق من است. هر کس دنیا را برای چیزی می‌خواهد. اما من فقط تو را می‌خواهم دنیای من.

واقعا سورپرایز شدم

مرسی تکیه‌گاه زندگیم که تولدم رو تبریک گفتی. بودنت خوشی منو توی بهترین روز زندگیم تکمیل می‌کنه.

متن کوتاه تشکر از همسر بابت گل

دوست خوب و مهربانم، معجزه‌ای وجود دارد که دوستی نامیده می‌شود و در میان دل اقامت دارد. ما نمی‌دانیم که چگونه بوجود  می‌آید و چگونه آغاز می‌شود، اما شادمانی که برایمان به ارمغان می‌آورد همیشه موهبتی خاص می‌بخشد و آن وقت است که متوجه می‌شویم که دوستی ارزشمندترین نعمت خداوند است. امروز وقتی تولدم را تبریک گفتی، معجزه خداوند را با چشم‌هایم دیدم. ممنون برای تبریک تولد.

متن سورپرایز شدن با گل

از تو سپاسگزارم بابت تمام کار‌هایی که انجام دادی تا یک روز تولد خاص برای من بسازی. از تبریک تولد و تمام آرزوهایت ممنونم. دوستت دارم عزیزم.

عکس نوشته سورپرایز شدن

عشق ماندگار من، ممنونم از تبریک عاشقانه‌ات، لبخند تو زیباترین هدیه‌ای است که می‌توانم در روز تولدم بگیرم.

جواب تبریک تولد با شعر

قبل از تو، روز‌های تولدم همه بی‌رنگ و بو بودند. ممنونم که به زندگی‌ام آمدی و معنای واقعی «تولدت مبارک» شیرین را به من چشاندی.

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

به خود می‌بالم که در این زمانه‌ای که کمتر می‌توان به یکدیگر محبت و عشق هدیه کرد، دوستانی دارم همچون آب زلال که دلشان آیینه خورشید است. سپاسگزارم که سالگرد تولدم در خاطرتان بود.

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولدم

دوستان خوب . مهربانم،  با ارسال پیام های تبریک تولد بی نهایت زیبا و دوست داشتنی، نشان دادید که دوستی های مجازی از روابط و دوستی های دنیای ملموس، واقعی تر است و ارزش و اهمیت این ” دایره دوستی ” را بیش از پیش به من نمایاندید. از همه شما عزیزان که با پیام های تبریک تولد زیبایتان، شادی عمیقی به قلبم بخشیدید سپاسگذارم.

متن عاشقانه تشکر از همسر

پروردگارا، آرامش و سلامتی را به سرزمین قلب کسانی که تولدم را تبریک گفتند و برایم عزیزند بباران و شکوفه‌زار وجودشان را نشاط و زیبایی ببخش. ممنونم دوستان.

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

یک تبریک مسرت‌بخش، همواره دل را شاد و لحظه‌ها را ماندگار می‌سازد و اینک تبریک تولد شما نیز مایه مباهات من است. سپاسی بی‌حد و بی‌کران که تبریکات زیبای شما را دریافت داشتم.

شعر عاشقانه در جواب تبریک تولد

محبت چشمه‌ای‌ست از جنس نور
هم ارادت هم سلام از راه دور
سپاس بابت پیام تبریکتان

متن قدردانی تشکر بابت تبریک تولد

امروز که تولدم را تبریک گفتید، عشق در وجودم حک شد. شما دوستان این احساس را در من بوجود آورده‌اید که گویی بر کوهی تکیه کرده‌ام، کوهی استوار که تیشه‌های فرهادوارتان نقش ماندگار عشق را بر آن حک کرده است. قدر این کوه را می‌دانم و همچون پرنده‌ای، در شیار‌های این کوه لانه‌ای خواهم ساخت و تا ابد با آرامش و اطمینان، در آن سکنی خواهم گزید. لانه‌ای امن، که هیچ تندبادی نخواهد تنوانست آن را متزلزل کند. ممنون بابت پیام‌های تبریک تولد سراسر عشق و محبتتان.

متن تشکر از دوستان و آشنایان

سپاس ویژه مرا پذیرا باش. تبریک شما با خود یک پیام زیبا داشت: زندگی زیباست، دقت کن، آرام رد شو، حس کن، نفس بکش؛ همه چیز نعمت است.

تشکر بابت تبریک تولد از دوستان

عاشقان راه تشکر کردنشان را فدا شدن می‌بینند و پروانه برای قدردانی از شمع در آتشش آب می‌شود. آه از دست کوته من که نمی‌دانم در برابر تبریک مهرآمیز تو چگونه تشکر کنم. خجالت و سپاس مرا همزمان پذیرا باش.

متن کوتاه تشکر از همسر بابت گل

گاه یک سنجاقک به تو دل می‌بندد و تو هر روز سحر می‌نشینی لب حوض تا بیاید از راه از خم پیچک نیلوفرها، روی مو‌های سرت بنشیند یا که از قطره آب کف دستت بخورد. گاه یک سنجاقک همه معنی یک زندگی است. سپاسگزارم سنجاقک مهربان که روز تولدم به من تبریک گفتی و معنای زندگی‌ام شدی.

جواب تبریک تولد دوست

مرحبا‌ ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست
تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست
سپاس بی‌کران به بهانه تبریک پسندیده تو برای تولدم

جواب تبریک تولد همسر

چه زیبا بود تبریکت و چه واژه‌های بی‌نظیری را کنار هم نشانده بودی تا زیباترین تبریک تولد را برای من بسازی و من چقدر خوشبختم که، چون تویی دارم. شادی امروز را با تو تقسیم می‌کنم بهترین من.

تشکر بابت تبریک تولد دخترم

پروردگارا ؛آرامش و سلامتی و نشاط را همچون دانه های سفید برف؛آرام و بی صدا به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند بباران….جاداشت تشکــــــــــــــرکنم از همه عزیزانی که پستهای های پرمهرشون رو از من دریغ نداشتن…و روز تولدم رو بیادماندنی ترکردنـــــــــد.داداش ها..آبجی هام..ممنون ازلطفــتون..پاینده باشیید و برقرار

شعر عاشقانه در جواب تبریک تولد

A flower cannot blossom without sunshine, and I can’t live without you .یک گل بدون آفتاب شکوفا نمی شود، و من هم نمیتوانم بدون تو زندگی کنم.

متن سورپرایز شدن با گل

You are the best thing that ever happened to my lifeتو بهترین اتفاق زندگیمی

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تسلیت

You are my sweetheartجیگر منی !

متن سورپرایز شدن با گل

Never let you go from my lifeهرگز نمیذارم از زندگیم بری

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت عروسی

every time is the only time i wanna spend with youمی خوام همه لحظه هامو با تو باشم

جواب تبریک تولد با شعر

words don’t come easilyکلمات به آسانی نمی توانند احساسم را بیان کنند

متن تشکر بابت تبریک تولد لاتی

Miss youدلم تنگ شده

متن سورپرایز تولد همسر

You are my one true loveتو عشق راستین منی

استیکر تشکر بابت تبریک تولد

You are my treasureتو ثروت و گنجینه من هستی

متن تشکر از دوستان و آشنایان

You are my lifeتو زندگی من هستی

متن کوتاه تشکر از همسر بابت گل

You are the apple of my eyeتو تخم چشمانم هستی

استوری تشکر بابت تبریک تولد

You are a dream come trueتو رویای به واقعیت پیوسته منی

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

You make my heart skip a beatتو قلبم رو از ضربان متوقف میکنی

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

You lift me upتو منو بالا میبری

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

You light up my lifeتو زندگی ام رو روشن میکنی

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

I want a lifetime with youمیخوام کل زندگی رو با تو باشم

متن تشکر بابت سوپرایز تولد

.Take my breath awayمن بی تو نفس ندارم.

متن طنز تشکر تبریک تولد

.I am better because of youبخاطر تو هست که آدم بهتری هستم.

جواب تبریک تولد دوست

Sweetheartعزیزدلم

واقعا سورپرایز شدم

.You complete meتو منو کامل می کنی.

جواب تبریک تولد دوست

.I would die for youبمیرم برات.

تشکر بابت تبریک تولد دخترم

You are my reason for livingتو دلیل من برای زندگی هستی.

جواب تبریک تولد با شعر

You are my everythingتو همه چیز منی.

متن تشکر از حضور در جشن

I want you, and only youفقط و فقط تو را می خواهم.

کلیپ تشکر بابت تبریک تولد

I have got crush on youمن به شما احساس دارم _ خاطرخواه تان هستم.

جواب تبریک تولد کوتاه

I am addicted to youمن به تو وابسته شده ام.

تشکر بابت سورپرایز شدن

Will you go out with me?با من قرار میگذاری؟

جواب تبریک رسمی

You take my breath awayاز شدت دوست داشتنت نفسم بند میاد.

متن تشکر از همسر بابت کادو روز زن

I’ve fallen head over heels in love with you.من یک دل نه صد دل عاشق شما شده ام.

جواب تبریک تولد با شعر

Puppy loveعشق زودگذر و از روی هوس

تشکر از خواهر بابت تبریک تولد

Be lovey-doveyابراز علاقه در جمع با بوسه و بغل همیشگی

جواب تبریک تولد نوزاد

Love at the first sightعشق در نگاه اول

متن در مورد تشکر بابت سوپرایز تولد

.Every day I worship you moreهر روز بیش از پیش می پرستمت.

واقعا سورپرایز شدم

با قدردانی از استادان فوق العاده‌ام این پایان‌نامه را تقدیم می‌کنم به پدر و مادرم که از نگاهشان صلابت، از رفتارشان محبت و از صبرشان ایستادگی را آموختم
تقدیم به مهربان فرشتگانی که لحظات ناب باور بودن، لذت و غرور دانستن، جسارت خواستن، عظمت رسیدن و تمام تجربه‌های یکتا و زیبای زندگیم، مدیون حضور سبز آن‌هاست
سپاس بی کران پروردگار یکتا را که پدر و مادری این چنین نصیبم ساخته و امیدوارم بتوانم در آینده‌ نزدیک جوابگوی این همه محبت آن‌ها باشم

متن تشکر بابت تبریک تولد

به پاس قدر دانی از قلبی آکنده از عشق و معرفت
که محیطی سرشار از سلامت و امنیت و آرامش و آسایش برای من فراهم آورده است
مقدس‌ترین واژه‌ها در لغت نامه دلم تقدیمتان باشد
مادر مهربانم که زندگیم را مدیون مهر و عطوفت آن می‌دانم
و پدرم که همواره در سایه سار حمایتش، جرات چشم دوختن به افق‌های دور را یافته‌ام
این پایان‌نامه را تقدیم می‌کنم به بزرگ‌ترین و ارزشمندترین آموزگاران زندگی‌ام
که همواره برایم تکیه‌گاه امن و مطمئنی بودند
پدر و مادر عزیزم هزاران بار سپاس

استوری تشکر بابت تبریک تولد

به پاس تعبیر عظیم و انسانیشان از کلمه ایثار و گذشت
به پاس عاطفه سرشار و گرمای امیدبخش وجودشان
که در این سردترین روزگاران بهترین پشتیبان است
به پاس قلب‌های بزرگشان که فریادرس است
و سرگردانی و ترس در پناهشان به شجاعت می‌گراید
و به پاس محبت‌های بی دریغشان که هرگز فروکش نمی‌کند
پایان نامه دوره … را به پدر و مادر عزیزم تقدیم می‌کنم

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

با درود فراوان
سپاس و ستایش خدای سبحان را که توانایی و بضاعت انجام این پژوهش را به ما عنایت کرد
پایان نامه دوره … را با احترام به همه عزیزانی که مرا همراهی کردند، به پدر و مادر عزیزم تقدیم می‌کنم
سپاس بیکران بر همدلی و همراهی مادر دلسوز و مهربانم که سجده‌ ایثارش گل محبت را در وجودم پروراند و دامان گهربارش لحظه‌های مهربانی را به من آموخت
و پدر و بی همانندم که عالمانه به من آموخت تا چگونه در عرصه زندگی ایستادگی را تجربه کنم و همواره پشتیبان و یاری‌گر من بوده و هست

متن تشکر بابت سوپرایز تولدم

پدرم کوهی استوار و حامی من در طول تمام زندگی
مادرم سنگ صبوری که الفبای زندگی به من آموخت
پدرم که سایه همیاری و همدلی او همیشه بر سرم جاری است
مادرم امید بخش جانم که آسایش و آرامش من از برکت حضور اوست
سپاس و قدردانی من تقدیم به شما که وجودم جز هدیه وجودتان نیست

کلیپ تشکر بابت تبریک تولد

تقدیم به پدر و مادر عزیزم
که خوشبختی و آرامشم را مدیون صفای باطنشان هستم
کسانی که در فراز و نشیب زندگی
و نیز در طی دوران تحصیل، سختی‌های زیادی را متحمل شدند
متانت و صبرتان را ارج می‌نهم
پدربزرگوارم
او که فکر و اندیشه‌ام را جهت بخشید و شایسته‌ترین راهنمایم بود
مادر عزیزم
او که قلب پاکش منبع دعای خیر و وجودش خورشید آسمان زندگی من است

تشکر بابت تبریک تولد

به سلامتی مادر و پدرم
که هزار بار ترک برداشتن و یکبار دم از شکست نزدند
کهنه را پوشیدند و ذوق لباس نو را به من بخشیدند
غرورم را خریدند و یکبار مغرورم نگشتند
پرواز یادم دادند و پریدنم را نگریستند
پدر و مادر مهربانم
من از شما بودم و هستیم از هستی شماست
دستانم را بگیرید که بزرگ کودکتان هنوز غرق در نیاز است

جواب تبریک تولد همسر

مادر یعنی به تعداد همه روز‌های گذشته صبوری
پدر یعنی یک کوه بلند و با استقامت، یعنی پشت و پناه
مادر یعنی به تعداد همه روز‌های آینده دلواپسی
پدر یعنی به تعداد آرامش همه خواب‌های کودکانه بیداری
پدر و مادر عزیزم برای تشکر از شما
به دنبال قشنگ‌ترین واژه‌ها و کلمات میگردم
اما واژه‌ها چقدر فقیر و کم بضاعتند
فقط می‌گویم دوستتان دارم
و در همین دو کلمه دنیایی نهفته است

متن تشکر از خانواده بابت سوپرایز تولد

دو فرشته‌ای که از خواسته‌هایشان گذشتند.
سختی‌ها را به جان خریدند و
خود را سپر بلای مشکلات و ناملایمات کردند
تا من به جایگاهی که اکنون در آن ایستاده‌ام برسم‌
ای پدر از تو هر چه می‌گویم باز هم کم می‌آورم‌
ای مادر،‌ ای شوق زیبایی نفس کشیدن
شما در زندگی من همچون خورشید تابان هستید
که من از روشناییتان جان گرفتم
نمی‌توانم معنایی بالاتر از تقدیر و تشکر بر زبانم جاری سازم
و سپاس خود را در وصف شما عزیزان آشکار ساز

تشکر بابت سورپرایز تولد

تقدیم به:
پدرم با بوسه بر دستانش که وجودش مایه‌ دلگرمی‌ام است
و مادرم با بوسه بر دستانش که وجودش برایم همه مهر است
دلخوشی‌های همیشگی‌ام عطر حضورتان تکرار خوشی‌های من است
و صفای وجودتان مایه‌ آرامشم
در این لحظه بیشتر از همیشه دوستتان دارم

تشکر در جواب تبریک تولد چی باید بگیم

پدر عزیزم شما در تمام مراحل زندگی همچون تکیه گاهی مطمئن در کنارم بودید
و با راهنمایی‌هایتان، چون چراغی ره افروز در طی این مسیر مرا یاری کردید
و مادر مهربانم شما برای به ثمر رساندن توانایی‌های بالقوه‌ام از شیره جان مایه گذاردید
و چون باغبانی دلسوز زحمت مراقبتم را برای رسیدن به این مرحله شکوفایی به جان خریدند
سپاسگزار کسانی هستم که سرآغاز تولد من بوده‌اند.
از یکی زاده شده ام و از دیگری جاودانه

متن خنده دار برای تولد رفیق

پدر و مادر عزیزم شما همیشه مشوق و همراهم بوده‌اید
پدر که هیچگاه لبخندت را دریغ نکرده‌ای و همیشه حامی من بوده‌ای
و مادر وجودت شوق زیستن، صفایت مایه آرامش و صبرت مایه پشتکار من بوده
شما با آب شدن شمع وجودتان راه پر فراز و نشیب و سخت را برای من هموار کردید
و من تا همیشه قدردان و سپاسگزار زحمات شما خواهم بود

متن تبریک تولد خنده دار

پدر و مادر عزیزتر از جانم
شما مهم‌ترین افراد زندگی من هستید
من از شما متشکرم که در لحظاتی که بیشترین نیاز را به شما داشتم در کنارم بودید
و من همیشه به خاطر تمام عشقی که به من عطا کردید از شما سپاسگزارم
شما پدر و مادر فوق‌العاده‌ای بودید و هستید
و من از خدا تشکر می‌کنم که پدر و مادری مانند شما را به من داده است

متن تشكر از همسر بابت سوپرایز تولد

تقدیم به پدر و مادر عزیزم که همیشه
در انتهای نگاه سبزشان حضور رنگین کمان احساس می‌شود
و چشمه دستانشان همیشه جوشان است
پدر مردی که درد‌های بزرگی کشیده و حالا از آن به کوچکی یاد می‌کنند
مادر که فروغ نگاهش، گرمی کلامش و روشنی رویش سرمایه‌های جاودانه زندگی من است
محبت‌های شما در مسیر زندگی را هیچ گاه فراموش نخواهم کرد
و نیز حاصل تلاشم را بی دریغ تقدیمتان می‌کنم

تشکر از خواهر بابت تبریک تولد

من بودن را در شما و شما را در حیات می‌بینم
پدرم که در طول تحصیل تنها یار و راهنمای من بوده
و مادرم که همواره با دلسوزی مشوق من بوده است
من عشق را در قلب پر مهر شما و زندگی را در پاکی چشمان شما می‌بینم
شما مقدس‌ترین و مهربان‌ترین عشق در زندگی من هستید
پدر و مادر عزیز و مهربانم
برای تمام یاری‌ها و پشتیبانی‌ها بی‌نهایت سپاسگزارم

متن تشکر از زحمات

کاش خدا یه فرصت دیگه بهم میدادتا با پدرم بودن را بیشتر احساس می‌کردمکاش می‌شد دوباره تو آغوشش برمو بهش بگم دوستش دارمبهش بگم بابا زندگی بی‌تو معنا ندارهکاش می‌شد فرصتهای از دست رفته رو جبران کردبابا خیلی دوست دارم دلم برات تنگ شدهخدایا مواظب بهترینم باش

متن سورپرایز شدن با گل

ای کاش کنارم بودی همین یک شب راای پدر مهربانم اگر چه به کنارم نیستی امّاوجود تو را همیشه در کنارم حس میکنمو می دانم همیشه مواظبم هستیدوستت دارم و همیشه دل تنگمکه فقط یکبار دیگه دستانت را بگیرمو بگویم روزت مبارک بابای عزیزم…

جواب تبریک رسمی

دلم برای روزهایی تنگ استکه می دانم باز نخواهند گشتبرای پدرم که دیگر حضورش رااحساس نخواهم کردبه راستی که چه زود دیر می شودپدرم روزت مبارک…

متن تشكر از همسر بابت سوپرایز تولد

پدر مرا ببخشمرا ببخش که هرگز برای نبودتجلوی دیگران اشک نریختمکه نکند دلشان بگیردمرا ببخش که عشق به تو را پنهان کردمتا نخواهند دیگران ناراحت شوندمرا ببخش که دلتنگی‌هایم برایت را پنهان کردمتا دیگران نفهمند و غم و غصّه بخورندمرا ببخش امّا من دوستت دارمروزت مبارک فرشته قلب من

متن تشکر از دوستان مجازی

به پاس اولین بوسه ایکه پدرم به رسم مهردر اوّلین ساعات تولد به گونه ام زدبه یاد سوزنده ترین بوسۀ آخرکه من به رسم وداع به صورتش زدمیادش را گرامی میدارمنثار روح همه ی پدرانیکه دیگر بین ما نیستند.

متن تشکر از دخترم بابت سوپرایز تولد

روزت پدر، می آید و بدجور دلتنگم
یاد تماس آخرت، آن آخرین زنگم
آن روزهایی که نفهمیدم حضورت را
امروز با دنیای خالی از تو در جنگم

در جواب تبریک چه باید گفت

ای پدر ای با دل من همنشینای صمیمی ای بر انگشتر نگیندر صداقت برتر از ایینه اییدر رفاقت با دل بی‌کینه اییبابای عزیزم هنوزم رو رفاقتت حساب میکنمبیا تو خوابم که خیلی دلتنگتمروح همه پدرای آسمانی شاد

تشکر بابت تبریک تولد از دوستان

پدرم یاد تو هرگز نرود از دل ما مگر ان روز که درخاک شود منزل ما

جواب تبریک تولد کوتاه

این گوهر گم گشته به دنیا پدرم بود محبوب همه یار همه تاج سرم بودهرجا که زمن نام ونشانی طلبیدند اوازه همه نامش سند معتبرم بود

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

آن کس که مرا روح وروان بود پدر بود ان کس که مرا فخر زمان بود پدرم بودافسوس که رفت از سرم آن سایه رحمت آن کس که برایم نگران بود پدرم بود

متن تشکر از زحمات

پدر جان یاد آن شب ها که ما را شمع جان بودی میان نا امیدی ها چراغ جاودان بودیبرایت زندگی کردن اگرچه رنج وسختی بود بنازم همتت بابا صبور و مهربان بودی

متن تشکر از همسر بابت سوپرایز

باورم نیست پدر رفتی وخاموش شدی ترک ما کردی وبا خاک هم آغوش شدیخانه را نوری اگر بود ز رخسار تو بود ای چراغ دل ما از چه تو خاموش شدی

متن تشکر از همسر بابت کادو روز زن

گذشته سالی و رویت ندیدیمگلی از گلشن رویت نچیدیمرسیده سالگرد تو ولی مابه قدر سال‌ها محنت کشیدیم

جواب تبریک تولد کوتاه

آنقَدَر وسوسه دارمبنویسم که نگو…تو کجایی پدرم…؟!آنقَدَر حسرت دیدار تو دارم که نگو…بسکه دلتنگ تو ام ،از سر شب تا حالا…آنقَدَر بوسه به تصویر تو دادم که نگو…

متن طنز تشکر تبریک تولد

پدر مرا ببخشمرا ببخش که هرگز برای نبودتجلوی دیگران اشک نریختمکه نکند دلشان بگیرد

جواب تبریک رسمی

حالا که جسم تو اینجا نیست،سعی می کنم خاطراتت را زنده کنم؛غرور و نجابت، پاکی و صفای قدم،سنگینی سکوت و نگاه‌های نافذ تو رابه خاطر می‌آورم.

متن تبریک تولد خنده دار

آجر به آجر،ساخته می‏شوم؛وقتی پناه دست‏های امنت،موسیقی مهربان عشق رابه ترنم می‏آیند.

متن تشکر از زحمات

کاش می ‌شدفرصت‌های رفته را جبران کرد،کاش می‌آمدی و من میگفتمکه دیگر قدر تو را میدانم.

متن تشکر رسمی از دوست

.Every second spent with you is a second full of happiness and laughter
.You are such a huge part of my life, and the main reason of my stable mental health
.I’m so lucky to have you
.I feel really blessed
هر ثانیه با شما سپری می شود ثانیه ای پر از شادی و خنده است.
شما چنین بخش عظیمی از زندگی من و اصلی ترین دلیل سلامت روان من هستید.
من خیلی خوش شانس هستم که شما را دارم واقعاً احساس برکت می کنم.

جواب تبریک تولد کوتاه

.I know that you don’t really need to hear this, but I’ll say it anyway
.You are the best thing that has ever happened to me
.Friends like you are hard to find, and I’m really honoured that you picked me
من می دانم که شما واقعاً نیازی به شنیدن این ندارید، اما به هر حال من آن را خواهم گفت.
تو بهترین چیزی هستی که برای من اتفاق افتاده
دوستانی مثل شما سخت پیدا می شوند ، و من واقعاً افتخار می کنم که مرا انتخاب کردید.

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت عروسی

.You showed me what true friendship looks like
.I have never thought that I will ever be able to find a friend in my adult life. But you truly saved me
.I cannot thank you enough for everything you do for me, mate
شما به من نشان دادید که دوستی واقعی چگونه است من هرگز فکر نکرده ام که در زندگی خود بتوانم دوستی پیدا کنم.
اما تو واقعاً مرا نجات دادی.
من نمی توانم به اندازه کافی برای همه کاری که برای من انجام می دهی متشکرم، همسر.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد

.Your friendship means the world to me
I know that we’re different, and we don’t agree with each other most of the time, but I wouldn’t be happy without you
.Thank you, pal
دوستی شما برای من یعنی دنیا.
من می دانم که ما متفاوت هستیم و بیشتر اوقات با یکدیگر موافق نیستیم، اما بدون تو خوشحال نخواهم شد.
متشکرم.

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

.Are you ready to hear something crazy? I love you, pal
.I know, I cannot believe that too. But you make this world a better place, and I appreciate it very much
.I want you to know that I’m really grateful
آیا شما آماده شنیدن چیز دیوانه ای هستید؟ دوستت دارم می دانم ، من هم نمی توانم آن را باور کنم.
اما شما این دنیا را مکان بهتری می کنید و من بسیار قدردان آن هستم.
من می خواهم شما بدانید که من واقعاً سپاسگزارم.

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت عروسی

.Sometimes life hits hard
It’s hard to cope with everything by myself, so having a friend like you is the greatest blessing I have ever received. I’m beyond thankful for your support and understanding, buddy
.You are the best
گاهی زندگی سخت می شود.
کنار آمدن با همه چیز سخت است، بنابراین داشتن دوستی مانند شما بزرگترین نعمتی است که دریافت کرده ام.
من از حمایت و درک شما متشکرم، رفیق. تو بهترینی.

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

.We’ve known each other since we were teeny-tiny babies
.I can’t imagine my life without you in it
.You make every day so special just by being a part of my everyday routines
.Thank you for being my friend through all this time
I really appreciate it
ما از زمان کودکی ، یکدیگر را می شناختیم.
من نمی توانم زندگی را بدون تو تصور کنم.
شما فقط با عضویت در برنامه های روزمره من هر روز را بسیار خاص می کنید.
متشکرم که در تمام این مدت دوست من بودید.
من واقعاً قدر آن را می دانم.

جواب تبریک تولد کوتاه

.You can put a smile on my face even when I don’t feel like smiling at all
.I think it’s the most amazing thing about our friendship
.We make each other laugh all the time
.And it helps a lot to live a life full of complicated stuff
.Love you, buddy
شما می توانید لبخندی بر لب من بنشانید حتی وقتی که اصلاً دلم نمی خواهد لبخند بزنم.
من فکر می کنم این شگفت انگیزترین چیز در مورد دوستی ما است.
ما همیشه یکدیگر را می خندیم.
و به زندگی پر از چیزهای پیچیده کمک زیادی می کند.
دوستت دارم.

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تسلیت

.Sometimes I feel like I don’t belong anywhere
.I just feel like no one can actually understand me
.But then I remember that I have you
.I honestly don’t know what would I do without you. Thank you for being the best human being in the world
گاهی احساس می کنم به جایی تعلق ندارم.
فقط احساس می کنم هیچ کس نمی تواند مرا درک کند.
اما بعد یادم می آید که تو را دارم.
صادقانه نمی دانم بدون تو چه کار می کنم ممنون که بهترین انسان دنیا هستید.

در جواب تبریک چه باید گفت

.It’s hard to say ‘thank you’ to someone who deserves so much more than that
.You are the gift of God, and my life would be absolutely miserable without you in it
.I love you
سخت است که بگویید “متشکرم” از کسی که شایسته بیشتر از اینها است.
تو هدیه خدا هستی و زندگی من بدون تو کاملاً بدبخت خواهد بود.
دوستت دارم.
*متن زیبای انگلیسی برای تشکر از رفیق صمیمی با معنی فارسی*
.I can’t even explain how grateful I am to have you in my life
.Your support is precious, no one understands me like you do
.I always say that we are siblings, because I feel like we have the same blood running in our veins
من حتی نمی توانم توضیح دهم که چقدر از داشتن تو در زندگی سپاسگزارم.
حمایت شما بسیار ارزشمند است ، هیچ کس مثل من درک نمی کند.
من همیشه می گویم که ما خواهر و برادر هستیم ، زیرا احساس می کنم خون یکسان در رگ هایمان جاری است.

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

.We’ve had our ups and downs, but in the end, you’ll always be my best friend
.I would not change anything about you, although sometimes you piss me off
.Thank you for being by my side no matter what
ما فراز و نشیب هایمان را داشته ایم ، اما در پایان ، شما همیشه بهترین دوست من خواهید بود.
من چیزی در مورد شما تغییر نمی دهم ، اگرچه گاهی اوقات من را عصبانی می کنید.
ممنونم که هرچه هست در کنارم هستید.

تشکر بابت سورپرایز تولد

.The most important thing for me is to have someone who supports me no matter what
.I was lucky enough to meet you, buddy
.Thank you for being the friend I’ve always wanted to have
.You’re the best
مهمترین چیز برای من این است که کسی داشته باشم که از من حمایت کند مهم نیست.
من به اندازه کافی خوش شانس بودم که با تو ملاقات کردم ، رفیق.
ممنونم که دوستی هستید که همیشه دوست داشتم داشته باشم.
تو بهترینی.

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت مریضی

.I may not talk about how wonderful you are, but it doesn’t mean that I don’t think that way
.You are the best person I know, and because of that I call you my best friend
.Thank you for our friendship
من ممکن است در مورد میزان شگفت انگیز بودن شما صحبت نکنم، اما به این معنی نیست که من اینطور فکر نمی کنم.
تو بهترین کسی هستی که می شناسم ، و به همین دلیل تو را بهترین دوست خود می نامم.
ممنون از دوستی ما

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

.People come and go, but you will always be by my side
.That’s what I appreciate the most about you, friend
.I’ve never met someone as loyal, kind and generous as you
.Thank you for choosing me to be your friend
مردم می آیند و می روند ، اما تو همیشه در کنار من خواهی بود.
این چیزی است که من بیشتر از شما قدردانی می کنم، دوست.
من هرگز کسی را به اندازه شما وفادار، مهربان و سخاوتمند ملاقات نکرده ام.
متشکرم که مرا برای دوست بودن انتخاب کردید.

متن تشکر از همسر بابت کادو روز زن

.A friend is not someone who has the same taste in music, food or clothes as you do
.It’s someone who understands and respects the differences
.The differences bring us together
.Thank you for being this person, buddy
دوست کسی نیست که در موسیقی، غذا یا لباس همان طعم و مزه شما را داشته باشد.
این کسی است که تفاوت ها را درک می کند و به آنها احترام می گذارد.
اختلافات ما را گرد هم آورده است. متشکرم که این شخص هستی ، رفیق.

متن کوتاه تشکر از همسر بابت گل

.Can’t believe I was lucky enough to meet someone as kind and generous as you
You will always be my best friend, and because of that my life will be full of beautiful adventures and endless laughter
.Thank you for being you
باور نمی کنم من آنقدر خوش شانس بودم که با شخصی به مهربانی و سخاوتمندی مثل تو ملاقات کردم.
شما همیشه بهترین دوست من خواهید بود و به همین دلیل زندگی من پر از ماجراهای زیبا و خنده های بی پایان خواهد بود. ممنون که خودت هستی.

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

.It’s really hard to find someone who thinks the same way as you do
.You are the most unique and amazing person I know, and I want to thank you for choosing me to be your best friend
!Love you, buddy
واقعاً دشوار است کسی را پیدا کنید که مانند شما فکر کند. شما منحصر به فردترین و شگفت انگیزترین شخصی هستید که می شناسم ، و می خواهم از شما بخاطر انتخاب من برای بهترین دوست شما تشکر کنم.
دوستت دارم ، رفیق!

در جواب تبریک چه باید گفت

I know that we don’t talk much about our feelings, but you would do anything for me, and you know I would do the same for you
.Friendship like ours is hard to find, so I’m really grateful for having you in my life
من می دانم که ما خیلی درباره احساسات خود صحبت نمی کنیم ، اما شما هر کاری برای من انجام می دهید ، و شما می دانید که من نیز همین کار را برای شما انجام می دهم. دوستی مثل ما سخت پیدا می شود، بنابراین من واقعاً سپاسگزارم که در زندگی ام شما را داشته ام.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

.Before I start my day, I thank God for giving me such a wonderful friend like you
.Before I start my day today, I want to thank you for being part of me, of my life with its ups and downs
.Thank you really
قبل از اینکه روزم را شروع کنم ، خدا را شکر می کنم که چنین دوست فوق العاده ای مثل شما را به من داده است.
قبل از اینکه امروز روزم را شروع کنم ، می خواهم از شما تشکر کنم که بخشی از زندگی من ، زندگی من با فراز و نشیب ها بودید.
واقعا ممنون

کارت پستال تشکر بابت تبریک تولد

.I want to say thank you for being so kind and sympathetic
.I’ve managed to cope with all these challenges only because of you
.And now I have hope for a better future
.Thank you
می خواهم بگویم ممنونم که خیلی مهربان و دلسوز هستید.
من فقط به خاطر شما توانسته ام از پس همه این چالش ها برآیم. و اکنون به آینده ای بهتر امیدوارم.
متشکرم.

متن تشکر از حضور در جشن

.The best men are these who can’t stay indifferent to problems of those who are in need of help
.And you’re exactly this type
.How lucky I am to meet you on my way
.Thank you so much
بهترین مردها کسانی هستند که نمی توانند نسبت به مشکلات کسانی که به کمک نیاز دارند بی تفاوت باشند.
و شما دقیقاً از این نوع هستید.
چقدر خوش شانس هستم که در راه ملاقات شما هستم.
خیلی ممنونم.

متن تشکر بابت تبریک تولد لاتی

.Gratitude is like a little gift
.And even more: it’s only a gift, not an obligation
I’ve received a lot of sweet words and support from you recently and I want to thank you from the bottom of my heart for it
قدرشناسی مانند هدیه ای کوچک است.
و حتی بیشتر: این فقط یک هدیه است ، نه یک تعهد.
من اخیراً سخنان شیرین و پشتیبانی زیادی از شما دریافت کرده ام و می خواهم از صمیم قلب از شما برای آن تشکر کنم.

متن طنز تشکر تبریک تولد

.They say that gratitude is a sign of nobility. Maybe
.But for me gratitude is the way to show how much I appreciate you, your help and support
.Thank you indeed
آنها می گویند که قدرشناسی نشانه اشراف است. شاید.
اما برای من سپاسگزاری راهی است که نشان می دهد چقدر از شما ، کمک و پشتیبانی شما قدردانی می کنم.
واقعا ممنونم.

جواب تبریک تولد با شعر

Here’s a BIG thank you for never letting me down
.for helping me when I ask, thank you for your support when I went through a hard time
در اینجا یک بزرگ تشکر می کنم که هرگز مرا رها نکردید، وقتی به من کمک کردید به من کمک کردید، از اینکه وقتی سختی را پشت سر گذاشتم از شما پشتیبانی می کنید متشکرم.

تشکر بابت تبریک تولد دخترم

.I didn’t know how to express my feelings for you for a long time
.I couldn’t even find the right word that could describe what I feel
.But now I understand
.Gratitude – this is what I really feel
.Thank you for everything that you’ve done for me
مدتها نمی دانستم چگونه احساسات خود را نسبت به شما ابراز کنم.
من حتی نتوانستم کلمه درستی پیدا کنم که بتواند آنچه را که احساس می کنم توصیف کند. اما حالا فهمیدم.
قدرشناسی – این چیزی است که من واقعاً احساس می کنم.
از همه کارهایی که برای من انجام داده اید متشکرم.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

:There are a lot of things I can thank you for
.for your support, kindness, care, wisdom
.But what I really want is to say thank you for letting me know how to live honestly and happily
!Thank you
چیزهای زیادی وجود دارد که می توانم از آنها تشکر کنم:
برای حمایت ، مهربانی ، مراقبت ، خرد شما.
اما چیزی که من واقعاً می خواهم این است که از شما سپاسگزارم که به من اجازه دادید چگونه صادقانه و خوشبختانه زندگی کنم. متشکرم!

متن تشکر از زحمات

.You have a wonderful ability to read my mind. You understand me without any words
.You read me like a book
.And it’s great, because it’s what friendship is all about
!Thank you so much
شما توانایی فوق العاده ای در خواندن ذهن من دارید. بدون هیچ حرفی منو میفهمی.
شما مثل کتاب می خوانید.
و عالی است ، زیرا این همان چیزی است که دوستی در آن به وجود آمده است.
خیلی ممنونم.

متن تشکر از پدر و مادر بابت سوپرایز تولد

Thank you very much, for being there for me, for never letting me down, and for never letting me face my problems alone, I really owe you so much, so if you ever need anything, just give me a call, I’ll be there
خیلی ممنونم ، که برای من آنجا هستید ، هرگز مرا رها نکردید و هرگز نگذاشتید به تنهایی با مشکلات خود روبرو شوم ، من واقعاً خیلی مدیون شما هستم ، بنابراین اگر هرگز به چیزی احتیاج داشتید، فقط به من زنگ بزنید، آنجا باش!

تشکر بابت تبریک تولد از دوستان

A minute of communicating with you brings me so much joy and pleasure that it’s enough for me for the whole day
.You infuse positive energy and happiness
.Thank you for being joyful no matter what
یک دقیقه ارتباط با شما آنقدر لذت را برای من به ارمغان می آورد که برای کل روز برای من کافی است!
شما انرژی مثبت و خوشبختی را تزریق می کنید.
متشکرم از اینکه خوشحال بودید مهم نیست.

تشکر از خواهر بابت تبریک تولد

.“Keep running!” I hear it every time when I think that I’m done
.Only these two simple words said by you are enough to inspire me
.Only because of you, I’ll never give up
!Thank you
“ادامه دهید!” هر وقت فکر می کنم کارم تمام می شود آن را می شنوم.
فقط همین دو کلمه ساده گفته شده توسط شما برای الهام بخشیدن به من کافی است.
فقط به خاطر تو هرگز تسلیم نخواهم شد
متشکرم!

متن طنز تشکر تبریک تولد

.You’re my guardian angel, who keeps me safe from grief and failures
.You always show me the right way and cheer me up at a critical time
.I really can’t imagine my life without you
.Thank you
شما فرشته نگهبان من هستی، که مرا از غم و ناراحتی در امان نگه می داری.
شما همیشه راه درست را به من نشان می دهید و در یک زمان حساس روحیه ام می دهید.
من واقعاً نمی توانم زندگی خود را بدون تو تصور کنم.
متشکرم.

شعر عاشقانه در جواب تبریک تولد

.Every day I thank my fate for being so kind and giving me a friend like you
.Or, maybe, I should thank you for being so kind and understanding
.Because of you, I believe that real friendship exists
.Thank you
من هر روز از سرنوشتم تشکر می کنم که اینقدر مهربانم و دوستی مثل تو به من بخشید.
یا شاید، من باید از شما متشکرم که اینقدر مهربان و با درک هستید.
به خاطر شما، من معتقدم که دوستی واقعی وجود دارد.
متشکرم.

متن خنده دار برای تولد رفیق

Time is the most precious thing in our life and those people who are willing to sacrifice their time for other people deserve respect and gratitude
.Thank you indeed for your involvement and time
زمان گرانبهاترین چیز در زندگی ما است و افرادی که مایلند وقت خود را برای دیگران فدا کنند شایسته احترام و قدردانی هستند.
واقعاً از مشارکت و وقتتان سپاسگزارم.

جواب تبریک تولد کوتاه

.I believe that the world holds together when we have kind, sympathetic and generous people in it
.And I’m really lucky to have one of these people by my side
.Thank you very much for your wonderful ability to stay a real person no matter what
من معتقدم که جهانیان هنگامی که ما افراد مهربان ، دلسوز و سخاوتمندانه در آن داشته باشیم، دور هم جمع می شود.
و من واقعاً خوش شانس هستم که یکی از این افراد را در کنارم دارم.
از توانایی شگفت انگیز شما برای ماندن در یک فرد واقعی بدون توجه به هر چیزی بسیار سپاسگزارم.

متن تشكر از همسر بابت سوپرایز تولد

.When I say “Thank you”, I feel like my soul purifies and fills with lightness and glow
.When I say “Thank you”, your soul fills with pride and joy
That is why saying “Thank you” is so pleasant, that is why I want to thank you from the bottom of my heart
وقتی می گویم “متشکرم” ، احساس می کنم روح من پاک و پر از نور و درخشش می شود.
وقتی می گویم “متشکرم” ، روح شما پر از غرور و شادی می شود.
به همین دلیل گفتن “متشکرم” بسیار دلپذیر است، به همین دلیل می خواهم از صمیم قلب از شما تشکر کنم.

جواب تبریک رسمی

آرزویم این است که دلت خوش باشدنرود لحظه‌ای از صورت ماهت لبخندنشود غصه دمی نزدیکتلحظه‌هایت همه زیبا باشنداز خدا می‌خواهمکه تو را سالم خوشبخت بدارد همه عمرو نباشی دلتنگ«داماد عزیز خانواده تولدت مبارک»

جواب تبریک تولد کوتاه

تو دیگه داماد خانواده نیستی بلکه پسر ما هستیپسری که با خودش عشق رو به خانواده ما آوردو محفل خانواده ما را گرم‌تر از قبل کردتولدت مبارک پسرم

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولد

خوشبختی خواهرم آرزوی من بودو تو یکی از بزرگ‌ترین آرزوهای من رو برآورده کردیممنون که زندگی خوبی رو برای خواهرم ساختیو با من به مهربانی یک برادر بودیتولدت مبارک

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت مریضی

داماد عزیزماز تو ممنونم که همیشه تکیه‌گاه دخترمان بودیو ازش مزاقبت کردی و دوستش داشتیامیدوارم زندگی شاد و خوبی رو در کنار یکدیگر داشته باشید.زادروزت مبارک

متن تبریک تولد خنده دار

فرصت زیستن را قدر بدانیدو شادمانه زندگی کنید.برای شما عمری سرشار از موفقیت و شادی آرزومندم.داماد گرامی خانواده ما تولدت مبارک

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

از اولین ملاقات تا به الانجز احترام و مهربانی از تو ندیدمو این بزرگواری تو رو نشون می دهاز بودنت خوشحالم و برات بهترین ها رو آرزو می کنم

عکس تشکر بابت تبریک تولد

تنها خواسته ی من در این دنیای بزرگشادی و خوشبختی دخترم بوداو سزاوار بهترین هاستو تو این بهترین ها رو براش فراهم کردیتولدت مبارک مرد بزرگ

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولدم

داماد عزیزم؛خوشحالم از بودن تو بین اعضای خانوادمونو از اینکه دختر مردی دوست‌داشتنیمثل تو رو برای زندگی انتخاب کردهدوستت داریم و تولدت مبارک

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولدم

با بودنت تمام نگرانی های مندرباره ی دخترم از بین رفتو این ارزشمند ترین احساسی بود که یک نفر می تونست به من منتقل کنهدوستت داریم داماد گلم تولدت مبارک

تشکر بابت تبریک تولد

با بودنت ما خانواده بهتر و کامل‌تری هستیمکنار هم شادیم و حال خوبی داریمامیدواریم این شادی تا ابد ادامه داشته باشدتولدت مبارک داماد گرامی

جواب تبریک تولد با شعر

بهترین دوست کسی است که از شما می خواهد خودتان باشید و در هر شرایطی شما را دوست دارد
بهترین دوست من تولدت مبارک

متن سورپرایز تولد همسر

وقتی دنبال بهانه هستی همه‌ بهانه‌های دنیا، بی‌بهانه گم می‌شوند.
همکار خوبم تولدت مبارک

کلیپ تشکر بابت تبریک تولد

رفیقیک سال دیگه گذشت وکلی خاطره با هم ساختیمبه امید ساختن شادی و خاطره های بعدیتولدت مبارک

تشکر بابت سورپرایز تولد

تولدت مبارک دوست و همکار عزیز! تو برام مثل یک برادر/ خواهر هستی . کار با تو همیشه سرگرم کننده است. امروز آرزو می کنم روزی با آرزوهای گرم ، غافلگیر کننده و نعمت های زیادی داشته باشی.

واقعا سورپرایز شدم

صمیمانه ترین تبریکات خود را به مناسبت روز تولدت نثار می کنم و آرزوی سال هایسال زندگی توأم با خوشبختی را برایت دارم.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

الهی جاده زندگیت هموارآسمان چشمانت صاف و دریای دلت همیشه آرام و زلال باشدو هیچ وقت از دنیا خسته نباشی…تولدت مبارک دوست و همکار عزیزم

متن تبریک تولد خنده دار

همکار گرامی!
قدرت، اراده و روح بزرگ شما باعث حیرت همگان بوده
و من همواره شما را تحسین می کنم
تولدتان مبارک

متن تشکر بابت سوپرایز تولد

مدیریت محترم
امیدوارم زندگی برای شما مفهوم زیبایی و موفقیت باشد. تبریک صمیمانه برای زاد روز شما

متن تشکر از همسر بابت تولد به انگلیسی

آرزومند پدیدار شدن معجزه‌ خوشبختی در زندگی شما هستم.لحظه‌های خوش و سعادت نصیب شما همکار گرامی
تولدتان مبارک

جواب تبریک تولد رسمی کوتاه

فرصت زیستن را قدر بدانید و شادمانه زندگی کنید
همکار گرامی تولد پسرتان را از صمیم قلب تبریک می گویم و برای او موفقیت روزافزون خواستارم

متن تشکر بابت تبریک تولد لاتی

همکار عزیز؛یکی از مزایای این شغل کار کردن در کنار شماست.
آرزو می‌کنم لحظات شادی را در کنار خانواده‌ محترم‌تان تجربه کنید.تولدتان مبارک

متن تشكر از همسر بابت سوپرایز تولد

تولد شما بی‌شک بهانه‌ای شد برای تشکر از زحمات فراوانتانتولدتان را تبریک می‌گویم و از درگاه خداوند منان برایتان آرزوی موفقیت و طول عمر با عزت دارم.

جواب تبریک تولد رسمی کوتاه

همکار عزیز/ مدیر گرامیبه اوج رسیدن و در اوج ماندن را برایتان آرزومندیم.
تولدتان مبارک

متن سورپرایز تولد همسر

پرواز در آسمان آرزو‌ها و فرود آمدن در فرودگاه موفقیت را برایتان آرزومندیم!
تولدتان مبارک.

متن تشکر رسمی از دوست

آفتابی طلوع می‌کند و با طلوع آن جهان رنگ تازه ای به خود میگیردتولدتان مبارک باشد

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولد

همکار گرامی امیدوارم روز تولد شما شروع یک سالِ پر از موفقیت، سلامت و خوشبختی باشد و در این سال به اهداف خود دست پیدا کنید
تولدتان مبارک

تشکر از خواهر بابت تبریک تولد

امروز سالروز گزینش زمین اختیار و انتخاب و نفی بهشت بی دردی از جانب شماست.این انتخاب بر شما فرخنده باد . . .

تشکر بابت سورپرایز شدن

تاریخ تولد یادآور آن است که زندگی را باید جشن گرفت
هرچه بیشتر زندگی تان را گرامی داشته و جشن بگیرید
زندگی بهانه های بیشتری برای جشن گرفتن به شما خواهد دادتولدتان مبارک همکار عزیز!

متن تشکر بابت تبریک تولد لاتی

خدمت مدیر عامل محترم :
ضمن آرزوی موفقیت روز افزون در زندگی و کسب و کارتان، تولد شما را صمیمانه تبریک عرض می کنم.
از طرف …

متن سورپرایز تولد همسر

امیدوارم خوشبختی را حس کنید و نگه دارنده آن باشید
تولدتان مبارک

جواب تبریک رسمی

همکار گرامی امیدوارم روز تولد شما شروع یک سالِ پر از موفقیت، سلامت و خوشبختی باشد و در این سال به اهداف خود دست پیدا کنید
تولدتان مبارک

متن سورپرایز شدن با گل

زندگی را آن چنان بنگرید که زاویه ی دید شما، شادی و خوشی را بسازد. آرزومند بهترین ها برای شما
همکار محترم، تولدتان مبارک

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت مریضی

به زبانی که سرشار از شادی است زاد روزتان را تبریک می گویم دوست و همکار گرامی

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تسلیت

همکار عزیز!این روز خاص را به شما تبریک می گویمخبر خوش این که یک سال به بازنشسته شدن نزدیک شدید!تولدتان مبارک

جواب تبریک تولد دوست

تولد شروعی تازه است
و عهدی جدید برای دنبال کردن اهداف با تلاش مضاعف
شما فرد خاصی هستید
و امروز خاص ترین روز زندگی تان
تولدتان مبارک همکار گرامی!

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولدم

زندگی تمامش تجربه است
و تجربه های بیشتر پیوسته باعث بهتر شدن ما می شود
آرزوی عمری طولانی و با عزت برای شما دختر عزیزتان
تولد دخترتان را از صمیم قلب تبریک عرض می نمایم.

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت عروسی

برخاستن از عدم و درآمدن بر سیرت انسانی ، باشکوهترین پدیده هستی استاین باشکوه ترین، بر شما مبارک باد . . .

متن قدردانی تشکر بابت تبریک تولد

تولد تکرار امیدواری خداوندی است ، یادآوری این تکرار بر شما همگار عزیز گرامی باد

متن تشکر از زحمات

برخاستن از عدم و درآمدن بر سیرت انسانی، باشکوهترین پدیده هستی است
این باشکوه ترین، بر شما مبارک باد . . .

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولدم

چه لطیف است حس آغازی دوباره
و چه زیباست رسیدن دوباره به روز زیبای آغاز تنفس…
و چه اندازه عجیب است ، روز ابتدای بودن!و چه اندازه شیرین است امروز…
روز میلاد…روز تو! روزی که تو آغاز شدی!
تولدت مبارک همکار گرامی

متن تشکر از عشقم بابت سوپرایز تولدم

همکار گرامی!
قدرت، اراده و روح بزرگ شما باعث حیرت همگان بوده
و من همواره شما را تحسین می کنم
تولدتان مبارک

جواب تبریک تولد دوست

آرزومند پدیدار شدن معجزه‌ خوشبختی در زندگی شما هستم.
لحظه‌های خوش و سعادت نصیب شما همکار گرامی
تولدتان مبارک

استوری تشکر بابت تبریک تولد

همکار عزیز از تمام زحمات شما در سال قبل کمال تشکر را داریم و امیدواریم تک تک لحظاتتان پر از خوشی و موفقیت باشد
تولدتان مبارک

متن تشکر از همسر بابت سوپرایز

از صمیم قلبم به خاطر کلماتی زیبایی که بیان کردین از شما سپاس گزارم
از خداوند برای شما شادی، آرامش و خوشبختی را طلب می کنم

جواب تبریک تولد دوست

از آرزو های خوبت و از این احساس زیبایی که به من بخشیدی ممنونم دوست عزیزم.

جواب تبریک تولد دوست

همکار عزیز، با تمام مشغله هایی که در زندگی دارید امروز به یاد من بودین
این تبریک شما برای من بسیار با ارزش و گران بهاست
به همین خاطر از شما سپاس گزارم
لحظات خوبی را برای شما و خانواده ی محترم آرزو می کنم.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

خوشبختی من داشتن دوستانی مثل توست عزیزم
ممنونم که منو با پیام زیبات خوشحال کردی

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

پیام تبریک تو شادی من رو چند برابر کرد عزیزم
از تو برای یاد آوری لحظات زیبای زندگیم ممنونم
من هم شادی رو برای تو آرزو می کنم.

متن تشکر از همسر بابت سوپرایز

روزهای تولد می آیند و می روند
اما دوستان خوب همیشه کنارت خواهند ماند
از صمیم قلبم به خاطر تبریک تولدتان ممنونم …

متن تشکر بابت تبریک تولد

تبریکات گرم و صمیمانه شما
روز تولدم را به خاص ترین روز زندگی ام تبدیل کرد
به بودن عزیزانی چون شما در کنارم افتخار می کنم
بی نهایت سپاسگزارتان هستم.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

می خوام بهترین، گرم ترین و صمیمانه ترین بوس و بغل های دنیا رو برات بفرستم
برای تو که هیچ وقت روز تولدم رو فراموش نکرده ای
عاشقتم!

جواب تبریک تولد دوست

گفته اند صدای عمل بلندتر از کلمات است
اما
عشق و توجهی که به من داشته اید
و تبریک تولدی که برایم فرستاده اید
نشانم داد که هر دو این ها در کنار هم معجزه می کنند
یک دنیا ممنون محبت تان هستم

متن تبریک تولد خنده دار

ممنونم که روز تولدم را
به بهترین و خاطره انگیزترین روز زندگیم تبدیل کردید
همیشه سلامت و شاد باشید

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

بیش ترین شادی من امروز از پیام های تبریکی بود که دریافت کردم
سپاس به خاطر فرصتی که گذاشتین و تبریک گفتین.

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

برگ دیگری از زندگی ام ورق خورده
و یک سال به سنم افزوده شده
اما تمام چیزی که به آن فکر می کنم و خوشحالم
یک سال با شکوه دیگر است
که در کنار تو دوست مهربانم رقم خواهد خورد
به خاطر تبریک گرمت ممنونم

متن سورپرایز تولد همسر

پروردگارا ؛
آرامش و سلامتی و نشاط را همچون دانه های سفید برف؛
آرام و بی صدا به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند بباران….
جاداشت تشکــــــــــــــرکنم از همه عزیزانی که پستهای های پرمهرشون رو از من دریغ نداشتن…
و روز تولدم رو بیادماندنی ترکردنـــــــــد.
داداش ها..
آبجی هام..
ممنون ازلطفــتون..
پاینده باشیید و برقرار

واقعا سورپرایز شدم

چه زیبا بود تبریکت و چه واژه‌های بی‌نظیری را کنار هم نشانده بودی تا زیباترین تبریک تولد را برای من بسازی و من چقدر خوشبختم که، چون تویی دارم. شادی امروز را با تو تقسیم می‌کنم بهترین من.

متن تشکر از خانواده بابت سوپرایز تولد

در برابر این تبریک زیبای تولد، پاسخی که درخور شأن و شخصیت شما سراغ ندارم.
امیدوارم بتوانم در آینده ذره‌ای از لطف‌هایتان را جبران کنم. بابت همه خوبی‌هایتان ممنونم.
با احترام.

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تولد

به این بهانه تقدیر و تشکر سپاس و ارادت خالصانه  خود را از همه عزیزان و سروران را در خصوص ارسال پیامهای تبریک تولد اینجانب از طریق تلفن و اس ام اس را اعلام نموده و امیدوارم همواره دلی شاد و زندگی توام با شادی سر شار از لحظه های ناب و به یادماندنی در نهایت موفقیت داشته باشید.

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

چه زیبا بود تبریکت و چه واژه‌های بی‌نظیری را کنار هم نشانده بودی تا زیباترین تبریک تولد را برای من بسازی و من چقدر خوشبختم که، چون تویی دارم.
شادی امروز را با تو تقسیم می‌کنم بهترین من.

متن تشکر از دخترم بابت سوپرایز تولد

Ne kadar şanslı bir insan olduğumu bugün bir kez daha anlamama sebep olan güzel insanlar
.hepinize çok teşekkür ediyorum
Seviyorum hepinizi.
از همه دوستان خوبی که امروز یک بار دیگر به من فهماندند که چقدر خوش شانس هستم، متشکرم.
من همه شما را دوست دارم.

استیکر تشکر بابت تبریک تولد

.Doğum günümü kutlayan herkese teşekkür ederim
از همه کسانی که روز تولد من را جشن گرفتند متشکرم.

متن تشكر از همسر بابت سوپرایز تولد

.Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım arkadaşım
دوست عزیزم از آرزوهای زیبای شما بسیار سپاسگزارم.

متن طنز تشکر تبریک تولد

.Çok teşekkür ederim bu doğum günümde de beni yalnız bırakmadığınız için
خیلی ممنونم که در این روز تولد من را تنها نگذاشتید.

متن تشكر از همسر بابت سوپرایز تولد

.Mesajlarla ilettiğiniz çok güzel dilekleriniz için teşekkürler
ممنون از آرزوهای خیلی خوب شما.

متن در مورد تشکر بابت سوپرایز تولد

.Tüm yaşananlara rağmen gönderdiğin duygu yüklü mesajından dolayı teşekkürler
با وجود همه اتفاقاتی که افتاد ، از پیام احساسی شما متشکریم.

تشکر بابت تبریک تولد به انگلیسی

.İyi his, doğum günümün yakın olduğu anlamına gelir
حس خوب یعنی تولدم نزدیک است.

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

.Doğum günü mesajlarınız için hepinize çok teşekkür ederim
.İyi ki varsınız. Desteğiniz en büyük motivasyonum
خیلی ممنون از پیام های تولدتون خوش به حال شما حمایت شما بزرگترین انگیزه من است.

متن سوپرایز یهویی تولد رفیق

.Sevgili can arkadaşım benim doğum günümü benden iyi hatırladığın ve kutladığın için çok teşekkür ederim
دوست عزیزم بسیار سپاسگزارم که تولد من را بهتر از من به یاد آوردید و جشن گرفتید.

جواب تبریک تولد کوتاه

.Bu mutlu günümde yanımda olamasanız da mesajlarınızla manevi mutluluğu yaşattığınız için teşekkür ederim
حتی اگر نمی توانید در این روز مبارک با من باشید، ممنونم که با پیام هایتان احساس خوشبختی به من می دهید.

تشکر بابت تبریک تولد

Bir yaşıma daha girdiğim günümde mesajlarıyla bana destek olan sizlerin sevinçlerini paylaşıyor, teşekkürlerimi sunuyorum
روزی که یک سال بزرگتر شدم، شادی شما را که با پیام های خود از من حمایت کردید ، تقسیم می کنم و متشکرم.

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولد

Doğum günümde mesaj atıp, arayıp, özel resimler yollayıp beni yalnız bırakmayan tüm sevdiklerime teşekkür ediyorum
من می خواهم از همه عزیزانم که با ارسال پیام ، تماس، ارسال تصاویر خاطره انگیر در روز تولد من را تنها نگذاشتند، تشکر می کنم.

متن سورپرایز تولد همسر

Doğum günümde özel insanların bu özel günümde yanımda olmalarından dolayı büyük mutluluk duyuyorum herkese teşekkür ederim
بسیار خوشحالم که در روز تولدم افراد خاصی را در کنار خود دارم ، از همه ممنونم.

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت مریضی

.En özel ve en güzel bu günümde yanımda olmanızı bilmek harika bir duygu
!Hepinize çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız
احساس بسیار خوبی است که بدانید شما در این خاص ترین و زیبا ترین روز با من هستید.
از همگی خیلی ممنونم. خوش به حال شما!

جواب تبریک رسمی

Doğum günümde o çok güzel kelimeleri benim için ince ince eleye dokuya mesajları yazan bütün dostlarıma teşekkür ederim
من می خواهم از همه دوستانی که در روز تولدم با آن کلمات بسیار زیبا برای من پیام نوشتند تشکر کنم.

متن تشکر از زحمات

Arkadaş kelimesinin tam anlamında karşılığını vererek doğum günümde bana güzel dileklerinle mesaj attığın için teşekkür ederim
متشکرم که در روز تولدم، آرزوهای زیبا برای من پیامی فرستادید، به معنای واقعی کلمه شما “دوست واقعی” هستید.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

Doğum günümü unutmayan tüm arkadaşlarımın bu özel günümde manevi açıdan yanımda oldukları için çok teşekkür ederim iyi ki hayatımda varsınız
از همه دوستانی که روز تولد من را فراموش نکرده اند بسیار سپاسگزارم ، که از نظر معنوی در این روز خاص با من هستید ، بسیار خوشحالم که در زندگی من هستید.

عکس تشکر بابت تبریک تولد

Mutluluklarımı, acılarımı ve en güzel günlerimi paylaşan insanlar bugünde yanımda olup beni hatırladığınız için hepinize sevgilerimi gönderiyorum
من عشق خود را برای همه شما می فرستم زیرا افرادی که خوشبختی، درد و بهترین روزهای را با من تقسیم می کنند امروز با من هستند و مرا به یاد می آورند.

متن سورپرایز شدن با گل

 عزیزم اصلا باورم نمیشد تو مرا به یاد داشته باشی بعد از آن همه سال ها ، از تو بابت هدیه ی شیک و زیبایت متشکرم.

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تولد

وقتی احساس می کنم تو در روز تولدم مرا به یاد داری شوقی مانند شوق پرواز در من ایجاد می شود عزیز دلم بابت هدیه ی با ارزشی که در روز تولدم به من دادی از تو سپاسگزارم .

استوری تشکر بابت تبریک تولد

 شیک ترین کادویی که امسال در روز تولدم دریافت کردم متعلق به کادوی تو بود خواهر عزیزم من از بودن تو و داشتن تو در کنارم به خود می بالم .

متن سورپرایز شدن با گل

پدر عزیزم هدیه تو جذاب ترین هدیه ای بود که امسال در یافت کردم مرسی از این که هستی مرسی از اینکه من تو را دارم .

متن تشکر بابت سوپرایز تولد

دوست عزیزم فاصله ها هیچ گاه نتوانسته اند مهر و محبتی که من به تو دارم را کم کنند

تشکر بابت تبریک تولد از دوستان

ممنونم داداش گلم که بهترین تبریک را در روز تولدم تو به من گفتی و هدیه ی تو شیک ترین هدیه ای بود که دریافت کردم.

متن طنز تشکر تبریک تولد

دوست گرامی بابت هدیه ی با ارزشی که تهیه کردی و در روز تولدم مرا خوشحال کردن از تو شما نهایت تشکر را دارم .

متن تشکر از خانواده بابت سوپرایز تولد

از تبریک ارزشمند جنابعالی در روز تولدم نهایت تشکر و قدردانی را دارم از درگاه ایزد منان برای شما بزرگوار سلامتی و سعادت را آرزومندم .ممنون بابت هدیه ارزنده شما

شعر عاشقانه در جواب تبریک تولد

من از داشتن دوستی مانند تو که بهتر از برگ درخت است به خود می بالم ممنون برای تبریک و هدیه خوشحال کننده ات.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

یک دنیا ممنونم مهربون ترینم تبریک و هدیه تو قلبم را شاد کرد .

تشکر بابت تبریک تولد از دوستان

خواهر عزیزم در روز تولدم با پیام زیبا و سورپرایز عالی تو یکی از خوشحال ترین اتفاق ها در زندگی من رخ داد ممنونم از مهری تو من همیشه از داشتن خواهری من تو به خود افتخار می کنم .

متن تبریک تولد خنده دار

 چگونه می توانم تمام لحظه هاییکه چون سرو در مقابلم ایستادیو با شور عشقت مرا سیراب کردی جبران کنمجز اینکه بهترین درود هاو دعاهای خیرم را بدرقه راهت کنم . . .
ممنون بابت هدیه زیبایت

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

 همه تشکر و قدردانی ام برای کسی استکه در همه سختی ها کنارم بودو در تک تک لحظات زندگی همراه و هم قدممممنونم ازت بابت تمام آنچه که بی منت به من بخشیدی

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت عروسی

نمی دانم کدامین جمله را برای توصیف محبت هایتان بنویسمانسانی از جنس بلور ، آسمانی و مهربانچقدر زیبا واژه ها را آسمانی می کنیدممنون بابت همه هدایا

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

در کنار هم بودن بزرگترین اتفاقی است که در زندگی می افتد و من امروز در روز تولدم با داشتن تو در کنارم احساس شادی دارم و از هدیه ی شیکی که برایم تهیه کرده ای ممنونم .

در جواب تبریک چه باید گفت

روز تولد هر فرد خاص ترین روز برای او است و تو امروز در این روز خاص با ارسال هدیه ی زیبایت و پیام تبریک برآمده از دلت مرا شاد ساختی ای مهربان از تو قدردانم .

متن تشکر رسمی از دوست

مادر عزیزم یادآوری روز تولد توسط شما مرا بسیار خوشحال ساخت . بابت هدیه باارزشی که برایم دریافت کرده اید بسیار ممنونم و قدردان لطف و مهر شما هستم .

تشکر از خواهر بابت تبریک تولد

من امروز همین که از خواب برخاستم با دیدن پیام شیک و هدیه با ارزش تو در روز تولدم لبخندی عمیق را در همه ی وجودم احساس کردم عزیز دلم دوست مهربانم از تو به خاطر همه ی خوبی ها است نهایت تشکر را دارم.

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولد

دوست های خوبم از اینکه منت بر سر من گذاشته اید و در این روز با چنین هماهنگی های خاص تولد مرا جشن گرفته اید از شما نهایت سپاس را دارم .

کارت پستال تشکر بابت تبریک تولد

در چنین روزی که آغاز حضور من در این دنیای خاکی است با امید داشتن شما در کنارم احساس شور و نشاطی دیگر دارم ممنون از هدیه های باارزش و ممنون از حضور گرمتان در کنارم .

تشکر بابت تبریک تولد از دوستان

بودن شما در کنارم در روز تولدم بزرگترین هدیه ی تولدی است که دریافت می کنم ، از حضور سبزتان در کنارم نهایت قدردانی را دارم .

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تولد

عشق من هر روزم سپری شدن در کنار تو برای من مانند روز تولدم می باشد . از اینکه مرا به یاد داشتی و با هدیه زیبای خود در روز تولدم مرا خوشحال کردی از تو سپاسگزارم.

متن تشکر از همسر بابت سوپرایز

عزیزم من تو را در همه ی لحظات خوش و بد زندگی در کنار خود یافتم از تو و حضورت در زندگی ام نهایت تشکر را دارم و ممنون که در روز تولدم زیباترین کادو را برای من مهیا کردی.

عکس نوشته سورپرایز شدن

چون میخواستم تبریک تولدم خاص تر باشه،
گذاشتم دیروز همه تبریکاشونو بگم و بعد امروز من تبریک تولدمو بفرستم.
دوست عزیزم تولدت مبارک البته با تاخیر 🙂

متن سورپرایز تولد همسر

Please accept my belated wishes for a Happy Birthday
I hope that you had a nice time and that your dreams come true in the year to come
لطفاً تبریک تولد با تاخیر مرا بپذیر!
امیدوارم که اوقات خوبی داشته باشی و رویاهایت در سال آینده تحقق پیدا کنند

متن طنز تشکر تبریک تولد

تولدت مبارک…
من واقعا نمیدونم چطوری تولدت رو یادم رفت،
اما امیدوارم که روز خوبی برات بوده باشه و ازش لذت برده باشی!
بهترین آرزوها رو برای این سال جدید برات دارم!

متن تشکر از عشق بابت سوپرایز تولد

یکی از چیزهایی که درباره تو عاشقشم
اینه که تو هیچوقت عصبانی نمیشی،
حتی اگه تبریک تولدت دیر شده باشه..
تولد دیر شدت مبارک..!

تشکر بابت سورپرایز تولد

تولد یک فرد واقعاً شگفت انگیز مبارک
ببخشید دیر پیام دادم…
آرزو می کنم سالی پر از برکت و سعادت پیش رو داشته باشی

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

چه لطیف است
حس آغازی دوباره زیباست
رسیدن دوباره به روز زیبای آغاز زیستن
و چه اندازه عجیب است روز ابتدای بودن
عزیزم با آرزوی بهترین ها و با شرمندگی بابت تاخیر
تولدت مبارک مهربان جان

متن تشکر از زحمات

Happy Birthday to my dear friend…a little late
I hope that you enjoyed the day
Sending you my best wishes and blessings for a happy and prosperous year to comeتولد دوست عزیزم مبارک… البته با کمی تاخیر
امیدوارم از روز تولدن لذت برده باشی
امیدوارم سالی پربرکت، شاد و سلامت داشته باشی

متن تشکر از همسر بابت کادو روز زن

چطور است کمی بزرگ تر فکر کنیم؟
مثلا من به جای روز تولد،
ماه تولدت رو بهت تبریک بگم چون هنوز ماه تولدت تموم نشده، درسته؟
تولدت مبارک عزیزم!

استوری تشکر بابت تبریک تولد

نه، من تولدت را فراموش نکردم
البته که تولد دوستمو فراموش نمیکنم
حتی نمی تونم تصورش کنم
فقط نتونستم زودتر پیام بدم، ببخشید
با تاخیر تولدت مبارک، دوست عزیزم

جواب تبریک تولد با شعر

خیلی متاسفم که روز تولدت را فراموش کردم
امیدوارم سال خوبی داشته باشی و امسال برایت بسیار جذاب باشد..!
تولدت مبارک…

جواب تبریک تولد کوتاه

خواهر دوست داشتنی من،
امیدوارم جشن تولدت خوب گذشته باشه..!
متاسفم که نتونستم بخشی از اون باشم
عزیزم با تاخیر تولدت مبارک

متن تشکر بابت سوپرایز تولد

Belated Happy Birthday to a wonderful and understanding person
I hope that you had a wonderful day and that the coming year brings you happiness and joyتولد یک فرد شگفت انگیز و فهمیده البته با تاخیر مبارک
امیدوارم که روز خوبی داشته باشی و سال آینده سالی پر از شادی و نشاط برات باشه

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

تولدت مبارک
خیلی متاسفم که فراموش کردم لطفا سلام دیر هنگام و بهترین آرزوهایم را
برای یک سال عالی بپذیر..!

جواب تبریک تولد کوتاه

هر چه پیرتر می شوم یادآوری تاریخ های مهم برایم دشوارتر می شود
حالا که یک سال بزرگتر شده ای، شاید بتوانی این موضوع رو بهتر درک کنی
امیدوارم تولدت خوش گذشته باشه.
با تاخیر تولدت مبارک…

متن کوتاه تشکر از همسر بابت گل

Oh dear, I missed your birthday
Sorry about that. I hope that it was fabulous
I wish you health and happiness for the coming year.
Belated Happy Birthdayآه عزیزم، تولدت رو یادم رفت
از این بابت متاسفم ای کاش این طور نمیشد
برات در این سال جدید آرزوی خوشبختی و سلامتی دارم
تولدت مبارک…

متن تشکر رسمی از دوست

عمه عزیزمحتما قبول داری که دریافت تبریک تولد از طرف برادرزاده ، اونم ازین فاصله دور ، یه سوپرایز واقعیه که امیدوارم همیشه در قاب خاطرات دلت موندگار بشهبهترینم دوست دارم و با تمام قلبم تولدت رو تبریک می کنمامیدوارم همیشه بخندی و سلامت باشی.

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تسلیت

همه شادی ها ، خوبی ها و آرزو های رنگین برای تو عمه بی نظیر منالهی خنده هات همیشگی باشه و هر روز تو مثل روز تولدت آغازی باشه از خوشی های بی پایانتولدت مبارک عزیز برادرزاده

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

عمه مهربونم ، آرزو می کنم هر روزت بهتر از دیروز باشه و همیشه لبخند روی لبات نقش ببنده.آرزو می کنم کنار آدمایی باشی که قدر تو رو می دونن و دوستت دارن و در سالروز تولدت آرزو می کنم که به همه آرزو های قشنگت برسی.عمه جون تولدت مبارک

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت مریضی

عمه عزیزمدر سالروز تولدت لازمه که یه اعتراف مهم داشته باشم.تو علاوه بر اینکه بهترین عمه دنیاییبهتریم دوستم هم هستیو محبت خالص و بی ریا و بی منتت یکی از بزرگترین نعمت های خداوند در زندگیمهامیدوارم همیشه سلامت باشی و 100 ساله بشی.تبریک و هزاران تبریک برای روزی که تو متولد شدی

متن خنده دار برای تولد رفیق

عمه …(نام عمه خود را بنویسید) عزیزمهمراه با این بارش زیبای بارانی و در سالروز تولدتبارش انوار رحمت الهی بر سراسر زندگیت را از درگاه آن عزیز بی همتا خواستارمروزگارت پربرکت و شادیت افزون باد.

متن تشکر از دوستان و آشنایان

بالاترین تبریکات به مناسبت سالروز تولد شما عمه مهربانرا با هزاران شاخه گل نرگس تقدیم می نماییمو برای شما بهترین ها را آرزو داریمباشد که به هر آنچه لایق آن هستید برسید

متن خنده دار برای تولد رفیق

امروز آسمان آبی تر است و خورشید پر نورترو فکر می کنم میلادت بهانه ای ست برای این ها عمه ی زیبای منتولدت مبارک

جواب تبریک تولد کوتاه

از قشنگ ترین لحظه های زندگیلحظات بودن کنار توست عمه ی مهربانمو از شادترین روزهای زندگی برای منروز به دنیا آمدن توستتولدت مبارک عمه عزیزم

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولد

امروز مثل هیچ روز دیگری نیست ، امروز روز تولد عزیزیست که وجودش سرشار از مهر و شوق زیستن استعمه ی خوب و مهربان من امروز روز با شکوه به دنیا آمدن توست ، و زیبا روزیستتولدت مبارک عمه عزیزم

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

عمه …(نام عمه خود را بنویسید) عزیزمدر سالروز تولدت ، برایت عمری درازو جهانی پر از زیبایی و نور آرزو می کنم.شادی ات پایدار و سایه ات مستدامتولدت مبارک. از طرف برادرزاده هاست

متن تشکر از دوستان و آشنایان

عمه عزیزم شادی دوباره بودنت کنار ما وصف ناپذیرهامروز که تولد توست کنار هم شادتر و خوشبخت تر از روز های دیگریمهمیشه باش بهترین هدیه خدامیلات مبارک

متن تبریک تولد خنده دار

عمه ی عزیز تولدتان را تبریک می گویم و از خداوند بهترین ها را برای شما می خواهمامیدوارم زندگی تان پر از خوشی و موفقیت باشد

جواب تبریک تولد با شعر

عمه عزیزم شادی دوباره بودنت کنار ما وصف ناپذیرهامروز که تولد توست کنار هم شادتر و خوشبخت تر از روزهای دیگریمهمیشه باش بهترین هدیه ی خدامیلات مبارک

متن تشکر از دوستان و آشنایان

در روز تولدت شروعی بهاری را برایت آرزومندم عمه عزیزمامیدوارم تمام آرزوهایت رنگ حقیقت به خود بگیردتولدت مبارک

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولدم

پدر عزیز و مهربانمتولدت مبارکامیدوارم سالهای پر از شادی پیش رو داشته باشی

جواب تبریک تولد با شعر

پدر عزیز و مهربانمشما قلبی به بزرگی دریا و روحی به وسعت آسمانها داریامیدوارم همیشه شاداب، خندان و سالم باشیتولدتان مبارک

جواب تبریک تولد با شعر

پدر عزیزممهم نیست چقدر بزرگ بشممن همیشه دختر کوچولوی تو می مونمممنون که اینقدر مهربون و دوست داشتنی هستیتولدت مبارک فرشته نگهبانم

تشکر بابت سورپرایز تولد

تقدیم به کسی که شکفتن هیچ گلیزیباتر از لبخند او نیستجشن میلادت بهترین بهانه برای فکر کردن به توو به یاد آوردن تمام خوبیهایت استتولدت مبارک پدر مهربانم

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولد

پدر عزیزماز اینکه همیشه حامی من بودی ممنونمبا کلمات نمی تونم عشق و احترامی که براتون قائل هستم را بیان کنمامیدوارم همیشه ساد و سلامت باشیدتولدتون مبارک

جواب تبریک تولد همسر

پدر جانتو تکیه‌گاه کودکی‌هاو همراه و دوست نوجوانی‌هایم بوده‌ایمرا برای عبور از مسیرهای سخت زندگی یاری کردهو همیشه یاورم بوده‌ایروز تولدت را صمیمانه تبریک می‌گویمپسرت / دخترت ……….

جواب تبریک تولد دوست

پدر عزیزمممنونم که به من زندگی بخشیدیدر تمام عمرم تو بهترین دوست، مربی و پشتیبان من بودیتولدت مبارک بهترین پدر دنیا

متن تشکر بابت تبریک تولد

پدر عزیزماز خالی شدن زیر پاهایم هیچ هراسی ندارمچون دستان حمایتگرت همیشه نگهدار من بوده و خواهد بودتولدت مبارک خوب‌ترین خوب‌ها

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

پدر مهربانماز اینکه روز و شب سخت تلاش کردی تا زندگی بهتری داشته باشیم ممنونمدوستت دارمتولدت مبارک

متن تشکر از دوستان و آشنایان

پدر عزیزمتو همیشه مانند یک پرنسس با من رفتار کردیدر سالروز تولدتبرایت بهترین ها را آرزو می‌کنمامیدوارم تولدهای بیشتری را برایت جشن بگیرمتولدت مبارک

متن تشکر از خانواده بابت سوپرایز تولد

پدر فداکار و بزرگوارماز خداوند متعال برایتان سلامتی و شادی طلب می کنمامیدوارم آینده ای خوب پیش رو داشته باشیددوستتان دارمزادروزتان مبارک

متن تشکر بابت تبریک تولد

ای تنها دلیل رد کردن هر دلیلای تنها بهانه آوردن هر بهانهعاشق مهربانی توامبرای من بمانو بدان که تو تنها بهانه برای بودنیتولدت مبارک

متن تشکر از دوستان و آشنایان

بابای خوبمچقدر خوشبختم که چنین پدری مهربان و دلسوز دارموقتی شما را شاد و خندان می بینم دنیایم پر نور می شود.با آرزوی سلامتی و لحظات خوش برای شماتولدتان مبارک پدر عزیزم

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

پدر عزیزمدر مسیر پرپیچ و خم زندگیهمیشه یار و یاور من بودیو هرگز تنهایم نگذاشتیهمیشه زنده و سرافراز باشیتولدت مبارک

متن تشکر بابت تبریک تولد

پدر مهربونمتو اولین و بهترین دوست صمیمی، مربی، الهام بخش و قهرمان منیاز خدا به خاطر داشتن چنین پدر فداکار و خوبی سپاسگزارمتولدت مبارک

در جواب تبریک چه باید گفت

بابای خوبمتو تنها کسی هستی که می‌توانستمرا از میان سنگلاخ‌های زندگیاین گونه هنرمندانه به ساحل امن آرامش برساندتولدت مبارک بهترین همراه من

متن تشکر از دوستان مجازی

پدر عزیزمشما یک انسان کامل هستیدمهر و محبت و فداکاری تان همیشه الهام بخش من بودهخدا به شما عمر طولانی و سلامت بدهدامیدوارم سالهای آینده زندگی تان پر از شادی و آرامش باشدتولدتان مبارک

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت مریضی

پدر عزیزمدر روز تولدت می‌خوام اینو بدونیشما حقیقتا یک الگو ؛ یک دوست و یک معلم برای من هستیزادروزت خجسته باد

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تولد

پدر عزیزماز روزی که به دنیا آمدمدر کنار من بودیمی خواهم تا آخرین نفس کنارم باشینمی توانم روزی را بدون حضورت تصور کنمممنون که همیشه کنارم هستیدوستت دارم پدر عزیزمتبریک تولد

تشکر بابت تبریک تولد دخترم

گفت : با پدر یه جمله بسازگفتم: من با پدر جمله نمیسازمدنیامو می سازم

تشکر بابت سورپرایز تولد

پدر عزیزمشما منبع شهامت و دلگرمی من هستیدهرگز در زندگی احساس ناامیدی نمی‌کنمزیرا که پشتیبانی چون شما دارمامیدوارم روزی برای بچه هایم پدر خوبی باشمدرست مثل شما برای منتولدت مبارک!

متن سورپرایز تولد همسر

می گویند آغاز نو شدنآغاز تازه شدن بهار است
اما برای منروز میلاد شماسر آغاز فصلی دیگر از زندگیستتولدتان مبارک پدر مهربانم

متن تبریک تولد خنده دار

پدر جانتو به من زندگی، عشق و خنده دادیچه چیز دیگری می توانم آرزو کنم؟تولدت مبارک دوست داشتنی ترین بابای دنیا

متن تشکر از دوستان و آشنایان

پدر عزیزمصدای تو برایم گرم‌ترین صدای جهانو آغوش پرمهرت برایم امن‌ترین نقطه جهان استهمواره سلامت و شاد باشیزادروزت مبارک

کارت پستال تشکر بابت تبریک تولد

تو برای من همه چیز هستیبدون تو هرگز نمی توانستم آدم امروزی باشمتو باعث شدی باور کنم که این دنیا زیباستممنونم باباتولدت مبارک!

جواب تبریک تولد کوتاه

پدر عزیزماستوارترین مردی که در زندگی‌ام دیده‌امتو بودیمهربان‌ترین کوه مقاومی که در زندگی‌ام احساس کرده‌امتو بودیتولدت مبارک

متن خنده دار برای تولد رفیق

پدر عزیزممن برای برآورده شدن آرزوهایم در زندگی نیازی به غول چراغ جادو ندارمچون شما را دارمافتخار می کنم که پسر شما هستمتولدت مبارک بهترین پدر دنیا

متن سورپرایز شدن با گل

پدر عزیزمتو مثل خورشید بر من می تابیو به زندگیم نور و گرما می بخشیتو به من ابتدا زندگی بخشیدی و سپس عشق و شادی دادیخیلی دوستت دارمتولدت مبارک

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

پدرمتو قهرمان واقعی من هستیهمیشه با محبت و فداکاری هایت به من آموختیکه انسان بهتری باشمتو گواه زنده ای هستیکه یک پدر می تواند بهترین دوست دخترش باشدنمی توانم هیچ مردی را بیشتر از تو دوست داشته باشمتولدت مبارک صمیمی ترین پدر دنبا

متن تشکر بابت تبریک تولد لاتی

پدر خوب و مهربانمچین و چروک صورتت داستان مردی را روایت می کندکه برای آرامش و شادی خانواده اش از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرداز لطف و حمایت هات ممنونمبابا تو بهترینیتولدت مبارک

جواب تبریک تولد کوتاه

بابای عزیزمبه داشتن پدر خوبی چون تو شما افتخار می کنمممنون که به من درس های ارزشمندی دادیو راه درست زندگی کردن را به من آموختیبهترین دوست و معلم مندوستت دارمتولدت مبارک

عکس نوشته سورپرایز شدن

پدر عزیزمممنونم که همیشه کنارم بودیبه من آموختی همیشه قوی باشماز مشکلات نترسم و با درایت حلشون کنمتو با ارزش ترین هدیه خدا به من هستیتولدت مبارک

تشکر بابت تبریک تولد به انگلیسی

پدر عزیزمکاش بدانی که تا چه اندازه به تو دلگرم هستمو تا چه اندازه دنیای من به دنیای تو وابسته استبه قامتم نگاه نکن که از تو بلندتر به نظر می‌رسدمن هنوز در دل همان کودکی هستمکه دل به پناه دست‌های ستبر تو خوش کرده استتولدت مبارک

متن تشکر از خانواده بابت سوپرایز تولد

بابای خوبمالهی جاده زندگیت هموارآسمان چشمانت صافدریای دلت همیشه آرام و زلال باشدو هیچ‌وقت از دنیا خسته نباشیتولدت مبارک.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد

بابت رهبری مثال زدنی از شما ممنونم. شما یک رئیس فوق العاده هستید.

متن تشکر بابت تبریک تولد لاتی

شما لیاقت رهبری این سازمان را دارید.شما پرقدرت؛ با اعتماد به نفس؛ توانا و باسواد هستید. ممنون از این که ما را هدایت می کنید.

تشکر بابت سورپرایز تولد

ممنون از این که به ما آموزش می دهید.شما به ما نشان دادید چگونه موفق شویم. واقعا از راهنمایی شما ممنونم.

متن تشکر از خانواده بابت سوپرایز تولد

بسیار سپاس گزارم که تحت نظر و برای شما کار می کنم. جدا از مدیریت تان؛ رهبر ما هم شما هستید. ممنون از این که مرا راهنمایی می کنید.

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

از شما ممنونم که به من به عنوان یک کار ورز فرصت آموزش را دادید. اوایل که چیزی نمی دانستم؛ بسیار صبور بودید. ممنونم.

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

توفیقی که من در کارم داشته ام به دلیل حمایت و تشویق شماست. من خیلی از شما قدردانی می کنم و برای هر آنچه از شما آموخته ام ارزش قائل هستم

استوری تشکر بابت تبریک تولد

تا فرصت باقیست، بگذارید از شما بخاطر همه کارهایی که شما نه تنها برای من بلکه برای کل بخش انجام داده اید تشکر کنم. شما حامی ترین رئیس هستید که تاکنون داشته ایم. برای همه چیز ممنون.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

از شما رئیس عزیز بسیار سپاسگزارم که فرصتی برای من ایجاد کردید و به من آموختید که همیشه زمینه پیشرفت وجود دارد. تمام موفقیت و دانش من مدیون شما هستم.

جواب تبریک تولد کوتاه

درست مثل این که همه درختان برای رشد به آب و همه انسانها برای زندگی به هوا احتیاج دارند ، شرکتها برای زنده ماندن و پیشرفت به رئیسانی مثل شما احتیاج دارند. با تشکر برای نجات ما.

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت عروسی

من فقط می خواستم از شما تشکر کنم که چنین رئیس بزرگی هستید. در طول این سالها از کار با شما بسیار لذت بردم.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

شما نه تنها به من فرصتی داده اید که با شما کار کنم ، بلکه مرا راهنمایی کردید و باعث شدید تمرکز خود را بر روی تمام چیزهایی که می خواستم بدست آورم تقویت کنم. متشکرم.

متن تشکر بابت تبریک تولد لاتی

ممنونیم که اشتباهات ما را به دروس ارزنده تبدیل کردید. فشار و رهبری شما باعث بهره وری بیشتر ما شده و همه مهارت های ما را به نقاط قوت تبدیل کرده است. شما توانایی خارق العاده ای دارید که بهترین ها را در همه ما به نمایش می گذارد.
از لطف و درک شما متشکرم شما یک رئیس شگفت انگیز برای همه ما هستید.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

من مهارت های ارزشمند زیادی در گذر زمان از شما آموختم. ممنون از راهنمایی شما. بابت هر کاری که برای من انجام داده اید؛ تشکر می کنم.
ممنونم رئیس

متن تشکر بابت تبریک تولد

 کار کردن با شما باعث خرسندی من است. شما رئیس فوق العاده ای هستید.
بسیار ممنونم

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت مریضی

 ممنون از این که متوجه تلاش من در جلسات بودید. بسیار مفتخرم که با شما کار می کنم.
ممنونم

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

وقتی به من کاری واگذار می‌کنید؛ احساس خوبی پیدا می کنم و این نشان می‌دهد چقدر در کار خود با اعتماد به نفس هستید.
ممنونم

تشکر در جواب تبریک تولد چی باید بگیم

 رئیس عزیز ممنون از این که به من باور دارید. قول می‌دهم به بهترین نحو کارم را انجام دهم.

متن تشکر از حضور در جشن

از زمانی که کار در مجموعه شما را شروع کردم؛خیلی تغییر کردم. شما به من کمک کردید شخص بهتری باشم. شما دلیل دید مثبت و سخت‌کوشی من هستید. ممنونم. هرطور که ممکن باشد از شما تشکر می کنم.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

 ممنون از این که باعث شدید انرژیم را در تیم سخت کوش مان صرف کنم. رهبری و راهنمایی شما ما را پربارتر کرده و باعث شده به فردی که می‌خواهیم تبدیل شویم.
ممنون از راهنمایی شما

واقعا سورپرایز شدم

بابت درک و مهربانی تان از شما ممنونم. شما یک رئیس فوق‌العاده هستید.

متن طنز تشکر تبریک تولد

رئیس عزیزم شما محرک ما هستید و در بسیاری از موارد انگیزه مان را زیاد کردید. از زمانی که برای شما کار می کنم؛ به فردی که امروز هستم تبدیل شدم و رشد پیدا کردم.
ممنون از کلمات تشویق آمیز و حمایت شما

متن تشکر از دوستان مجازی

بهترین رئیس جهان؛ از شما تشکر می‌کنم. شما منبع انگیزه و الهام ‌بخش من در زندگی و کار هستید. امیدوارم خداوند به شما برکت دهد.

استوری تشکر بابت تبریک تولد

 شما حمایت گر و معلم ما بودید. شما یک رئیس فوق‌العاده هستید. ممنونم امیدوارم خداوند به شما برکت دهد.

متن تشکر از همسر بابت تولد به انگلیسی

 می خواهم از این لحظه استفاده کنم و از شما به عنوان مدیر خود تشکر کنم.شما تاثیر مثبتی روی زندگی من گذاشتید. برای همیشه سپاس گزار شما خواهم بود.
ممنونم

تشکر بابت تبریک تولد از دوستان

 رئیس عزیزم بابت حمایت شما در پروژه آخر ممنونم. راهنمایی شما باعث شد به موقع آن را به اتمام برسانم.

متن تشکر بابت تبریک تولد لاتی

ممنون از امتیازی که به من دادید. واقعا بابت واگذار کردن اداره این سازمان شرمنده شدم.

شعر عاشقانه در جواب تبریک تولد

 بابت دانش و مهارت هایی که در اختیار ما قرار دادید؛ از شما ممنونم. شما رهبر فوق‌العاده ای هستید.

جواب تبریک تولد کوتاه

در کنار فعالیت ها و کارهای دیگر؛بابت دیدی که سازمان دارد و به سمت هدف حرکت می‌کند از شما ممنونم.
بابت حمایت تان سپاس گزارم

در جواب تبریک چه باید گفت

 از این که به من فرصت دادید؛ مهارت های جدید را بیاموزم از شما ممنونم

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

مهارت هایی که دارم را مدیون شما هستم. بابت حمایت و راهنمایی تان از شما ممنونم.

متن طنز تشکر تبریک تولد

 در سایه راهنمایی شما هیچ محدودیتی وجود نداشته و همه چیز یاد گرفته ام. شما منحصر به فرد هستید و هرگز از دادن اطلاعات دریغ نکردید.
بسیار ممنونم

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت مریضی

من چیزهای زیادی از شما یاد گرفتم و تا همیشه قدردان شما خواهم بود. امیدوارم که کارکنان بیشتری از شما بیاموزند.
ممنونم

جواب تبریک تولد کوتاه

تازه کار بودن در حیطه کاری شما بهترین چیزی بود که در شغل من اتفاق افتاد و بهترین آموزشی بود که تا به حال داشتم.
ممنون از راهنمایی تان رئیس

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از خواهر

با داشتن پیش زمینه حرفه ‌ای؛ کاراکترهای مختلف؛ نیازها و مهارت های رهبری شما تیم را به آسانی توانستید مدیریت کنید. من بسیار خوش شانسم که رهبری و مهارت های مدیریت را از شما آموختم. از شما سپاس گزارم که مرا به فردی که الان هستم سوق دادید.
ممنونم

تشکر از خواهر بابت تبریک تولد

 بابت توصیه‌ ها و راهنمایی‌ هایتان بسیار از شما سپاس گزارم. شما در جهان من بسیار الهام بخش بوده اید. ممنون از این که من را حمایت کردید.

متن تشکر از عشق بابت سوپرایز تولد

 کل تیم بابت این که رئیس فوق‌العاده ای هستید؛ از شما تشکر می کند.
ممنونم

متن تبریک تولد خنده دار

رئیس ممنون از این که این مهارت‌ها را به ما هدیه دادید.
تا همیشه قدردان شما خواهم بود

کارت پستال تشکر بابت تبریک تولد

 حقیقتاً شما یک فرد بخشنده هستید. بابت به اشتراک گذاشتن و در اختیار قرار دادن مهارت های موفقیت از شما ممنون و سپاس گزارم رئیس

متن تشکر بابت تبریک تولد

 شما باعث شدید کار ما لذت بخش باشد.
از شما ممنونم

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تسلیت

کار کردن با شما به من کمک کرده است فرد با مهارت و بهتری باشم. اگر الان سخت در حال کار کردن هستم؛ شما دلیل آن می باشید.
از شما ممنونم رئیس

متن تبریک تولد خنده دار

کار کردن با شما بسیار راحت و آسان است.
بابت راهنمایی،توصیه ها و حمایت تان از شما ممنونم

متن تشکر از حضور در جشن

 فداکاری و حمایت شما در قبال کارکنان، سبب احترام، تحسین و ارزش بالای شما شده است.شما محرک ما هستید. بسیار خوشحالیم که با شما کار می کنیم.
ممنونم رئیس

جواب تبریک تولد دوست

من هر روز چیزهای جدیدی از شما یاد می گیرم. به خاطر استخدام شدن در چنین محیط مناسبی خدا را شکر می کنم.
بابت همه چیز ممنونم رئیس

متن تشکر بابت سوپرایز تولد

همیشه آرزو داشتم در چنین محیط منظم و حرفه ‌ای کار کنم. ممنونم که به من فرصت دارید در این سازمان کار کنم.

متن تشکر از همسر بابت تولد به انگلیسی

 کار کردن تحت رهبری شما سبب برکت زندگی من شده است و در تمام زمینه‌ها رشد پیدا کرده‌ام.
ممنونم رئیس

جواب تبریک تولد کوتاه

رئیس بابت افزایش حقوق از شما ممنونم. واقعا این اقدام کمک زیادی به من خواهد کرد.

جواب تبریک تولد با شعر

سال فوق العاده دیگری آمده و سالی سرشار از موفقیت و پرباری را گذراندیم.
بابت افزایش حقوق از شما ممنونم رئیس

متن تشکر از خانواده بابت سوپرایز تولد

 رئیس عزیز امسال بهترین سال زندگی من بوده است.
بابت قدردانی از کار من و افزایش حقوق‌ از شما ممنونم

جواب تبریک تولد دوست

 بابت افزایش حقوق از شما سپاس گزارم.
ممنونم رئیس

واقعا سورپرایز شدم

 بابت افزایش درآمدها بسیار قدردان شما هستم. به انتظار سالی بارور و مفید هستیم.
ممنونم رئیس

متن تشکر از عشقم بابت سوپرایز تولدم

از اینکه مربی بزرگی هستید متشکرم! من از همه کمکی که به من کرده اید قدردانی می کنم. من همچنین متشکرم که شما صبور بوده اید و تمام سوالات من را تحمل می کنید من سعی می کنم هر آنچه را که می توانم یاد بگیرم. شما یک رئیس فوق العاده هستید!

متن تشکر رسمی از دوست

متشکرم که به من کمک کردید. من پشتیبانی و احساس مسئولیت شما را نه تنها نسبت به من بلکه نسبت به کل تیم تحسین می کنم. تیم ما به دلیل مشارکت مداوم شما در حال بهتر شدن است.

متن تشکر بابت تبریک تولد

من از شما سپاسگزارم که فرصتهای زیادی در اختیار من قرار دادید. تنوع موقعیت ها و وظایف به من کمک می کند تا مشخص کنم که در آینده حرفه ام به کجا می روم.

متن تشکر بابت تبریک تولد

من در موقعیت جدید از چالش ها لذت می برم! متشکرم که به من اجازه دادید فرصت پیشرفت در یک جایگاه بهتر را داشته باشم. تشویق و حمایت شما به من اعتماد به نفس کافی می دهد تا کارها را به بهترین نحو انجام دهم.
با تشکر از شما به عنوان بهترین رئیس

متن تشکر بابت سوپرایز تولد

شما در سازماندهی تیم و پروژه ها عالی هستید. من از کار با شما و دیگران در تیم لذت می برم. یکپارچگی ای که شما در تیم ایجاد کرده اید قابل تحسین است. شما بهترین مدیری هستید که با او کار کرده ام. از اینکه شما یک رئیس عالی، منصف و با انگیزه هستید متشکرم!

متن تشکر بابت سوپرایز تولد از همسر

من از داشتن شما به عنوان رئیس خود سپاسگزارم. من سپاسگزارم که شما من یا دیگران را در تیم مدیریت نمی کنید و به ما اعتماد دارید. نوع رهبری و راهنمایی شما کاملاً ارزشمند است. رفتار شما مهربانانه و دوستانه است و تیم را به خوبی اداره می کنید و همین باعث شده که یک محیط کار دلپذیر برای ما فراهم شود.

متن تشکر از همسر بابت تولد به انگلیسی

ممنونم که به من فرصت دادید روی چنین پروژه ای کار کنم. حمایت و مشاوره شما به من کمک کرده است تا به جایی که امروز هستم برسم. من قول می دهم اعتماد شما به من را با تلاش مطلق خود احترام بگذارم و کارهای بزرگی انجام دهم.

متن تشکر از همسر بابت سوپرایز

این یک یادداشت قدردانی برای شخصی است که رئیس ، مربی و یک مدیر عالی است. از زمان پیوستن من به تیم شما راهنمایی ها و توصیه های شما برای من بسیار ارزشمند بوده است. نمی توانم به اندازه کافی برای همه کمکی که به من کرده اید تشکر کنم.

متن تشکر از دوستان بابت سوپرایز تولد

گفتن “متشکرم” برای من کافی نیست که بیان کنم چقدر از حمایت شما در طول سالها سپاسگزارم. کار زیر نظر مدیری که مهارت ها و استعدادهایش قابل توجه است ، یک تجربه کاری باورنکردنی است. من هر روز چیز جدیدی از شما یاد می گیرم. ممنونم که به من نشان دادید چگونه یک مدیر بزرگ رهبری می کند.

در جواب تبریک تولد چی باید بگیم نی نی سایت

مدیر عزیز ،
ممنون که مشارکتهای من را مورد توجه و قدردانی قرار دادید. تشویق شما همان چیزی است که من را به انجام کارهای بزرگ سوق می دهد.

متن سورپرایز شدن با گل

این ممکن است پیام خداحافظی من با شما باشد، اما نمی توانم اینجا را بدون بیان اینکه چقدر برای من مشوق و راهنما بوده اید ترک کنم. متشکرم که اجازه دادید با شما کار کنم. امیدوارم توانسته باشم کمی از مهارت ها و استعدادهای شمابیاموزم. من تقریباً هر آنچه راجع به این کار می دانم از شما یاد گرفتم.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

Life is short… Smile while you still have teethزندگی کوتاه است تا وقتی دندان دارید لبخند بزنید!

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

As free as the oceanبه رهایی اقیانوس. …

عکس تشکر بابت تبریک تولد

I will win, not immediately but definitelyفورا نه اما حتما پیروز می شوم!

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تسلیت

Time is The best teacher,but unfortunately it kills all of its studentsزمان بهترین معلم استاما متاسفانه همه شاگردانش را می کشد.

تشکر در جواب تبریک تولد چی باید بگیم

A distant tour begins with one step…سفری به طول هزار فرسنگ با یک گام آغاز می شود

متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تسلیت

Life’s not about the destination.It’s about the journey.Enjoy your rideزندگی در مورد مقصد نیست.درباره سفر است.از سواری لذت ببرید.

متن سورپرایز شدن با گل

The kites always rise with adverse windsبادکنک ها همیشه با باد مخالف اوج میگیرند

متن تشکر از خانواده بابت سوپرایز تولد

We try to hide our feelingbut forget our eyes speakاحساساتمان را مخفی می‌کنیم…اما یادمان می‌رود که چشمانمان حرف می‌زنند.

جواب تبریک تولد همسر

For every negativethere is a positiveبرای هر منفییه مثبتی وجود داره!

متن کوتاه تشکر از همسر بابت گل

The best of me is yet to comeبهترین ورژن من در دست ساخت است.

تشکر بابت تبریک تولد

Desire makes the impossible, possibleخواستن، غیر ممکن را ممکن می کند.

جواب تبریک تولد رسمی کوتاه

Trust what you feel, not what you hearبه چیزی که حس می کنی اعتماد کن،نه چیزی که می شنوی

جواب تبریک تولد کوتاه

Life isn’t perfect but your outfit can beزندگی کامل نیست،اما ظاهر شما می‌تواند باشد.

متن طنز تشکر تبریک تولد

Hope is the only thing stronger than fearامید، تنها چیزی است که از ترس قوی تر است

متن تشکر از دخترم بابت سوپرایز تولد

Success is in my veinsموفقیت تو خون و رگ های منه!

جواب تبریک تولد با شعر

No gun’s neededGive them false hope and they’re deadاسلحه برای کشتن مناسب نیستامید الکی بدید خودش میمیره

جواب تبریک تولد با شعر

Live each day as if itٌs your lastهر روز چنان زندگی کن کهگویی آخرین روز زندگی تو است.

جواب تبریک تولد همسر

Prove yourselfto yourselfnot othersخودت رو به خودت ثابت کننه به دیگران

متن تشکر بابت تبریک تولد لاتی

Positive mind, positive vibes, positive lifeذهن مثبت، حس و حال خوب، زندگی خوب

متن تشکر بابت تبریک تولد از همسر

There are no rainbows without rain,no stars without darknessهیچ رنگین‌کمانی بدون باران نیستو هیچ ستاره‌ای بدون تاریکی.

متن عاشقانه تشکر از همسر

I don’t want a perfect life.I want a happy lifeمن یه زندگى بى عیب و نقص نمیخوام،یه زندگى شاد می‌خوام .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *